بالا بردن کیفیت رابطه جنسی با جوراب

رابطه جنسی بین زن و شوهرها بسیار مهم می باشد شما می توانید بیشتر زوجین دوست دارند رابطه جنسی ایده آل و خوبی داشته باشند رابطه جنسی خود را با جوراب پوشیدن در شب می توانید بهبود بخشیده و رمانتیک تر نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر بالا بردن کیفیت رابطه جنسی با جوراب را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: پـــیش از ایـن هم در مورد فواید پوشیدن جوراب هنـگــام خواب شبـــانــه مواردی را عنوان کرده بودیــم که در ادامـــه ی همـان مطالــب به نتـــیـجــه ی جدیــدترین تحـــقــیـــقـــات در ایــن زمینـه خواهــیـم پرداخت.
براســـاس نتـایج مطالــعاتـــی که در دانشــگاه “گرونینـــگـــن” هلـند انـجام شد پوشیدن جوراب هنـگام خواب و حتــی قبـل از خواب شبانــه باعـث تقویت رابـطـــه زنـــاشویی و افـزایـــش کیـــفـیـــت رابــطه جنســی می شود.
این پژوهش نشـــان داد که گرم نگاه داشـتن پاها، به بازتر شدن رگ های خونی پاها کمــک کرده و زمان مناسـب برای خواب را به مغـــز خبــر می دهــد. در این پژوهش ارتــباط واضحی میـان گرم نگاه داشتن پاها و زودتــر و راحـــت تر به خواب رفتن مشـاهده شده اسـت.نتایج ایـن مطالـعـــات در مجلـــه پزشــکـی و خانوادگــی Society for Human اروپا منتـشـر شد .


پوشیـدن جوراب هنــگام خواب شبانه موجب تقویت رابطه زنـــاشویی می شود

طبق گزارشــات ایـــن تحـقـــیــق 13 زوج مورد بررسی قرار گرفـتـــند که همـــه ی آنها بعـــد از اســتـــفـــاده از جوراب ارگاسم با کیفـــیـتـــی را تجربــه کردنـــد . درکـــل میــان تمام زوج های که برای اثبـــات ایـــن مسئله مورد بررسی قرار گرفتــنـــد 80 درصد شرکـت کنـــنـدگـان در این بررسی و مطـــالـعـات تاثــیر مثـــبت پوشیـدن جوراب بر ایـن مسئله ثابت شد. طبق گفـته های یکـی از متــخـــصصان حاضـــر در ایـن مطـالـــعات اکـثـــر زنـان از دمــای پایـــیـن پاهـــای همســـرشان دچار حس ناخوشایـــنــدی می شوند که با استـــفــاده از جوراب رفــع می شود ؛ الــبـتـــه ایـــن یکــی از دلــایـــل اســـت .
بررســـی های دقیق تر روی تغیـیـرات ایــجاد شده در مغز طی این حالت و اســـتفاده از جوراب هنــگــام خواب ثابت کرد که پوشیــدن جوراب در خواب شبــانـــه تاثــیــر مثــبـــت دیـگـــری هم دارد و آن رفع بیخوابـی و سریـع تر به خواب رفتن است.

بررسی ها روی افراد مسن تر که دچار مشـــکـــل بی خوابــی و کم خوابـی بودنــد ایــن مسئله را روشن کرد که افـرادی که شبـــها با پاپوش و یا جوراب به رخـــتخواب می روند نسبـت به قبـل سریـــعتر به خواب عمـــیـق می روند.
تقویت رابـــطــه زنـاشویی
پوشیــدن جوراب در خواب راهی ساده برای تقویت رابــطه زنـاشویی و رفع مشکـل خواب
تحــقـیقـات نشـــان می دهـد که پوشیـدن جوراب هنـگــام خواب، فواید زیــادی دارد. از این جمـــله ایـن فوایــد، بهـــتر شدن فعـالیــت جنســی افراد و فراهـــم آوردن امکـان خواب راحت اسـت، البـتــه این به شرطی است که جوراب منـاسـب باشـــد و گرمای منـاســبـی برای پاهــا فراهـــم کنـــد.

بالا بردن کیفیت رابطه جنسی با جوراب

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.