ایده های جذاب برای خوش تیپ شدن خانم ها در خیابان

خوش تیپ شدن در خیابان برای خانم ها مهم می باشد شما خانم ها می توانید از ایده ها استفاده نموده و برای اینکه بتوانید جذاب تر به نظر برسید رنگ لباس های خود را ست نموده و از لباس های مناسب برای خود استفاده نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ایده های جذاب برای خوش تیپ شدن خانم ها در خیابان  را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: خوشتیپ شدن با همـان لبـــاس های قبـــلــی تان را با این نکات ساده ای که در ادامـه به شمـــا می گوییم، تجـربـه کنیــد و از آن لذت ببرید. نکات کوتاه و کاربردی برای خوشتـیــپ شدن خانـــم ها گاهـی اوقات ممکـن است با یک اشــتباه کوچک، ناخواسـته باعـث به هم ریـخــتـن تنـاسب بیـــن لباس هایی که پوشیده ایـــد، شوید. دانـستن نکـــات ساده ای که باعـث خوشتیـــپ شدن بیـشتــر شما شود، همـیــشـه سودبـخــش و جذاب اسـت، پس با ما همــراه باشیـــد.

نکـــات کوتاه و کاربردی برای خوشتـیپ شدن خانم ها

1. لبـــاس زیر منـــاسب

ایــن نکــته را همیشه رعــایت کنیــد تا هم سلامـتـــتان در معرض خطر قرار نگیــرد و هم راحــت باشـیـد. لباس زیـر تنگ و کوچک، علاوه بر ایــنکه اجازه نمی دهــد راحــت باشـــید، ممکن است باعــث مشکلــاتـــی در بافت سینـه شود. لباس زیـــر راحت و انـــدازه، باعث بهــتـر شدن جلوه لبـاس در تنـــتان خواهد شد.

2. لباس های کلاسـیـــک

همیـشــه سعی کنیـــد چند لباس کلاسـیک که همـــیشه مد هستنــد، داشـــتـــه باشیــد. مانــند کت جین، پالــتوی چرم، بارانـــی بلـنـد و…، زیـرا این لبـــاس ها همـــیـــشـــه باعـــث خوشتـیپ شدن شما می شوند و تا سالهـــا می توانیـد بدون هزیــنه کردن مجدد، خوشتیــپ باشـــیـــد.

3. قرمـز همـیشـــه جذاب اســت

روسری، شال، مانتو، کیــف، اکســـسوری، شلوار و… هر چیــزی که قرمز باشـد، می توانـد در استایــل تکــرنـگ و ساده شما، یک نقطه قوت باشـــیـد، پس از خریـــدن یک جفت کفش قرمــز نترسیـد!

4. شســـتــن لباس ها

اگـــر به ظاهــرتــان اهـمـیت می دهـــیــد، نبــایــد لباس هایتان را با آب گرم و ماشـــین لبـــاسشویی بشویید، ایــن دو فاکـتور، خیــلــی زود باعـث کهنه شدن بافــت پارچــه می شوند و دیـــگــر نمی توانیـــد با لبــاس هایـتـــان شیک و خوشتــیپ به نظـــر بیــایید.

5. لباس را با دقت پرو کنــید

شایـد یک لبـــاس به معـنای واقـــعـــی زیــبا و خوشرنـگ باشـد، امـــا ممکـــن اســت اصــلــا به شما نیاید، قبــل از خریـد، خوب آن را بررسـی کنـــید و آن را در تنـتـــان ببــیــنـید. رنگ و مدل دوخت لبـــاس، ممـکـن است با انـدام و رنـگ پوست شمـــا، تنـــاســب و همـاهنــگی نداشتــه باشـد.

6. انــدازه خیلی مهم است

شایـــد فکر کنـیـــد چیـــزی که باعــث خوشتـیـپ شدن بعــضـــی از افـــراد می شود، گران قیمـت بودن لباس هایـشان است، امـــا ایـنـطور نیـســت. ایـن افــراد فقــط لباس انـــدازه خودشان را می پوشند، نه کوچکـتــر و نه بزرگتر.

7. به اکــســسوری اهـمـیت دهـــیــد

بخــشــی از هزیـــنـه ها را برای خریـد اکـــسـسوری های رنــگی کنار بگذاریـد. مثـــلـا هیچ چیــز به انـــدازه یک گردنـــبــنــد بلند و طرح دار، نمــی توانــد باعــث خوشتـیــپ شدن شما با یک مانــتوی مشـــکی و ساده شود.

8. محکم و باوقار راه بروید

راه رفتن شما تاثیر زیـادی در خوشتیپ به نظر آمــدنتـــان می شود. خودتـــان تصور کنـید که شل، کج و یلـــه راه رفتن، تا چه حد می توانــد باعث ایــجـاد منظــره بدی در تیــپ و اســـتـایـــل شمـا شود.

9. مراقب رنگی رنـــگـی و طرح دار پوشیــدنـــتان باشـیــد

لباس رنگی یا طرح دار خیلی عالـــی اسـت و چیــزی اســـت که همیشـه باید انواع و اقـسام آن را داشــته باشیــد، اما نبـایـــد همه آنـــهـــا را با هم بپوشیـد!

10. رنــگ های نود عالــی هسـتنـــد

چه در انتـــخاب رژلـــب و چه در انـتــخـاب لبـــاس و کیــف و کفـش، بهـــتــر اســت رنـــگ های خنثی و نود را هم در نظــر بگــیـــرید. ایـــن رنـگ را با همــه چیــز می توانـید ست کنـــیــد و در تمـام استــایــل ها اســتــفـــاده نماییــد.

11. لباس شب و روز را جدا کنــیـــد

معـمولا لبـــاس هایـــی که برای مهـــمـــانــی شب زیبا هسـتــند، اصـــلــا برای مهــمانـــی های روز مناسب نیـــسـتند. لبـــاس شب باید بلــند و باشــکوه باشد و لباس روز، کوتاه و ساده.

12. آرایــشتــان هم بایـــد منـــاسب باشـــد

بهــتر اســـت همیشه بین لبــاس و آرایـــشـــتــان تنــاســب وجود داشته باشد تا باعث خوشتیـــپ شدنـــتـــان شود. دقـیقـا آرایــش شب و روز را هم باید مانـند لباس شب و روز، از یکدیـگر تفکـــیک کنیـد. آرایش شب غلــیظ و سنــگـــیــن اسـت و آرایـــش روز، سبک و لایـت.

ایده های جذاب برای خوش تیپ شدن خانم ها در خیابان

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.