بلاک کردن فالورهای اینستاگرام توسط مهراب قاسم خانی

مهراب قاسم خانی به خاطر اینکه تولدش بود چند روز بود در اینستاگرام همه برای او متن های تبریک فراوانی ارسال می نموند ولی او از دست هوادارانش خسته شده و خیلی ها را بلاک نمود و خودش هم در یک پست نوشت که چرا این افراد در صفحه شخصی خود بلاک شدند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر بلاک کردن فالورهای اینستاگرام توسط مهراب قاسم خانی را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : اینطور که معلومه ما اینجا هفت شب و هفت روز جشن و پای کوبی داریم به مناسبت ولادتم… شما نیز مجبورید تا یه هفته عکس سیبیل و کیک تحمل فرمائید

پ . ن اولیه : راستى خیلى از دوستان عزیز دایرکت زده بودن که چرا بلاک شدن با این‌که فحاشى نکردن…
اینجانب که تنها اونایى که فحاشى میکنن رو بلاک نمی‌کنم , اونایى که متلک و کنایه توى حرفشون احساس کنم
رو نیز بلاک می‌کنم . بد خیس اینکه اونایى که نظرشون خیلى از اصول اینجانب بدور باشه رو نیز بلاک می‌کنم ,
حتى اگه خیر فحش داده باشن و خیر متلک گفته باشن… میدونم , خیلى بشر مزخرفیم
پ . ن دوم : یه توده دیگه رو که مدام بلاک می‌کنم تیم متأسفینه . “ متاسفم براى شما که… ” ”
متاسفم براى خودم که شما… ” متاسفم براى کشورم که شما… ”
اینا رو تا می‌بینم بلاک می کنم که برن جاى دیگه متاسف بشن , از بس لوسن

پ . ن سوم : بعضیا نیز با تعجب دایرکت میدن که ما که از شما دفاع کردیم چرا بلاکمون کردین . میخوام صد سال سیاه در دفاع از اینجانب به کسى فحش خواهر و مامان ندى عزیزم . نمیخوام چنین مدافعى

بیوگرافی مهراب قاسمخانی

مهراب قاسمخانی در ۱۶ آذرماه سال ۱۳۵۰ در تهران متولد شد .وی طراح دکور و مولف هست . بعداز پاورچین با شقایق دهقان وصلت کرد که حاصل این تزویج پسری است به اسم نویان .

کار مهراب قاسمخانی در تلویزیون

کار جدی‌اش در صدا و سیما را در سال ۱۳۷۸ و با برنامه ببخشید شما؟
که برنامه‌ای مزاح به کارگردانی مهران مدیری بود آغاز نمود .البته به گفته خویش وی نقطع ی عطف شغل های هنری‌اش به تیم تلویزیونی پاورچیننن برمی‌گردد.
در فصل زمستان ۱۳۸۲ تا فصل بهار ۱۳۸۳ تیم جوک نقطه‌چین را با نوشته‌هاییی خویش امداد رساندند .بعد از آن در فصل‌پاییز و فصل زمستان به عبارتی سال به همراه اخوی بزرگ خویش قسم قاسم خانی و همسرش شقایق دهقان , مهدی مظلومی را در ساخت شوخی کمربندها را ببندیم امداد رساندند .بعداز مدتی در فصل‌پاییز و فصل‌زمستان ۱۳۸۴ از فیلم‌ نامه‌ نویسان شبهای برره شد و سال ۱۳۸۵ را با گلشن مظفر به پایان رسانید .

فعالیت بعدی وی در تلویزیون هم مجدداً همیاری با عهد قاسم خانی در نوشتن فیلمنامه سریال مرد هزار فیس به کارگردانی مهران مدیری بود که نوروز۱۳۸۷ از تلویزیون پخش شد .او در فصل‌تابستان و فصل پاییز ۱۳۸۸ سریال مسافران را به کارگردانی رامبد برنا روی آنتن داشت .

یکی موفق‌ترین شغل های مهراب , سریال ساختمان پزشکان به کارگردانی سروش درستی بود
که فصل‌تابستان ۱۳۹۰ از کانال سوم سیما پخش شد .نهایی عمل نشر داده شده از وی سریال پژمان به کارگردانی سروش درستی است .در سال ۱۳۹۵ او با کارگردانی و نویسندگی در برنامه دورهمی بعداز تعدادی سال ممنوع‌الکاری در تلویزیون به تلویزیون رجوع و برگشت البته به دلیل مشکلاتی از متن شدن نام وی در تیتراژ ممانعت به عمل آمد.بعداز پخش ۱۲ نصیب از این شرکت , او چه بسا از ورود به لوکیشننن گروه هم منع شد.

بلاک کردن فالورهای اینستاگرام توسط مهراب قاسم خانی

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.