بازیگران زن خوشگل خارجی که ورزشکار می باشند

بازیگران زن خارجی که اندام های زیبایی دارند این زیبایی از ورزشی که انجام می دهند می باشد اندام زیبا و جذاب داشتن این ستاره های خوشگل به همین دلیل است خیلی از افراد دوست دارند مانند بازیگران اندام زیبایی داشته باشند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر بازیگرلن زن خوشگل خارجی که ورزشکار می باشند را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: آیــا شما هم با دیـدن افـــراد خوش هیــکـل، انـگیــزه تان برای لاغـر شدن بیشــتــر می شود؟ برخــی از ستــاره ها الـگوی بسـیاری از هواداران شان در رژیـم غذایـی سالم و ورزش هســتنـد. آنها هر روز زمـانی را به انـــجــام فعالیت بدنــی اخــتصـاص می دهـنـد و در کنـار آن رژیــم غذایـی سالـمی را شامـــل میوه و سبـزیـــجــات دنـبال می کننـد که نتـــیجه آن داشتـــن اندامی متـــناســب و زیــباست. اگر شمـــا هم دوست دارید که با خوش هیکـــل تریــن بازیـــگـران زن هالیوود آشــنــا شوید، در ادامــه مطــلـــب همــراه مان باشیـــد.

1. اوما تورمـن

اوما تورمــن برای بازی در نقش «Kill Bill» مجبور به آموزش هنرهـــای رزمـی ووشو شد. او با تمریـــنــات سخـــت خود توانـــســـت اندام اش را برای بازی در ایـــن نقـــش آماده کند. البتــه ورزش های او به این یک مورد ختم نمی شود. او در اســکـــی، اسنوبرد و اسـب سواری نیـز مهـــارت زیادی دارد. البــتــه به تازگـــی به فیتنس و یوگا نیز روی آورده اســـت. با اینـــهمــه فعـــالـیـــت بدنـی، آیـــا می توان اندامـی غیر از ایـن از او انتـظار داشت؟!

2. گوئینـــت پالـــترو

گوئینت پالترو برنـــامه فیتـــنس یکی از مربـی های مشــهور با نام «Tracy Anderson» را دنـبـال می کند. علـــاوه بر آن، او در یوگا و موج سواری نیـز مهارت زیـــادی دارد. با وجود فعــالـــیـــت ورزشی منــظــم و در کنار آن رژیم غذایی سالم، او توانــســـت نامش را در میان خوش انــدام ترین ستـــاره های هالــیوود ثبــت کند. او هر از گاهــی نیز با استـفاده از مواد غذایی، بدنش را سم زدایـــی می کنـــد. با وجود تمام این کارها، طبـــیـعـی ست که او اندامی متنــاسـب و جذاب داشتـه باشد.

3. کامرون دیـــاز

کامرون دیــاز برای این که نسبت به اندامـــش حس خوبی داشـــتـه باشــد، به طور منظـــم ورزش می کند. او هر روز به باشگاه می رود، یوگا، پیـاده روی و موج سواری نیز از دیـــگر ورزش های مورد علــاقـه اوست که اغلب اوقات انجام می دهـد. او در ایـــن مورد می گوید: «با وجود ورزش، من احســاس قدرت می کنـم. از زنـان دیگر نیز می خواهم که به انـدام خود بیــشتـر توجه کنـنــد. هیـــچوقت برای ورزش کردن دیــر نیــست.»

4. پنـه لوپه کروز

پنــه لوپه کروز زمانی به هلــه هوله و مواد غذایی ناســالم اعـتــیــاد داشــت امـــا ناگـــهان تصمــیـــم گرفـت که سبـــک زندگی خود را تغــییـر دهـــد و مواد غذایـی سالـم تری را جایگزیــن کند. حال او میوه، سبـــزیـــجـــات، آجیـــل و حبوبات بیـشتری را در رژیــم غذایـــی اش جای داده است. همـــیـن روش سبــب شد که انـــدام او به زیباتــریــن شکــل ممکن تغــیـیر کند به طوری که نامـش در لیـــسـت خوش اندام تریــن زنــان هالیوودی ثبت شود.

5. اوا منـدس

اوا منـدس 3 تا 4 بار در هفــتـه به باشگـــاه می رود، 2 بار در هفتـه یوگا می کنـد و 35 دقیـــقـه در روز می دود. علاوه بر فعالـیـت بدنی، رژیـــم غذایـــی او تنـها شامــل کربوهیدرات های پیچـــیده است. با ایـــن وجود داشتن انـدامی متنــاســـب و زیـــبا جای تعجـب ندارد.

6. جسـیکــا بیــل

جســیکـــا بیل در آن واحد هم ورزش های کشـشــی و هم ورزش های هوازی و قدرتی انـــجــام می دهد. او همچـــنیـن هر روز به همراه سگ اش، به پیـــاده روی می رود. الـــبته او هم مانـند دیـگر ستاره ها، در کنار ورزش، رژیـم غذایـــی سالـمـی را نیز دنبـــال می کنــد که بی شک مهمتـرین عامــل در تنـــاسب اندام اوست.

7. هلـی بری

هلــی بری ثابــت کرد که داشـتـــن انـــدامـی متـــناســـب نیـازی به خودکـــشــی ندارد. او هر روز 25 دقـــیقه از زمانش را به ورزش اخـتصاص می دهـــد و باور دارد که همـــین زمان برای داشـتن انــدامــی متـنـــاسب، کافـــی ست. او در ایـــن 25 دقــیـقه ابـتـدا انــدامــش را گرم می کند، سپس روی بالاتنه اش تمـرکز می کنـــد و در نهایت چنـد حرکت کاردیو برای سوزانـدن چربی هایـش انــجـام می دهد.

8. بلیــک لایولی

رژیم غذایـی بلیـــک لایولی حاوی غذاهای سالم ماننـــد میوه و سبـزیجات است. او به هدف داشـــتن اندامی متناسب، دور نوشیـــدنـی و غذاهــای حاوی شکـــر را خط کشیــده اسـت. او هر روز 90 دقــیــقه را به ورزش های کاردیو اخـــتصاص می دهد. همین عوامـــل او را تبـــدیـــل به یکـی از خوش انــدام تریـــن ستــاره های هالـیوود کرده اســـت.

9. جنـــیـفــر آنـــیســتون

جنیـــفـر آنـیستون ورزش هایی که نیـاز به تمــرکز بالــا دارنـــد، مانـــنــد یوگا را ترجــیح می دهد. او اعتـــقاد دارد که برای داشـتن اندامی متناسـب باید ذهـــنــی آرام داشـت. به همـــیـــن دلـــیـــل او به طور همـــزمان ذهـن و اندامش را در ورزشی چون یوگا پرورش می کنـــد.

10. جیـــن فوندا

جین فوندا، در سن 76 سالگی، یکـــی از الهام بخــش تریــن افـــراد در زمینه ورزش و رژیــم غذایـــی سالـم است. او می گوید که ورزش زنـــدگی اش را از این رو به آن رو کرده و از او انســـان بهـــتــری، چه از نظــر فیـزیـکـــی و چه روحی، ساخـته اسـت. او همـچنـــین اعـــتقاد دارد که ورزش حس جوانی را به فرد منــتقــل می کنـد. از ایـن رو او هیچـگــاه از ورزش دور نمی شود.

11. الــن دیـ‌ـــجـــنـــرس

الن دیـــ‌جـنرس به خوش اخلــاقــی شهرت دارد اما جدا از روحیه شاداب، او انــدام متناسبی نیــز دارد. او از خوردن غذاهـای حاوی شکــر خودداری و به جای آن سبــزیــجات مصـرف می کنــد. یوگا نیـز از ورزش های مورد علاقــه او می باشد که در روز 60 تا 90 دقــیـقـه از زمــانـــش را به آن اختــصــاص می دهد.

بازیگران زن خوشگل خارجی که ورزشکار می باشند + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.