عکس بقایی بعد از اعتصاب غذا و کاهش وزن شدید

بقایی در زندان دست به اعتصاب غذا زده است و در حال مردن می باشد کانال تلگرامی دولت بهار که کانال احمدی نژاد است عکس های بقایی را بعد از اعتصاب غذا منتشر نموده است که بسیاری از افراد به این کار عکس العمل شدیدی نشان دادند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس بقایی بعد از اعتصاب غذا و کاهش وزن شدید را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: حمـــیدرضا بقایی، معــاون سابق محــمود احـــمدیـ‌ــنــژاد که حکـم ۱۵ سال حبس و پرداخـت جریمــه ۴۳ میلـــیارد تومانـی وی در ماهـ‌ــ‌های پایـــانی سال گذشـته در دادگاه تجدید نظـــر تائید شده بود، از اولیــن روزهـــای انتـــقـــال به زنـدان اعـــلام اعـــتـصــاب غذا کرده بود.

وی روز شنــبه ۱۹ خرداد (۹ ژوئن) پس از ۶ روز مرخــصــی با بدرقه محمود احــمدی‌ نژاد و همــراهان وی به زندان بازگـشـتـــه اســـت.

دولت بهـــار با وخیــم خواندن وضعـــیــت جسـمــانـی حمـید بقــایــی میـ‌ـگوید که پزشکـــانـی که وی را معاینــه کردنــد بر ضرورت «آغـاز دوره درمــان شش ماهــه و ریکــاوری» در اســـرع وقت تاکـیـد کرده انــد.

دولت بهــار اعلـام کرد که مسئولان زنـــدان به حمـــیـــد بقـایی وعده تمدید دوران مرخصــی را داده بودند امــا ایــن وعده عمــلی نشـد و «دادسـتـــان تهـران» خواستار بازگشـت سریع وی به زنـدان شد.

عکس بقایی بعد از اعتصاب غذا و کاهش وزن شدید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.