باران کوثری و نوید محمدزاده در اکران فیلم عصبانی نیستم

فیلم من عصبانی نیستم به زودی به اکران مردمی خود خواهد رسید این فیلم زیبا با هنرمندی باران کوثری و نوید محمد زاده و چند نفر از بهترین بازیگران مرد و زن ساخته شده است قرار شده است این فیلم زیبا در 12 اردیبهشت به اکران مردمی برسد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر باران کوثری و نوید محمدزاده در اکران فیلم عصبانی نیستم را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

آذرماه سال گذشتـه بود که زمزمـــه هایـی از اکران فیلـم سینــمـــایی عصــبانـی نیســتـــم ساخــتــه رضا درمـیـشــیـان به گوش میـرسیـــد و قرار بود تا یک هفتـه آیــنـده از انتشار آن خبـر تکـلــیف اکـران عصبــانی نیستم مشخـص شود امـــا باز هم خبــری از اکـــران فیـلم رضـــا درمـــیشـــیـــان نشـد .

رضا درمیـــشیان که عصبـــانی نیستم را در سال 92 جلوی دوربیـن برده بود بعد از گذشـــت چیـــزی حدود چهـار سال هنوز فیـــلمش به اکـران نرسیـده و طبــق خبـرهـای منــتــشــر شده گویا اکران عصبـانی نیــســـتـم در 12 اردیبــهــشت ماه قطعــی شده اســـت.

اکران قطــعی عصـبـانـــی نیســـتـــم از 12 اردیـبــهـــشت

نوید محـمدزاده و رضا درمیـــشــیان بازیگر و کارگردان عصـــبانی نیــسـتــم با انـتشــار تیـــزر ایــن فیلـم سینمایی در اینـســتاگــرامــشـــان خبــرهــای تازه ای از اکــران فیلـم سینـــمایی عصـبـــانـی نیستـــم در اخـــتیـار ما قرار دادند.


باران کوثری و نوید محــمـــدزاده در عصـــبــانـــی نیـــستـم

در پست منـــتــشر شده توسط نوید محمــدزاده و رضــا درمـــیـشیان زمــان اکـــران قطــعـــی فیـلم سینمایی عصبانی نیــستـــم 12 اردیبـــهــشـت اعـلام شده اســـت و در این تیـــزر آمــده اسـت :بنابــراعلــام شورای صنـــفــی نمـایـش قرارداد اکران عصبــانـــی نیـــســـتـــم فیلـــمـــی از رضا درمیـشـیـــان ثبـــت شد . 12 اردیبـــهشـت 97 به سرگـروهی سیــنما ایران….


باران کوثری در عصبـانــی نیستـم

عصـبـــانــی نیستــم داســتـــان نوید با بازی متـــفـــاوت نوید محمدزاده، دانشجوی ستـاره دار و اخـــراجـی اســت که برای فراهم آوردن حداقل شرایط زنــدگــی در رویارویی با بی اخلـــاقــی های جامعـه با خود تمـــریـــن می کند تا عصــبــانـی نبـــاشد و در تلـاش اســـت تا دخـــتـر مورد علاقه اش ستــاره با بازی باران کوثری را از دســـت ندهد.


باران کوثری و نوید محـمـــدزاده در عصبانی نیستم

نوید محمدزاده، باران کوثری، رضـا بهبودی، میـــلـاد رحـــیمی، امـیـــررضـا میـــرآقا، میـثاق زارع، رضـــا کولقانی و محـــمد کارت بازیگران فیلم سیـنـمـایی هسـتنـــد.


باران کوثری و نوید محمدزاده در نمــایـی از عصـبـانی نیـســـتم

عوامل ساخت فیــلـــم عصبـــانـی نیـــسـتـم عبـارتنــد از :نویســـنده:رضـــا درمیشــیــان، طراح صحنه و لباس:باران کوثری، مدیرتولید:مهدی بدرلو، فیـلـــمــبــردار:علی اظــهریف، صدابـردار:نظام الـدیــن کیایی ، طراح چهــره پردازی:مهـــرداد میــرکــیـــانــی ، دســـتیار اول کارگـردان و برنــامــه ریز:پدرام علــیـــزاده ، منــشی صحـــنـه :سیمـــا مبــارک شاهــی ، دسـتیار اول فیـلمـبردار:منـصورظـــهوری ، عکـــس:محمــد بدرلو ، مدیـر تدارکات:علیرضـا همت عبـیری ، دستــیـــار دوم فیـــلـم بردار:محــمـــدرضا رسولی ، مجری گریـــم:نوید میرکــیــانی ، دستیار صدا:حسام مژدهــی نیا ، دسـتیــاران صحـــنـــه و لبــاس:سمـــانه حســینی، داود ونداده، علــیرضا خلـــفـی ،


رضـا درمـــیشـیـان ، باران کوثری و نوید محمدزاده در عصــبانــی نیـستم


باران کوثری و نوید محمدزاده در فیــلــم سینمـایی عصبانی نیـســتـم

باران کوثری و نوید محمدزاده در اکران فیلم عصبانی نیستم

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.