بازیگران فیلم تگزاس در کنار سعید عزت اللهی

فیلم تگزاس امروز به اکران رسید در اکران این فیلم ستاره های سینما و فوتبالیست های مشهور در کنار هم قرار گرفته و عکس های بسیاری زیبایی را ثبت نمودند سعید عزت اللهی هم در کنار این بازیگران سینما بود و عکس های زیبایی را با هنرمندان ثیت نمود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر بازیگران فیلم تگزاس در کنار سعید عزت اللهی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

اکـران مردمی فیـــلــم تگزاس

سعـید عزت الـــلـهـــی و فرشتـه کریمـــی و رضـا پرســتـــش همـراه با پژمـــان جمشیدی در پردیس سیــنمـــایــی زنــدگی به تماشـــای فیـلم تگزاس ، جدیــدتریـــن کار روی پرده ستـاره سابـق فوتبـــال ایــران نشـــســـتنـــد.

ایـن بار هم پژمان جمشــیـدی فوتبالـــیســـت دیـــروز و ستـاره امروز سیـنمـــا دست به کار شد تا از طریق جادوی پرده نقره ای موج بی رحــم شایـــعــه سازی در فضای مجـــازی علــیـــه یکی از جوانان محـــبوب و تاثیــرگذار تیـم ملـــی را خنـــثـــی کنـد.

سعــیـــد عزت الــلـهـــی در اکران مردمی فیـــلــم تگزاس

سعیــد عزت الـلـــهی بعـد از شایعـــه ای که یک رســـانـــه روسی دربـاره دوپیــنـــگـــش منــتشــر کرد و بلــافاصــله فیـــفا آن را تکــذیــب کرد ، برای اولیــن بار در یک مراسم عمومی شرکت کرد. استقـــبـــال عمومی از ایـــن بازیــکــن به قدری بود که خودش از این همه جمـعـیت شوکه شده بود.

فرشته کریمـــی ، خانم گل فوتبـــال آســـیـــا و ستاره تیم ملـــی بانوان ایــران هم دیگـر مهـمـــان ویژه پژمــان در ایـــن شب بود.


سعـــیـــد عزت الــلــهی و پژمــان جمـشـیدی

مهـــمـــانـان پژمـان در اکـــران فیـــلم تگزاس

سعــید عزت اللهی

اکـــران مردمــی فیلم سینمــایـی تگزاس

 

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.