بهترین بازی های اندرویدی زامبی که پرطرفدار می باشد

بازی های پرطرفدار اندرویدی که بسیاری از افراد در جهان طرفدار این بازی ها می باشند شما می توانید با مطالعه این مقاله بهترین و جذابترین بازی هایی زامبی را پیدا نموده و بر روی گوشی خود نصب نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر  بهترین بازی های اندرویدی زامبی که پرطرفدار می باشد  را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : لزاما برای لذت بردن از تجربه یک بازی زامبی محور ترسناک , ناچار نیستید تا هالووین شکیبایی نمائید . خصوصا اینکه هنگامی مشاجره به بازی زامبی محور می رسد , نسبتاً در همگی ماه‌های سال می‌توان محصول ها جذابی پیدا کرد . درین مقاله قصد داریم ۸ بازی زامبی محور جالب – از بازی‌های کارتونی کژوال گرفته تا شوترهای اول‌شخص واقع‌گرایانه – را برای شما معرفی کنیم تا با استفاده از آنها خودتان را درگیر فرمائید .

 

۱ . بازی Plants vs . Zombies
در حالتی‌که تا به امروز اسم «گیاهان برعلیه زامبی‌ها» را نشنیده‌اید و آن را تجربه نکرده‌اید , بدانید که قابلیت انجام یک کدام از سرگرم‌کننده‌ترین بازی‌ها را از دست داده‌اید . این بازی زامبی محور سرگرم‌کننده در سبک دفاع از ساختمان بلند , نیز برای بزرگسالان و نیز برای خردسالان بالای ۱۰ سال میتواند زیاد دیدنی باشد . انگیزه شما در بازی Plants vs . Zombies این است که از ناحیه خویش مقابل زامبی‌های دیوانه‌ی بازی , نگهداری فرمائید . برای انجام چنین کاری , می بایست خاک زمین خویش را با گیاهان اهل پیکار لبریز فرمایید تا آن ها , زامبی‌ها را از پای در بیاورند .

 

درین بازی تعداد محدودی دانه برای ساخت گیاهان در اختیار دارید , به این ترتیب عملکرد فرمایید با اعتنا برنامه‌ریزی کرده و با داشتن راهکار , گیاهان را بکارید . هرمورد از زامبی‌های این بازی , خصوصیت یگانه خویش را دارااست و با توانایی‌های منحصربه‌فرد به فردش میتواند گیاهان شما‌را به معضل بکشد . کارایی نمایید راهنمای درون بازی را برای کاشتن گیاهان مطلوب بخوانید , با ترقی در بازی آیتم‌های اثر گذار جدیدی به دست آورید و با استفاده از سکه , توان گیاهان خویش را ارتقاء دهید .

در صورتی‌که از تجربه ورژن اولیه Plants vs . Zombies لذت بردید , می توانید بازی‌های Plants vs . Zombies 2 و Plants vs . Zombies Heroes را هم تنظیم فرمایید . همگی این سه بازی مجانی می باشند , ولی میتوانید با خرج کردن پول حقیقی و واقعی , آیتم‌های اختصاصی به شخصی را در باطن بازی , گشوده نمائید .

 

۲ . بازی Zombie Catchers
درصورتی که آنقدر شجاعت دارید که به جای کشتن زامبی‌ها , آنها را بازداشت نمایید , Zombie Catchers میتواند یکی شایسته ترین انتخاب‌‌ها برای سنجش میزان شجاعت‌تان باشد . در‌این بازی میتوانید زامبی‌ها را پیدا کرده و فریب‌شان دهید و با استفاده از اسلحه‌ها و گجت‌هایی که در اختیار دارید , یک کسب و فعالیت بزرگ در قضیه ساخت نوشیدنی با مزه زامبی رویکرد بیاندازید!

Zombie Catchers یک بازی زامبی محور اکشن در سبک پلتفرمر است که فضایی کارتونی داراست و می تواند سا‌عتها شمارا درگیر نماید . با گشتن در جزیره , زامبی‌هایی را که قصد دارا هستند دنیای جان دار در بازی را مورد تهاجم قرار دهند شکار فرمایید . بعداز شکار کردن زامبی‌ها , آنها در آزمایشگاه منحصربه‌فرد شما قرار خواهند گرفت . در آن‌جا میتوانید با ترکیب کردن این موجودات , مرحله خویش را بالا ببرید , آیتم‌های بیشتری را گشوده نمایید و یک کسب و فعالیت لبریز رونق خط مش بیاندازید!

 

۳ . بازی Stupid Zombies
بعضی‌ها از بازی زامبی محور خوششان نمی‌آید و برعکس بعضی‌ها این بازی‌ها را دوست دارا هستند ; خیلی مهم نیست که شما قسمتی از کدام مجموعه می باشید , Stupid Zombies اثری است که حتما بایستی آن را تجربه نمائید . این بازی با داشتن افکت‌های بی‌نظیر , گرافیکی خوب را به نمایش میگذارد . در بازی Stupid Zombies وظیفه شما این است که زامبی‌های کم عقل اطراف خویش را یکی بعد از دیگری از پای دربیاورید . کارایی فرمایید در Stupid Zombies از نارنجک‌ها و دیگر آیتم‌های بازی برای از بین بردن معاندان استفاده کرده و تراز خویش را گام به گام ارتقا دهید .

در هر تراز , مهمات اندکی در اختیار شما قرار داده می گردد , براین اساس بایستی هوش کافی به خرج دهید و با توجه گلوله‌هایتان را مصرف نمایید . همینطور درین بازی شما می توانید با هر گلوله , یکسری زامبی را از پای در بیاورید . در صورتی‌که از این بازی لذت بردید , حتما به سراغ تجربه ورژن دوم و سوم آن هم بروید .

 

۴ . بازی Zombie Tsunami

حال دیگر نوبت شما است که تبدیل به زامبی شده و عالم را نابود کنید! در بازی زامبی محور Zombie Tsunami شما می توانید عابران پیاده را بکشید و آنان را تبدیل به زامبی فرمایید تا به مجموعه شما ملحق شوند . هرچه جوخه زامبی شما بزرگ‌تر شود , قدرتمندتر و تخریب‌گرتر میشوید . درین بازی میتوانید ماشین‌ها را واژگون نمایید , هواپیماها را از بین ببرید و خلاصه هر آن‌چه بر راز راه‌تان قراردارد را نیست و نابود نمایید . Zombie Tsunami دارنده صدها سطح , ۱۱ محیط متعدد و جوایز ویژه متعددی است . انجام این بازی دوچندان معمولی است و گرافیک زیبایی نیز دارااست . با متصل کردن این بازی به فیسبوک , چه بسا میتوانید دوستان خوب خویش را هم بخورید!

 

5.بازی Into the Dead
در‌صورتی‌که دوست دارید به پیکار زامبی‌های زرنگ و خطرناک بروید , حتما بازی Into the Dead را تجربه نمایید . دنیایِ به نمایش گذارده شده در باطن این بازی , بوسیله زامبی‌ها مورد یورش قرار گرفته است و این جهان , عصر آخرالزمان زامبی‌ها را نشان میدهد . در‌این بازیِ اول‌شخص می بایست تا میتوانید بدوید , از خویش دفاع نمائید , فرایند را بدون نقص نمایید و بیشتر از تمامی , تلاش فرمائید که زنده بمانید!

Into the Dead دارنده یک گیم‌پلی دیدنی و مضاعف چالشی است و با افکت‌های صدایی و بصری , فضای خفقان‌آوری را تولید نموده است . در دنیای پویای بازی , همت فرمائید زنده بمانید و با مفتوح کردن اسلحه‌های مازاد و آیتم‌های متفاوت , زامبی‌ها را از پیش رو بردارید . یادتان باشد که‌این بازی برای اشخاص بالای ۱۷ سال دلخواه است .

 

۶ . بازی The Walking Dead : Season One
در حالتی که تا به امروز سریال تلویزیونی The Walking Dead را ندیده‌ یا این که کمیک‌های آن را نخوانده‌اید , ابدا نگران نباشید . زیرا فارغ از دیدن آن ها هم می‌توان از بازی The Walking Dead : Season One لذت موفقیت . مهم ترین انگیزه شما در بازی «مردگان متحرک : فصل اول» این است که زنده بمانید . همینطور جذاب است بدانید که The Walking Dead : Season One یک بازی تصمیم‌محور است . یعنی تصمیم‌هایی که در هر تراز از بازی می گیرید , بر روی رویدادهای آتی تاثیرگذار خواهند بود . بدوید , قایم گردید , بجنگید و اشخاص دیگر را ملاقات فرمائید و بدین صورت , روند متعدد بازی را پیش ببرید .

 

۷ . بازی Dead Effect 2
برای اشخاصی که بازی زامبی محور نخستین فرد دوست دارا هستند , Dead Effect 2 قادر است یکی شایسته ترین انتخاب‌های ممکن باشد . در‌این بازیِ علمی‌ تخیلی , چالش‌های قصه محور زیادی پیش روی شما قرار میگیرد و شما می بایست ضمن پشت راز گذاشتن آنها , زامبی‌های خشن دنیای بازی را هم از پای دربیاورید . باطن سفینه را نسخه برداری و کشف نمائید , اسلحه‌ها و مهمات واجب را به دست بیاورید و تک‌تک زامبی‌ها را بکشید . Dead Effect 2 با داشتن افکت‌های بصری و صدایی فوق‌العاده و داستانی سرگرم کننده , قادر است شمارا تا ساعت‌های پای خویش میخکوب نماید .

 

۸ . بازی Dead Target
یک کدام از بازی‌های زامبی محوری که در لحظاتی حقیقتا شمارا می‌ترساند , Dead Target است . Dead Target همچون Dead Effect 2 , یک بازی اول‌شخص شوتر است و فضایی آینده‌گرایانه دارااست . هر زامبی که درین بازی با آن رو به رو می شوید , متمایز از سایر است و توانایی‌های منحصر به خودش را داراست . با اسلحه‌ها و آیتم‌های مختلفی که بازی در اختیارتان میگذارد خویش را تجهیز فرمایید و با استفاده از حرکات پرسرعت و هوشمندانه , زامبی‌ها را بکشید . شما می‌‌توانید با پیش‌رو در بازی , اسلحه‌های جدیدی را آزاد کرده و آنان را آپگرید نمائید .

انگیزه بگیرید و زامبی‌ها را قلع و قمع کنید!

بعضا از بازی‌هایی که معرفی کردیم نو و بعضا دیگر هم کهن میباشند ; ولی جدا از این که همه‌شان زامبی‌محورند , یک خصوصیت مشترک دارا‌هستند ; اینکه تجربه این بازی‌ها میتواند لذت‌بخش و سرگرم‌کننده باشد . پس اسلحه خویش را بردارید , زره خویش را بپوشید و خویش را برای از بین بردن زامبی‌ها مهیا کنید!

 

بهترین بازی های اندرویدی زامبی که پرطرفدار می باشد

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.