عکس بابک قربانی کشتی گیر کرمانشاهی و دلایل خودکشی این قهرمان!

بابک قربانی کشتی گیر کرمانشاهی در زندان خودکشی نمود پزشکان در بررسی هایی که نمودند متوجه شدند که قرص زیادی مصرف نموده و نتوانستند جان بابک قربانی را نجات دهند و او در زندان فوت نمود بابک قربانی افتخارات بسیاری را در کشتی فرنگی برای ایرانیان به ارمغان آورده بود و مرگش او بسیار اتفاق تلخی در جهان بود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس بابک قربانی کشتی گیر کرمانشاهی و دلایل خودکشی این قهرمان! را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: رئیس گروه مدیـریـت بیمـــارســتــان و مرکــز آموزشی و درمــانـی امام خمینی (ره) کرمــانـــشـاه گفـــت:حدود ساعــت یک و ۲۰ دقـیــقه بامــداد روز یکـشـــنبـه ۲۵ آبـــان ۱۳۹۳ ، جوانـــی ۲۵ سالـه به نام بابک قربانـی ‍[ کشـــتی گیر ] و زنـدانـی ، از بهـداری زنــدان مرکـزی کرمـــانشــاه ، به علت مسمومیـت ناشی از اقدام به خودکـــشــی ، طبــق اقرار شخص بابک قربانـی ، با خوردن حدود ۱۰ تا ۱۲ عدد قرص دز بالای خواب آور ، به اورژانـس ایـن بیمارســتـــان منتـــقل شد و تحـت عمـــلـیـات درمان و شســتـــشوی معــده قرار گرفت.

دکتر حمـــیــدرضـا ناصـــری گفت : بابک قربــانی پس از حدود ۴۰ دقـیقــه شسـتـشوی معــده و عمــلـــیات درمـان ساعت ۲ بامـــداد ، و پس از بهــبود نســـبی ، به بهداری زندان کرمـــانشــاه منـتقـــل شد.

وی افـزود : بابـــک قربــانی دوباره و در ساعـــت ۴ و ۴۵ دقـــیقـه بامداد دیـروز به علـت مســمومیت شدیـــد ، به ایـــن مرکز درمــانـی منتقــل شد اما از آن رو که ایـن بار وی هوشیـــاریـــش را کاملا از دست داده بود ، مشخــص نشـد ؛ چرا و چگونه دومیـن بار مســـموم شده اسـت. ناصری گفت : حین انــتقــال بابک قربانـی به بخـش آی سی یو ، بیــمــار دچــار ایـــسـت قلــبی و تنـفـســـی شد و علــیـرغـم حدود ۴۵ دقیـــقــه عمـــلـیـــات سی پی آر (احـــیـای قلــبـی و تنــفـــسی) ، وی درگـذشـت.

وی تصریح کرد ؛ طبـق گفته های یکـــی از ماموران زنـــدان ،شب قبل از آن یکـــی از هم بنـدهــای بابـک قربــانـــی ظاهرا به نام شهروز غلامـی در زنــدان و با خوردن تعـــدادی قرص ، اقــدام به خودکـشـی کرده و در زنـــدان درگذشـــتـه بود.

مجتـــبی ملکی دادســتان عمومی و انقلاب اســتان کرمانـشاه گفـــت : بابـــک قربـــانی به علـــت کشـتن یک جوان اهـل بیســتون ، و متواری شدن پس از آن ، در دادگـاه به قصــاص نفس محکوم شد که قرار بود در آیـــنـــده ای نزدیک ، به دار مجـــازات آویخـــته شود. بابک قربانـی در ۹ تیر ۱۳۹۱ به همــراه برادرش برای شکار به ارتفــاعــات اطـــراف کرمــانـشاه ، در منـطــقـه بیــستون رفـــتــه بودند که در مسـیــر بازگـشـت ، در محلی به شنـا کردن مشغول می شوند ، اما ، ممـــانـعــت برخی افـراد حاضـر در محل ، منجر به درگیـــری لفظـــی و فیـزیکی شد که پس از آن بابـک قربـــانی با از دست دادن کنتـــرل روان ، با شلیـک تفـــنـگ شکاری اش ، فرد ممانـــعــت کننـده را ، به قتــل می رسـانـــد و در کوههای اطراف محل وقوع جرم ، متواری شده ، پس از چندین روز زنــدگی مخـفـیانــه در فرار ، سرانجام خود را تحویل نیروهای انــتـــظامی داد و به زنـدان منتقـل شد.

از عنـاوین قهـرمـانــی بابک قربــانی می توان به ؛ قهـــرمان جوانان آسیـا ۲۰۰۸ دوحه قطر – قهـرمــان جوانـان آسـیا ۲۰۰۹ مانیــل فیلیـــپـــین – قهـــرمـــان تورنــمنت آنــکـارا ۲۰۰۹ترکیه – مقــام سوم جام یادگــار امــام ۲۰۰۹ قم – قهـرمان جام یادگـــار امـــام ۲۰۱۰ قم – قهــرمـان بزرگسـالان آسیـا ۲۰۱۰ دهلی نو هندوستان – قهـــرمان جام جایزه بزرگ طلـایی ۲۰۱۰ باکوی آذربایـجان – قهــرمان بازیــهـــای آسیایــی ۲۰۱۰ گوانگــجوی چین – قهــرمـــان تیـمــی جام جهانـــی ۲۰۱۱ میـنــســـک بلــاروس – و قهـرمــان جام جایزه بزرگ طلایـــی ۲۰۱۱ باکوی آذربـایجـــان ، اشاره کرد.

عکس بابک قربانی کشتی گیر کرمانشاهی

عکس بابک قربانی کشتی گیر کرمانشاهی

عکس بابک قربانی کشتی گیر کرمانشاهی

عکس بابک قربانی کشتی گیر کرمانشاهی و دلایل خودکشی این قهرمان!

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.