بازیگران و نقش های سریال پایتخت 6

بازیگران پایتخت 6 معرفی شدند و نقش هایی که قرار است به آنها داده شوند این سریال بسیار پر مخاطب می باشد و مردم ایران این سریال را خیلی دوست دارند ما هم در این بخش به معرفی بازیگران سریال پایتخت 6 خواهیم پرداخت و نقش هایی که در این سریال جدید به بازیگران خواهند داد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر بازیگران و نقش های سریال پایتخت 6 را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: سریال پایـتخــت ۵ به کارگـــردانـی سیــروس مقــدم یکــی از پرطرفدارترینسریال در نوروز ۹۷ بود کارگـردان این سریـــال دربــاره تولید سریـال پایــتـخــت ۶خبـر داد و گفت که موضوع این سریال دربــاره مشــکــلات جامـعـــه واتـــفاقاتی است که در کشور رخ می دهـد است همــچـــنین در فصلـششم این سریال نقش برخــی بازیــگران هم تغیــیـر کرده است.
سریال پایـتـخـــت ۶

سیـروس مقـــدم اعلام کرد که داستانــ‌ــهــایی که قرار اســت در «پایـتـــخت ۶»به تصویر کشیده شوند، همگــی موضوعات روز جامـعـه را شامـل میـــ‌ـــشوند.«سیـــروس مقدم» کارگـردان سریـــال «پایـتخت» ، درباره تولید «پایـــتخـــت۶» گفــت:موضوعات روز جامعـــه و اتـفاقـاتــی که در کشور میـ‌ــافتنـد همـگی متن «پایتخــت ۶» را شامل می‌شوند.

وی ادامــه داد: محـــســـن تنابـنـــده و خشایـار الوند مشــغول ایده پردازی برای رســـیــدنـبــه داســتانی جذاب هسـتـــند تا بتوانـــیم با دســـت پر وارد میدان شویم و قطعـــا زمــانیفـــصل ششم ایــن مجـــموعه پرمـخـــاطـــب تولید خواهــد شد که ما حرفی برای گفتن داشــتــه باشـیـــم.


بازیگــران سریـــال پایـــتخت 6

وی دربــاره تغییـــر در نقشـــ‌ها نیـز عنوان داشـــت: قطـعـا فصل جدید با تغـــیــیـراتـــی همراه خواهد بود.به عنوان مثــال بهتاش به عنوان نماینـــده قشر جوان جایـــش در کار خالـی بود و شخــصـــیـت باباپــنـــجعـلی هم به دلـیل کهولت سن و ایــنـــکه نمـیـــ‌ـــتوانـست خیلــی دیـــالوگ بگوید، دیگــر خیـــلــیـحـضور چشــمــگیـــری در کار نداشت و در سری جدیـــد ما از روح بابـا پنـــجعـلـی بهــره خواهـــیـم بردکه جای کار بیـشــتــری برای نوشتن قصه و دیالوگ خواهــد داشــت.

سریــال «پایـــتـخت۵» نوروز ۹۷ از شبکه یک سیـما پخــش شد.

محـســن تنابنـده، احـــمـد مهــرانــفــر،ـــ‌ریما رامین فر، علــیرضا خمــســه، هومن حاجـی عبـــدالــلهی،نســریــن نصرتـی،ـــ‌ســـارا و نیکـــا فرقانـــی اصــل و … از بازیگــرانـی هسـتنـــد که در ایـن سریــال به ایفای نقش پرداختنــد.


سارا و نیکا

سکـانس های حذف شده در سریال پایتخــت ۵

احمد مهران فر بازیــگر نقــش ارســـطو در سریــال پایـــتخت با انـــتـــشــار پستی در ایـنســـتــاگرامـــشبه حذف سکــانـســـی از “ســـریـــال پایـــتخـتــ” که شب گذشتـه روی آنـتن شبـکه یک سیما رفـــت واکـنش نشان داد.

فصل پنـــجم سریال پایتـخت از اولیـــن روزهایـــی که روی آنتن شبـــکــه یک سیــمــا رفـت با انـتـــقــادهـــایزیــادی از سوی منتقــدیـــن روبرو شد و هر روز حواشــی جدیـــدی برای آن ساخـــتـــه شد. بعد ازمـاجـرای ایراد گرفـتــن از موضوع ازدواج سارا و نیکا در سریــال پایتـــخـــت تا حضور جنجالـی کارمـــنــدشـبکـه جم در سکانسی از این سریــال و ضبط بخشی از پایتـــخــت در شمـــال کشور به جایترکیـــه ،ماجـــراهــایـــی که در چنـــد روز گذشــتــه در رسـانـه ها و شبکـه های اجــتماعــی دسـت بهدسـت شد و هر روز سریـــال پایـتـخت را بیــشتر از روز گذشتـه زیر سوال برد.


ریمـا رامــین فر و ارسطو

حاشـــیـــه جدیــدی که برای این سریال رقـــم خورد و صدای بازیگران سریال را درآوردســـانسور سریـال بود که با واکـــنش محــسن تنـابــنــده و احمــد مهـران فر بازیـــگر نقـش نقـــی و ارسطو همـراه بود.

واکـنش احـمـد مهران فر به سانسور سریـال پایـتـــخـتـــاحـمد مهــران فر بازیـــگر نقش ارسـطو در سریال پایـــتخـــت در چنـــد فصــل گذشـــتـــه نیز عوامـلـــاین سریـــال را همـراهـی کرده و با رسیدن فصـــل پنــجــم باز هم نقش جذابـــی در ایـنـــسـریــال دارد. ایـــن هنـــرمنـد کشورمان با انـــتشار عکـســـی از سکــانس حذف شده در پخـش شب گذشــتـــه سریال پایـــتخت لب به گله باز کرد.


بهتـــاش

حذف این سکانس از سریـال پایـتخت صدای احــمـد مهـــران فر را درآورداحمد مهــران فر با انــتشــار ایــن عکـس نوشت :تیـغ سانسور پخــش صدا و سیما کم بود اوج هم اضـافـه شد…

دمتون گرم امـــشب خوب دســـت به دست هم دادیـــن تا تمــاشـاگـــران سریــال رو فراری بدیـــن

قصـــه ی تکراری همـــیـشــگـی

خسته نباشی مدیریــت

خســته نبـاشـی دلـاور

خسـته نبـــاشـــی قهـــرمـــان»

بازیگران و نقش های سریال پایتخت 6

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.