حضور بازیگران معروف خوش استایل در اکران خانه کاغذی

فیلم خانه کاغذی با حضور ستاره های ایرانی برگزار شد و بسیاری از این بازیگران در اکران این فیلم ها از لباس های زیبا و مد روز استفاده می نمایند هواداران این بازیگران عکس های زیادی را با آنها ثبت می نمایند در اکران خانه کاغذی هم بسیاری از عکاسان و فیلم برداران حضور داشتند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر حضور بازیگران معروف خوش استایل در اکران خانه کاغذی را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : شب پیشین ۲۴ آذر ماه مراسم نمایش سری فیلم منزل کاغذی به کارگردانی “ مهدی صباغ زاده ” ,تنظیم کنندگی “ تینا پاکروان ” و بازی “ پرویز پرستویی ” با حضور عوامل این فیلم و عده ای از هنرمندان در منزل همایش برگزار شد .

هنرمندان در نمایش سری فیلم منزل کاغذی

منزل کاغذی فیلمی به کارگردانی مهدی صباغ‌زاده و تهیه‌کنندگی تینا پاکروان محصول سال ۱۳۹۵ است .فیلم منزل کاغذی در سی‌وپنجمین فستیوال جهانی فیلم فجر و در بخش رقابتی جلوه‌گاه شرق( پانورامای سینمای آسیا ) برای نخستین‌بار به نمایش درآمد .

خلاصه روایت فیلم

روایت این فیلم دربارهٔ بابا و دختر روزنامه‌نگاری است که همپای نیز فعالیت می‌نمایندو هیچ‌کدام به خاطر دیگری تزویج نکرده‌اند . دختر در یک نشریه فعالیت مینماید و بابا نیز بعداز مدتی مجدد دست به مداد میگردد .

بازیگران معروف خوش استایل در اکران خانه کاغذی

بازیگران معروف خوش استایل در اکران خانه کاغذی

بازیگران معروف خوش استایل در اکران خانه کاغذی

بازیگران معروف خوش استایل در اکران خانه کاغذی

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.