ایده های برای تزیین لامپ های بی مصرف در دکوراسیون خانه

لامپ هایی که خراب می شوند را می توانید تزیین کرده و در دکوراسیون خانه از این لامپ ها استفاده نمایید بیشتر افراد خلاقیت های بسیاری در تزیین خانه دارند و دوست دارند از وسایل دور ریختنی استفاده نموده و برای زیباترکردن دکوراسیون خانه استفاده نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ایده های برای تزیین لامپ های بی مصرف در دکوراسیون خانه را در سایت دانستن خواهید دید  با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: اگـــر قصد دارید لامپ های سوختـه خود را به بیرون بیاندازید ،دست نگـــه دارید.زیـرا در این مطلـب ۷ ایــده جالب برای اسـتـــفـاده دوباره از لامــپ ها را برای شمـــا جمع آوری کرده ایم که با استفـاده از آن ها می توانـــید کارهـا و خلاقیت های زیبایــی را انـجام دهـید.

1. شمــا می توانـــیـــد با اسـتفاده از لامــپ ها آن ها را به مکانی برای نگـه داشتن شاخـــه گل در مراسم خاص مانـنـد تولد ،نامـــزدی و ….تبـدیل کنـیـد.

2. یکی از 7 ایــده جالـــب برای استفـــاده دوباره از لامپ ها تبـدیـل آن ها بالون ها به کوچک اســت و شما می توانیـــد از آنها برای تزئین اتاق کودکتــان استفاده کنید.

3. با رنـــگ آمــیـــزی لامـپ ها می توانیـــد آن ها را به شکـــل پنـگوئن در آوریــد و باغــچـه خود را با آن ها تزئین کنید.

4. شما می توانیـد لامــپ ها را به مکـانی برای نگــه داری شکلــات های رنگــی خود تبدیل کنـیــد.و آن را به دوستــان خود هدیــه دهـید.

5. می توانیـد از لامپ ها به عنوان جای نمـک و یا فلفل استــفـــاده کنــیــد.

6. با رنـــگ آمیـــزی لامـــپ ها می توانـــیـد آن ها را به زنـبورهـای کوچک تبـدیـــل کنـــیــد.

7. می توانــید با اســـتـفاده از لامـــپ ها گلــدان هایـــی مدرن و شیک داشـــته باشـــید.

همـان طور که مشاهـــده کردید ۷ ایـــده جالـــب برای استـفـــاده دوباره از لامپ ها بســـیـــار آســان هستــند و شما می توانیــد به راحـــتـــی از آن ها اســـتفاده کنید فقط نیـاز است کمی خلــاقــیـت به خرج دهیـد.

ایده های برای تزیین لامپ های بی مصرف در دکوراسیون خانه

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.