ایده های کاربردی برای انتخاب بارانی خوب

بارانی باید مناسب و از جنس بسیار خوبی باشد بسیاری از افراد در انتخاب بارانی مناسب دچار مشکل می شوند ولی ما در این مقاله به شما کمک می نماییم تا بهترین و مناسب ترین بارانی را انتخاب نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ایده های کاربردی برای انتخاب بارانی خوب را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : هنگام خرید بارانی میتوانید علاوه بر کاربردی بودن , بارانی های شیک و قشنگ تعیین نمایید . در بازار بارانی های ضد آب در طرح و نوع ها و رنگ های متعدد موجود هست که برخی اوقات گزینش یک مثال از آنها‌را حقیقتا طاقت فرسا می نماید . هنگام گزینش بارانی دلخواه , می بایست میزان , رنگ و جنس آن را علاوه بر کلاه , دکمه ها و کمربند آن , در حیث بگیرید . در‌پی یک‌سری موعظه درخصوص گزینش بارانی مطلوب بیان شده شده‌است .

1 . بلند

خوبتر است بارانی بلند – به خصوص از گونه ترنچ ( Trench ) تعیین فرمائید . بلندی این بارانی ها یا این که تا نصفه های ران پا و یا این که تا ساق پا می‌باشند . پاهای تان را کم آب نگه می دارا هستند و انتخابی خوب برای پیاده روی زیر باران می‌باشند . همینطور میتوانید یک جفت بارانی بلند با رنگ های مختلف خریداری نمایید تا بتوانید با جامه های متعدد بپوشید . به عنوان مثال یک بارانی ترنج بلند با شلوار جین دامن یا این که بلیز مضاعف قشنگ به حیث میرسد . درضمن از آنجایی که بارانی های بلند را می توان با جامه های متفاوتی هماهنگ کرد , آنان‌را می توان نیز در طول روز و نیز در شب پوشید .

2 . کوتاه

بارانی های کوتاه که تا روی کمر می‌آیند نیز آیتم های نیکی میباشند . این بارانی ها معمولا ورزشی میباشند و دلخواه روز می‌باشند . این بارانی ها با جامه هایی نظیر جین و با وسایل ورزشی دوچندان هماهنگ بوده و شما‌را دیدنی نشان می دهند . این جور خرقه پوشیدن برای عمل های ورزشی در هوای آزاد نظیر پیاده روی مضاعف دلخواه می باشند .

3 . ماهیگیری

بارانی های ماهیگیری برخلاف بارانی های ترنچ که کمربند دارا هستند و می‌توانید آن را بسته و بکشید تا اندام تان را به نیکی نشان دهد , بیشتر شرایط باکس ای دارا هستند . این بارانی ها علاوه بر اینکه شیک و قشنگ می‌باشند , به طور کامل کاربردی اند و شما‌را از باد و باران محفوظ نگه می دارا هستند .

4 . بادگیر

در شرایطی‌که در محیطی با آب و هوای سرد و مرطوب گذران زندگی می کنید , خوبتر است بارانی گونه بادگیر خریداری فرمائید . این بارانی ها تمام سرتان را نیز می پوشانند و شما‌را به طور کامل گرم نگه می دارا هستند . در نصیب مچ ها و کمر این دسته بارانی ها , بند موجود هست که میتوانید با انباشته کردن آن ها تماما گرم بمانید .

5 . رنگ خنثی

بارانی های شیک و قشنگ و با رنگ های مختلفی موجود هست ولی میتوانید رنگ های خنثی مثل خاکی , بژ یا این که سیاه تعیین فرمائید . این رنگ ها را در هر هنگامی می توان پوشید و با خرقه های متفاوتی به راحتی هماهنگ کرد . به عنوان مثال یک بارانی خاکی رنگ به راحتی با جین تنگ و سیاه و چکمه های لاستیکی بارانی هماهنگ میگردند و در یک روز بارانی مضاعف شیک چشم میگردند .

6 . رنگی و روشن

بارانی های روشن نیز شیک و خوشگل به حیث می رسند . برای مثال می‌توانید بارانی های زرد رنگ , قرمز رنگ , صورتی , نارنجی رنگ , سبز و یا این که آبی رنگ گزینش نمایید . این رنگ های روشن با هوای حزن انگیز و تیره و تار ضد‌و‌نقیض بوده و شما‌را در یک روز بارانی تماما پررنگ می نماید . ولی درصورتی که نمیخواهید خیلی پر رنگ و انگشت نما باشید , میتوانید از بارانی های طرح دار خریداری نمائید . این بارانی ها هم فراوان خوشگل می‌باشند .

7 . آستردار

خوبتر است بارانی آستردار بخرید تا علاوه بر گرم ماندن در روزهای سرد بارانی , خرقه تان شیک خیس نیز به حیث آید . در حالتی که بارانی با رنگ خنثی می‌خرید , نوعی را تعیین نمائید که آستر آن رنگ و طرح های پررنگ داشته باشد . برای مثال یک بارانی از جور بربری ( Burbery ) , با آستری شطرنجی روشن دوچندان شیک و جذاب به لحاظ میرسد .

8 . کلاه جداشدنی

بارانی های کلاه دار میتوانند شمارا از باران بیشتر محفوظ نگه دارا‌هستند . به عنوان مثال در صورتیکه چتر همراه خویش ندارید , می‌توانید کلاه تان را بر راز نهاده و سرتان را از باران محفوظ نگهدارید . بارانی هایی تعیین نمائید که کلاه های جداشدنی دارا هستند . بنابراین بسته به شدت باد و باران می‌توانید از کلاه استفاده فرمایید .

 

ایده های کاربردی برای انتخاب بارانی خوب

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.