با معده پر به رابطه جنسی و آمیزش جنسی نپردازید

آمیزش جنسی با معده پر و با خوردن غذاهای سنگین برای بدن مضر می باشد قبل نزدیکی پر خوری ننماید این مدل آمیزش جنسی باعث ضعف در بدن می شود بهترین ساعت آمیزش جنسی در بین زوجین 2 ساعت بعد از غذا خوردن می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر با معده پر به رابطه جنسی و آمیزش جنسی نپردازید رادر سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن : آمیزش جنسی یا همان رابطه جنسی بین همسران باید در زمان درست صورت بگیرد تا عوارضی را برای آنها درپی نداشته باشد. بهترین زمان برای آمیزش جنسی 2 تا 3 ساعت بعد از غذا خوردن است . اگر رابطه زناشویی بلافاصله پس از غذاخوردن صورت گیرد باعث ضعف بدن، سستی عصب ها، درد مفاصل و تولید اخلاط بد در بدن می شود.

یک کارشناس طب سنتی با تشریح نکاتی درباره آمیزش جنسی از دیدگاه طب سنتی گفت:آمیزش جنسی نباید در زمان پُری معده صورت گیرد و بهتر است حدود سه ساعت با صرف غذا فاصله داشته باشد.

وی درباره آمیزش جنسی صحیح از دیدگاه طب سنتی اظهار کرد:آمیزش جنسی اگر بر اساس نیاز و تمایل واقعی هر فرد انجام شود، نه تنها متضمن سلامتی روحی ـ روانی, نشاط و شادابی در زندگی است بلکه منجر به نوعی پاکسازی بدن نیز می شود.


آمیزش جنسی نباید در زمان پُری معده صورت گیرد

وی افزود:آمیزش جنسی نباید در زمان پُری معده صورت گیرد و بهتر است حدود سه ساعت با صرف غذا فاصله داشته باشد؛ در آموزه های مکتب پزشکی ایرانی تاکید شده که پس از آمیزش جنسی از فعالیت شدید و نوشیدن مایعات به خصوص مایعات سرد و دوش آب سرد پرهیز شود.

عدم رعایت بهداشت آمیزش جنسی موجب ضعف قوا, عوارض قلبی، مغزی

این کارشناس طب سنتی متذکر شد:عدم رعایت حد اعتدال در این امر باعث به وجود آمدن مشکلات عدیده ای نظیر ضعف قوا، اعصاب و بینایی، عوارض قلبی، مغزی، کبدی، مشکلات مربوط به مثانه، کلیه، بیماریهای روحی و روانی و … می شود.

وی درباره ضعف جنسی و راه های درمان آن بیان داشت:اشتباه رایج در درمان ضعف و ناتوانی جنسی به خصوص در مردان استفاده بی مورد از داروهایی با طبع گرم یا بسیار گرم است؛ باید توجه داشت که گاهی علت ضعف و ناتوانی جنسی، سوء مزاج های عضوی با ماهیت گرم است که در این موارد تجویز داروهایی با طبع گرم، قطعا موجب بدتر شدن وضعیت بیمار می شود.

در مکتب پزشکی ایرانی، برای ضعف و ناتوانی جنسی علل متعددی بیان شده است

وی تصریح کرد:در مکتب پزشکی ایرانی، برای ضعف و ناتوانی جنسی علل متعددی بیان شده و درمان، بر اساس یافتن علت ایجاد کننده صورت می پذیرد و نمی توان نسخه واحدی برای همه پیچید.

این کارشناس طب سنتی یادآور شد:افراط در دفعات آمیزش جنسی در افراد مبتلا به بیماری و درد مفاصل، مضر و تشدید کننده بیماری آنهاست.

با معده پر به رابطه جنسی و آمیزش جنسی نپردازید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.