بهترین تزیینات کریسمس در شهرهای بزرگ جهان

در شهرهای بزرگ برای سال نو میلادی مردم در حال آماده شدن می باشند اگر دوست دارید بدانید که کدام شهرها بیشترین و زیباترین تزیینات کریسمس را دارند ما در این مقاله به شما اطلاع خواهیم داد تا زیباترین شهر که برای سال نو میلادی از چراغ های زیبا استفاده نموده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر بهترین تزیینات کریسمس در شهرهای بزرگ جهان را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : تصاویری که در‌این مقاله مشاهده میکنید به عبارتی تزئینات و دکورا سیون معمولی سال نو میلادی نیستند که همگی جا میبینید , تصور کنید یک درخت سال نو میلادی ۲۴ متری یک پیست اسکت یخی را روشن نماید و LED‌ها آنقدر عجیب باشند که یک رکورد جهانی حقیقی و واقعی را ثبت نمایند . در اینجا ۱۵ مکان گوشه ای در سراسر عالم را مشاهده می کنید که میتوانید شایسته ترین چراغانی‌های سال نو میلادی را در آن مشاهده کنید .

چراغانی زمستانی , توکیو , ژاپن

در‌این چراغانی زمستانی , خیابان‌های دور و اطراف این شهر تلاش می نمایند با نمایش های نورانی هیجان آور خویش با نیز رقابت نمایند . مردمان و مسافران نیز صد رد صد از این رقابت بشاش و هیجان آور استفاده می‌نمایند و آنقدر آن ها را دوست دارا هستند که چراغ‌ها تا فوریه در شهر روشن میمانند .
لامپ هنرمند ( Luci d ‘ Artista ) , سالرنو , ایتالیا

خیابان‌ها و میادین سالرنو هر سال برای جشنواره نوروفروغ و فعالیت‌های جشن سال نو میلادی چراغانی میگردند . این سال ماکت LED اسمان شب , یک گلشن وحش براق و چراغ‌هایی به صورت درخت لیمو به‌این جشنواره بیش تر شدند ; علاوه بر این که با یک چرخ و فلک ۱۸ متری میشد این چشم انداز را از بالا تماشا کرد .

بوستان سال نو میلادی گلیب , کانبرا , استرالیا

نمایش‌های جشن سال نو میلادی کانبرا معروف است و در سال ۲۰۱۴ توانست رکورد بیشترین لامپ ( ۵۱۸۸۳۸ لامپ ) روی درخت سال نو میلادی تصنعی و مصنوعی را به دست آورد . جشنواره جشن سال نو میلادی سال جاری ۸ دسامبر در بوستان گلیب بهره برداری شد و تا شب سال نو میلادی ادامه یافت . این روی داد دربرگیرنده ۶۵ درخت جشن سال نو میلادی بود که زیر سایبانی از لامپ قرار داشتند .

رژه قایق‌های سال نو میلادی , نیوپورت بیچ , کالیفرنیا

نمایش قایق‌های سال نو میلادی در حاشیه دریا نیوپورت یک کدام از قدیمی‌ترین فستیوال‌های جشن سال نو میلادی در سراسر این میهن است که صد و نهمی سالگرد خویش را از ۱۳ تا ۱۷ دسامبر پایکوبی می گیرد . این رژه در بندر نیوپورت بیچ برگزار میگردد و قایق‌ها و کایاک‌ها تزئینات ۵۰۰۰۰ دلاری خویش را به میلیون‌ها بازدیدکننده نمایش می دهند .

روستای نوئل , نیس , فرانسه

روستای نوئل در نیس با نمایش های نور و روشنایی , سرگرمی , طعام و خرید قادر است برنامه تعطیلات سال نو میلادی شما‌را مالامال نماید و خبر عالی این که همگی چیز تا روز سال جدید گشوده است .

باغ‌های تیوولی ( Tivoli ) , کپنهاگ , دانمارک

باغ‌های تیوولی کپنهاگ از سال ۱۸۴۳ که بهره برداری گردیده اند , نیز برای مردمان محلی و نیز برای گردشگران محل پای کوبی جشن سال نو میلادی بوده اند و نمایش‌های فروغ و روشنایی و چراغانی که دریاچه تیوولی را روشن می‌نمایند جزو این جشن و پای کوبی می باشند . علاوه بر این , حریق بازی‌ و چراغانی‌های دیگر هم در هفته بین جشن سال نو میلادی و سال جدید اجرا می گردد .

دایکر هایتس , بروکلین , نیویورک

دایکر هایتس در نیویورک هر سال برای جشن سال نو میلادی تزئین میگردد . چراغ‌ها پس از شکرگزاری روشن میگردند و تا سال جدید روشن میمانند به این ترتیب زمان متعددی برای دیدن لایه‌های چراغانی , بابانوئل‌های پلاستیکی و گوزن‌های تزئین شده دارید .

سامرست هاوس , لندن

سامرست هاوس در ماه‌های زمستانی به یک مرز و بوم شگفتی‌ها حقیقی وواقعی تبدیل می شود . خیر صرفا پیست اسکی روی یخ آن گشوده می ماند و تا ژانویه مورد استفاده می گیرد بلکه درخت جشن سال نو میلادی عظیم آن نیز هر سال با لامپ تزئین می شود .

بنای یادبود آزادی , تفلیس , گرجستان

هر سال فصل زمستان , یادبود آزادی در عرصه آزادی تفلیس میدرخشد و برجی که تصویر سنت جورج در درحال حاضر کشتن یک اژد‌ها را به تصویر می کشد با چراغانی تزئین می‌شود تا یک درخت جشن سال نو میلادی موقتا تولید نماید . این شرکت تا سال جدید باقی می ماند و راس جشن‌ سال نو میلادی درین شهر است .

کوبه لومیناریه , کوبه , ژاپن

هر سال شهر کوبه یک نمایش چراغانی تعجب آور به یاد زمین‌لرزه بزرگ هانشین در سال ۱۹۹۵ برپا مینماید . طرح این اثر هر سال تغییر‌و تحول می نماید و تم سال جاری «نگاهی به آینده» بود .

بازار سال نو میلادی , ینا , آلمان

بازار جشن سال نو میلادی ینا , یک بازار خیابانی است که در عرصه مهم و زیبای شهر برگزار میشود و در آن اشکال تولیدات غذایی و نوشیدنی همراه با آواز و رقص محلی فروخته می شود . هر روز ۵ عصر , صدای ترومپت سال نو میلادی از ساختمان بلند سالن شهر به گوش می رسد و به محض غروب آفتاب چراغ‌های بازار روشن می گردند و نوری ساخت می کند که از مسافت یکسری کیلومتری قابل مشاهده است .

راس راکفلر , نیویورک

یکی‌از جاهایی که علاقمندان جشن سال نو میلادی حتما می بایست ببینند , درخت ۲۴ متری در راءس راکفلر است که با ۵ کیلومتر سیم و ۴۵۰۰۰ چراغ چراغانی می گردد . اولی درخت این عرصه در سال ۱۹۳۳ روشن شد و اکنون بیشتراز نیم میلیون نفر هر روز در کنار این درخت راه و روش میروند , زیر آن می‌ایستند و روی پیست یخی مشهور آن اسکیت بازی می‌کنند.

میدان کاتدرال , ویلنیوس , لیتوانی

این درخت افسانه ای که هر سال جشن سال نو میلادی روشن میگردد در واقع یک اسکلت فلزی است که با شاخه‌های بریده پوشیده شده‌است . درخت سال جاری بیش تر از ۲۶ متر طول داشت و با ۷۰۰۰۰ چراغ حبابی تزئین شده بود و آنقدر تماشایی بود که از پنجره‌های هواپیمایی که در فرودگاه ویلنیوس فرود می‌آمد می شد آن را تماشا کرد . بازدیدکنندگان میتوانند از بازار اطراف آن , قطار سال نو میلادی و نمایش سه بعدی روی کاتدرال ویلنیوس نیز لذت ببرند .

بهترین تزیینات کریسمس در شهرهای بزرگ جهان

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.