ایده های فوق العاده برای داشتن خانه مدرن

خانه خود را با این ایده ها جذاب و مدرن نمایید دکوراسیون داخلی خانه با هزینه های بسیار کم می توانید زیباتر نمایید رنگ و کاغذ دیواری ها در خانه بسیار مهم می باشد پرده ها می توانند نقش بسیار مهمی را در زیباتر نمودن دکوراسیون خانه داشته باشند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ایده های فوق العاده برای داشتن خانه مدرن را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: طـــراحــان حرفــه ای با چنـــدیـن نکات حرفـه ای به ما یاد می دهـــنـــد که چگونه در مدت زمــان کوتاهـــی خانــه های مان را به یک مکان زیـــبــا و هنـــری تبـــدیـــل کنـــیـــم.

در ایـن مطــلـــب چنـــد نمونه از ترفـــنــدهـای طراحـان دکوراسیون را آورده ایم تا به شمـا کمک کنــیم دکوراســیون منـــزل تان را به بهتــریـن شکــل ممـکـن برنامـــه ریـزی کنیــد.

رنـگ کردن یکـی از دیوارهـا

لازم نیســت برای ایــن که اتــاق رنگـــی و جالب دربیــاید همه دیوارهـــای اناق را رنـــک کنــیـد. همــیـــن که یکی از دیوارهـــا را رنـگ کنید کافـی اسـت. یا ایـن که با پنل های چوبی تزئین کنیـد.

مبــلــمــان شفـــاف

این ترفـــنـد برای آپارتــمـان های کوچک و نقلـــی کاربرد دارد. چون مبـــلـــمــان شفـاف باعث می شود فضا بازتر نشـان داده شده و نور و تازگی بیـــشـتری به فضای خانه می دهـد.

مبلـــمــان های ساده و قدیـــمـی را خودتـان تغـــیــیـــر دهید

فقــط با کمــی رنـــگ و اضـافه کردن چند تکـه چوب درســـت مثـل تصویر بالـا می توانیــد ساده تریــن مبلـمــان را به زیبـاتـــریــن و هنری تریــن وسیــلـــه در خانـــه خود تبـدیل کنید.

قاب کردن آیــنــه به شکل پنـــجـــره

با قاب کردن آینـــه به شکـل پنـــجــره هم فضـای اتاق بزرگ تر نشـان داده می شود و هم اتـاق روشن تر می شود به خصوص اگـر نزدیــک به پنـجــره باشــد.

گل و گیاه

گل ها و گیـــاهان به دکورهای کسـل کننـــده خانه ها تازگــی و طراوت می دهنـد به خصوص هوای مطـــلوبی برای فضــای خانـه فراهــم می کنــد. گل ها را می توانید هم در گوشه و کنار قسمــت های مختلف خانـــه بچـینیـــد و هم به صورت یکجا کنار هم.

اســتفـــاده از کتـــاب ها در دکوراسـیون

کتاب ها را در قفـــســـه های کتـابخانـــه پنــهـــان نکـــنـید. عطـف رنـــگـــارنگ کتـاب ها تاثـــیـــر زیــادی در زیـبــایــی منــزل دارد. به همــیـــن دلیل آن ها را می توانـیـــد در هر جای منــزل استـــفـــاده کنیـد حتی در لا به لای نوارهـای شوفاژ.

صندلی های متـــفاوت

چیدن صندلـی های هم شکـــل دور میز ناهارخوری روشی قدیــمی در دکوراســـیون داخلـــی اســت. امــروزه طراحان پیـشــنهاد می کننـد صنـــدلی های متفـــاوتی که از یک طرح مشابه هسـتند به کار ببــرید. صندلی ها زیاد هم نبــایـــد متفاوت باشـــنـــد. به عنوان مثال یک طرح اما در رنگ های مختـــلف.

تقــسـیم کنـــنده اتـاق ها

با تقـــسیــم کنـــنـــده ها می توانــید چندین فضای آرام برای خود ایـــجاد کنـــیــد. ایــن تقســـیم کننــده ها حتـــمــا نباید با دیوار و آجـــر درســت شوند حتی می توانـــیـد از قفسه های چوبی هم استفـاده کنـــید.

استـفاده از فضــای پنجره ها

فضای جلوی پنجره بهـتــریـــن مکان آرام بخـش در خانه هاســت. کانـاپـــه یا مبلی را در ایــن قسمـــت قرار دهید و کتــاب مورد علـاقـه تان را در ایـــن قسـمت مطـــالـــعــه کنـیــد.

ایده های فوق العاده برای داشتن خانه مدرن

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.