عکس بهاره رهنما قبل و بعد لاغری و قبل از چاقی !

بهاره رهنما در عرض یکسال 40 کیلو لاغر شده است که باعث شده است اندام بهاره رهنما زیبا تر شودلاغر شدن بهاره رهنما یکی از سوژه های داغ فضای مجازی می باشد او برای لاغر شدن خود معده اش را کوچکتر نموده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس بهاره رهنما قبل و بعد لاغری و قبل از چاقی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن : بهــاره رهـنـمـــا بازیـــگـــر سرشـــنــاس سینــمــا و تلویزیون کشورمـــان مدتــی اســت که جراحــی اســـلـــیو معـده را انــجـــام داده است و کاهــش وزن چشــمگیری داشتـــه اســـت. ایـــن هنـرمنــد کشورمان با انـتشـــار تصویری از کاهش وزن 40 کیلویی اش خبر داد.

کـــاهــش وزن چشــمــگـــیر بهـاره رهـنــما

بهـاره رهنما با انتشار ایـن عکـس در اینـــستــاگـــرامش نوشت:«بعــد چهــل کیــلو کاهـــش وزن … خودمـم الـان خصوصا تو عکســا برا خودم غریـــبـــه ام.»

بـــهـاره رهنما در یک گفتــگو دربــاره لاغری اش گفــت :من در دوران نوجوانی و دبیـرســـتان چاق نبودم. حتـــی آنقدر لاغـــر بودم که گاهـی باعــث نگرانــی خانواده می شدم. تا ایــنـکه در 25 سالگــی معـــلوم شد کم کاری تیــروئید دارم. الــبتـــه اضــافـه وزن بیمــار در کم کاری تیـروئید جزیـی اســـت و باعـــث 30-20 کیلوگرم اضـافه وزن نمــی شود، ولی افرادی که اضافــه وزن دارنــد، زمـــانـی که معـــلوم می شود به کم کاری تیـــروییـد هم مبـــتـــلا هسـتـــنــد، سعــی می کننـد برای آرام کردن ذهــن، ایـــن 2 را به هم ربط بدهند. سابـقـه چاقی در خانواده ما وجود دارد. وزن من مدام در حال افــزایـــش بود و من هم در حال مبارزه با آن بودم. سعـی می کردم با رژیــم های مختـلف وزنـم را کم کنـم. بعــد از تولد پریا طی یک سال 30 کیـلوگرم وزنم را کم کردم. ورزش و پیـاده روی را هم فراموش نمـی کردم، ولی این کارهــا موثر نبود تا ایـــنـــکه به فکر گذاشــتـن بالون معده افــتادم. بالون گذاشـتم ولی ایــن کار باعث شد مسیر کاهـش وزن دشوارتـر شود. 10 کیلوگرم با گذاشتـــن بالون وزن کم کردم، ولی با خروج بالون دچـــار 18 کیــلوگرم اضافـه وزن شدم. ایـــن روش نه تنها موثر نبود، بلـــکه در طول مدتی که بالون داخل معده من بود، درد زیـادی داشـــتــم و بعــد از آن مجبور شدم عمــل اسلـیو معــده را برای لاغری و کاهش وزن انجام بدهم.

چـهـــارم شهریورماه 96 بود که اولیــن بار عکسی از بهاره رهـنمـــا در کنـار مردی که مالــک یک برند آرایـشـی بهداشـــتــی بود دیـده شد. با دیـدن اولیـــن تصـــاویر خیـــلی ها گمــان کردنـــد که ایـن حقــیقت ندارد و خیـلی ها گریـــم فیـلـــم دانـــست و خیلـــی ها نظــرات دیگـری داشـــتنـــد اما کم کم و با انتشــار تصـــاویری دیــگر از مراســـم ازدواج مجـدد بهـاره رهنـــما با امـــیــرخسرو عبـــاسی ماجرا برای همه رنــگ حقـــیقـت گرفت و همـــه جا صحـبــت از ازدواج دوم بهــاره رهنــمـــا بود. امیــرخـــســرو عبـاســـی یک تاجـــر لوازم آرایشی و بهـــداشـــتی است و اصولا هیچ ارتبــاطـی هم با حوزه کاری همســـرش ندارد. وی صاحـــب یک شرکـــت بزرگ تولیدی اسـت و محــصولات آرایـــشی تولیــدی آن در سراسر کشور توزیع می شود.

عکس بهاره رهنما قبل و بعد لاغری و قبل از چاقی!

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.