ایوانکا ترامپ در افتتاح رسمی سفارت آمریکا در قدس

ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ با تیپ خفنی در مراسم افتتاح رسمی سفارت آمریکا در قدس شرکت نمود آمریکا سفارت خود را به قدس انتقال داد شوهر ایوانکا ترامپ نیز در این مراسم در کنار ایوانکا ترامپ بود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ایوانکا ترامپ در افتتاح رسمی سفارت آمریکا در قدس را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: در مراسـمـــی که با حضور نخـسـتــ‌وزیــر رژیم صهــیونیـستی و افـــراد مدعو از چندین کشور برگزار شد، سفــارت آمــریکـــا در قدس رســماً افــتتـــاح شد.

در این مراسم بنــیامـــیـــن نتانیاهو از دونالـد ترامـپ به دلیل شجــاعـــتـــش در اجـرایی کردن وعده خود جهت انــتـقـــال سفارت قدردانــی نمود.

رییس جمهور آمریکـــا در پیامـی به شرکت کننــدگـان در ایـن مراســـم مدعی شد: قدس از گذشـته پایـتــخت ملـت یهود بوده اســـت.

ترامــپ گفـت: امـــیدوار هسـتــیم که به صلــحی میــان اســـرائیل و فلـسطــیـنیــ‌هـــا دسـت پیــدا کنــیــم

نخســت‌وزیـر رژیــم صهـــیونیـــسـتی در این مراسم تصریــح کرد: این روز بزرگ برای قدس و اســرائیلــدر خاطره ما و برای نســل‌هـــای آتــی ثبــت خواهــد شد. ریـــیـــس جمهوری آمریــکا با این تصمیم خود جهـتـانتقــال سفـارت آمــریکا به قدس، تاریـخ را ساخـت.

جارد کوشنـر، دامــاد و مشاور دونالـد ترامـپ در مراســـم انتــقــال سفارت آمـریـــکـا به قدس اشـــغالی سخـنـــرانی کرد.


سفـــارت آمــریــکـــا در قدس
ایوانـــکـــا ترامپ و همـــســرش در مراسم افتـتــاح سفارت آمریکـــا در قدس

افــتتاح رســمی سفارت آمریـکـــا در قدس

مراسـم افتتــاح سفارت آمـــریـکا در قدس

افتتـــاح رسمــی سفــارت آمـــریکــا در قدس

دختر ترامـپ در مراسم سفارت آمـــریـکـا در قدس

بیشــتــر بدانید:تجــمـع اعتراضـی مردم تهران به کشتـار فلـسطــیـــنـیان

صبـح امــروز تجمــع دانــشجویی-مردمـی در اعتـراض به انـتـقـال سفارت آمـریــکــا از تل‌ـــآویو به قدس در تهــران برگزار شد

ایــن تجمــع با حضور تعدادی از دانـــشجویان دانــشگاه‌ــهای تهــران و شهــروندان تهـــرانــی در برابـــر لانه جاسوسی (سفــارت سابق آمـریـکا)برگزار شد.

ایـــن تجـــمــع در اعــتــراض به افتتاح سفـــارت آمـریـــکا در قدس و کشتار وحشـــیــانه مردم غزه در روز دوشنبه توسط سربازان صهیونیــسـتـی برگزار شده است.

تجـمع کنـنـــدگـــان با در دســت داشتن پرچــم فلســـطـــیـــن شعـارهای مرگ بر آمـریـکـــا و مرگ بر اسراییــل سر میـــ‌ـدهـــند. آن‌ها شعــار مرگ بر آمریــکـا ، آمـریـکا _اسـراییـــل ننـگ بر نیـــرنگتـان را در حالـــی سردادنـــد که همـ‌ـــچنین تصـاویری از کودکـــان شهـیـــد تحولات اخـیـــر غزه در دستانــشـــان بود.

همـ‌چنـــیـــن تصـاویری در محکومیت سکوت حاکـمـان آل سعود در پی این تحولات در دست تجـمع کنـنــدگــان دیــده میـ‌شود.

بد نیــســـت بدانـــیـد:ملـک سلمان، جنـــایــات اســـرائیل را محکوم کرد!

سلمـــان بن عبـــدالعزیز پادشــاه عربـستان در تمـــاس تلـفنــی خود با محـــمود عبـــاس رئیس تشـکیلاتخودگـــردان فلـسـطـــین تاکـید کرد: ما جنایـات اسرائیل را در حق ملـت فلســطین محــکوم می کنیـم. عربـــســتاندر کنـار فلــســـطینـــیــهـــا برای پس گرفـــتن حقوقشان در زمـــیـنـه تشکیــل کشور مستقل خود به مرکـــزیت قدس ایستــاده اســـت.

وی در ادامه افـزود: نیــروهای اشـــغـــالگـر اســرائیلــی تجاوزات وحشـیانه ای را علیـه ملت بی دفـــاع فلــسطینـــمرتکـب می شوند. عربـــســتان به عنوان رئیس نشـــسـت سران عربی خواهان برگــزاری نشســت اتحـادیه عربدر سطـــح وزرای خارجـه برای به دســـت آوردن یک موضع عربـــی یکـــپارچـــه علیـه جنایـات اسـرائیل اســـت.

حمـــله نظــامیــان صهیونیـســـت به معترضان فلـــسطـــیــنی در سالـــروز نکبـت و انتقال سفارت آمـریــکـــابه قدس اشـــغـــالی منجر به شهـادت و مجـروحیت صدهـا تن شد. عربـــســتـــان در حالــی جنایات رژیم صهــیونیـســـتیـــرا محــکوم می کند که محـــمد بن سلمان ولیــعهـــد ایـــن کشور بارها پرده از همکاری خود با تل آویو برداشـــتـهو سخنـانـی زیــادی را علــیــه فلسطیـــنی ها بر زبان آورده اســت.

ایوانکا ترامپ در افتتاح رسمی سفارت آمریکا در قدس + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.