ایده هایی برای ترکیب رنگ در لباس مردانه

لباس مردانه را با رنگ های ترکیبی هماهنگ نموده و ست نمایید تا جذاب و خوشتیپ به نظر برسید لباس مردانه همیشه باید از ترکیب چند رنگ با هم باشد استفاده نمودن فقط از یک رنگ میتواند ناخوشایند به نظر برسد رنگ هایی که خنثی می باشند را در ست نمودن انتخاب نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ایده هایی برای ترکیب رنگ در لباس مردانه را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: اگـــر چه ست کردن رنـــگ های لبـــاس می توانـــد ذهــن تان را درگــیر کنــد امـا آنقـدرهــا هم که فکرش را می کنیـد، سخــت نیــسـت. مهمتــرین چیزی که شمـــا در انــتخاب رنگ لباس باید به خاطـــر بسپارید در 3 قانون خلـاصه می شود که در ادامـه به آنــهـا اشــاره می کنـیم.

آیـا شده تا به حال به کمــد لبــاس هایـــتـــان نگـاهــی بیاندازیــد و با وجود لباس های بی شمـار با خودتـــان بگویید: «من هیچ لباسی برای پوشیــدن ندارم»؟ اگـر پاسخ شما مثـــبت است، شانـــس با شمـــاسـت، زیرا ما اینـــجایــیـم تا با معرفـی 3 قانون کلـــی، ایـــن مشـکـل شمـا را در لبـاس پوشیـــدن برطـرف کنـــیـم. مهــم نیـــســـت که چه سن یا چه فرم بدنــی دارید، این قوانیــن برای تک تک شمـــا صدق می کند.

قانون 1: روی رنگ های خنثی تمرکـــز کنـید


تمام رنگ های خنثی را در نظـر بگــیـریــد و آنـــهـــا را ماننـــد برش هایی از یک پیتـزا به دور هم بچـــینــیـد.


رنـگ های خنـــثی شامـل:

• مشکـی
• سفـیـد
• خاکـــسـتـــری
• سرمه ای، آبـی آســمــانــی
• قهوه ای و خاکـــی
• زیتونی

ایــنهـا رنگ هایی هسـتند که با اکثـر رنـــگ های دیـــگــر به سادگی ست می شوند. بنــابـــراین اگـــر رنـــگ اصلــی لبــاس هایــتـان را از میـــان رنـــگ های خنـــثــی انـــتـخـاب کنــیـــد، خیـلی ساده تر می توانید رنـــگ های دیگــر را به آن بیافـزایــیــد. به همـیـــن دلـیـــل کارشــنـــاسان پیـشنـهاد می کنـند که قسمـــت بیــشــتر کمدتان را با لباس هایـــی به رنـــگ خنثـــی پر کنــیـــد. اگــر بتوانـــید میان رنـــگ های خنثی و رنگ های غیر خنـثــی لباس تعادل برقرار سازیـد، می توانـــیـد با اطـمــینـــان خاطـر به سراغ قانون دیـگــر بروید.

قانون 2: کمی رنـگ های روشن بیافزایـیــد


ایـــن قانون نیاز به کمـــی تجـــربــه و خلــاقیت دارد اما اگـر در این کار خبــره نیســـتــیــد، نگران نبـاشـــید زیرا با کمـــی تمـرین یاد خواهیــد گرفــت. پیـتـــزایی که از رنگ های خنثـــی ساخـتــه بودیــد را به یاد آوریــد. اگر روی آن را با سبـزیـــجات سبز رنـــگ یا کمــی گوجه فرنـگی قرمز رنــگ تزیــیـــن کنــیم، زیباتر نخواهــد شد؟

آنـچـه در هر مرحـلــه بایــد بدان توجه کنید، تعــادل است. پس از افراط در هر کاری بپـــرهــیــزیـــد. برای اضـــافه کردن رنـــگ های غیر خنـــثـی به رنـــگ های خنـــثـی لباس خود کافــی ست که یک یا دو رنـگ روشن را انتـــخــاب کنید و کمـــی از آن را به ظاهر خود بیـــافزایــیــد، اما دقــت کنیـد تا دیگر رنـگ ها را تحـت تاثیــر قرار ندهد.


به عنوان مثـال، یک دســتمـــال جیبی زرد یا صورتی به زیبایــی با کت و شلوار زغـالـــی ست می شود. البـــتـه اگر ایـن رنـــگ ها را در کنار رنــگ های خنـثی دیـــگری چون سفــید، آبی آســـمانــی، آبی تیره و… قرار دهیـــد نیـز به همنــشـــیــنی زیـبای آنـــها کنــار هم پی خواهـید برد. ایـــن ترکـیـب بنــدی در مورد رنـگ های دیـــگری چون قرمـز یا طلایــی نیـز صادق است.


آنـچـه در بالا بدان اشاره کردیـم، در مورد لبـــاس هایـی بود که به تن می کنیـــد، اما زمانــی که صحــبت از رنگ کفـش می شود، بایـد احــتـــیاط بیــشـــتــری به خرج دهـیـــد. اگر چه کفش مشکی عاقــلــانــه تریــن رنـگـی ست که می توانیـــد برای کفـــش هایـــتــان انتـخاب کنید امـــا تونالـــیــتـه های قهوه ای نیز در کنـار رنـــگ های خنثـی لبــاس تان انـتـخاب مناســـبی خواهـد بود.

قانون 3: رنـــگ پوست صورت تان را در اولویت قرار ندهیـــد


معمولا آقـایــان زمانـی که می خواهند لبـاســی را انـــتـخــاب کننـــد، مدام به رنگ پوست شان می اندیشـنـد: «آیـا ایــن رنگ لبــاس به پوستم می آیـــد؟» کارشـنـــاســان توصیه می کنـــند اگــر چه رنگ پوست بدن در انـــتــخـــاب رنـــگ لبـاس بی تاثیـــر نیســـت اما نبــایــد آن را در اولویت قرار داد، یا به بیان دیگـر زیاد نگران رنگ پوست تان نباشــیـــد. ایــن موضوع در مراحل بعدی اهمـیت پیدا می کنـد که مانــع بزرگی بر سر راه انـتـخــاب رنــگ لباس تان نخواهد بود. در واقــع رنـگ پوست بدن می توانــد تنـــها حدود 10% از تصــمیـــم های شمـا را تحت شعاع قرار دهد، پس خودتـان را درگـیر آن نکـنیـــد.


در کل، برای لباس پوشیدن قانون درسـت و غلـطـی وجود ندارد. قوانــیـن گفــته شده نیـــز به صورت کلی هسـتند اما شمــا می توانــیــد گاهی با توجه به علاقـــمــنـدی و سلیـــقه تان به آن تنوع دهــید.

ایده هایی برای ترکیب رنگ در لباس مردانه + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.