بهاره کیان افشار با لباس عروس و گریم جذاب در فیلم بی وزنی

بهاره کیان افشار به تازگی در فیلم بی وزنی که از اول خرداد فیلم برداریش شروع شده است در نقش یک عروس می باشد و صحنه هایی را از این فیلم در اینستاگرام خود به اشتراک قرار داده است بسیاری از بازیگران معروف در این فیلم بازیگری نموده اند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر بهاره کیان افشار با لباس عروس و گریم جذاب در فیلم بی وزنی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: دومیـــن فیلـــم سیــنمایـــی مهدی فرد قادری کارگردان فیلــم جاودانــگــی مدتــی پیــش وارد مرحــلــه پیـــش تولیـــد شد . بهـاره کیان افشار بازیگــر سینـــما و تلویزیون کشورمان به عنوان بازیگـــر جدیــد به فیلـم سیـنـمــایی بی وزنـــی پیوست.بهاره کیان افـشار در بی وزنــی

بهاره کیـان افشـار که در آخـریــن فیلــم سینــمـایی اش جلوی دوربــیــن فیـلـم دشمن زن رفــتـــه بود بازیــگــر فیلم جدیـــد کارگـــردان جاودانگــی شد.
لباس عروس بهـــاره کیــان افشار در فیـــلــم بی وزنــی

بهــاره کیــان افشـــار با انــتـــشار عکســـی از بازی در فیلـم بی وزنی نوشت :تجـــربه ای خاص و متفاوت با بازی در فیـــلم سینمـایـی “بی وزنـی” به کارگردانـی مهـدی فردقـادری.


بهـاره کیــان افشار با لباس عروس در فیـلـــم بی وزنی

این فیــلـم سینـــمایـــی اوایل خرداد در تهران کلـیـــد خورده است و تهـیـــه آن بر عهــده مرتضی شایســـته اسـت.


بهـاره کیــان افــشار در فیــلـــم بی وزنــی ساخـــتـه مهدی فرد قادری

بی وزنــی قصـه ای زنانــه دارد که از نظر فرمـــی در فضـایی متـــفاوت از جاودانـــگــی ساخـــته خواهــد شد.


لیـلــا اوتادی بازیگـــر فیــلـــم بی وزنــی

پیــش از ایـــن نام لیـــلا اوتادی به عنوان دیگر بازیـگر فیلـم سینـمایــی بی وزنی اعـــلــام شده بود.


فیـــلـــم بی وزنی ساختـــه مهدی فرد قادری

ایـــن فیلـم سینـمــایــی دومیـن فیــلـم بلــنــد مهدی فردقـــادری بعــد از جاودانـــگی خواهـد بود که تاکــنون ضمــن حضور در بیــش از بیست جشـنواره بیـن المـلـلی موفق به دریــافـــت جایــزه بهـترین فیــلـم جشنواره های ایـســچـــیـــا ایـــتالـــیا و رویاهـــا نیویورک شده و اخـــیــرا کانـدیــد دریـــافـت یازده جایـزه از جشنواره “عشـق” لس آنـجـــلس شده است.


بازیـــگران فیـلم جاودانـگـــی مهـدی فرد قادری در جشــنواره ایتـالـــیـا

بهاره کیان افشار با لباس عروس و گریم جذاب در فیلم بی وزنی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.