بهترین روش درمان میگرن با دست کایروپراکتیک

میگرن یا این که سردردهای مزمن ازجمله دردهایی است که هنوز معالجه مشخصی برای آن پیدا نشده . احتمال دارد به‌این استدلال که سرمنشأ آن در اشخاص متعدد , یکسان نیست ; درین در بین , پیشنهاد های متنوعی برای معالجه میگرن به اشخاص می‌شود در ادامه جزئیات بیشتر بهترین روش درمان میگرن با دست کایروپراکتیک را در مجله خبری دانستن خواهید خواند با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : از بالا کشیدن آب نمک از بینی تا بستن دیده ها و خوابیدن در اتاق بدون‌نور و . . . درواقع هر کسی آن طوری که از شر میگرن خلاص شده , برای دیگرافراد ورژن می پیچد . فی مابین مردم تازه , از طب سوزنی گرفته تا یوگا هم متخصص ها حرفه های متفاوت درپی سرمنشأ میگرن می گردند تا با از بین بردن آن با روش خویش به معالجه بپردازند .

کایروپراکتیک اگرچه ادعایی در قضیه معالجه میگرن ندارد , البته با محاسبه علتی این در , شیوه معالجه خویش را به بیماران پیشنهاد می نماید . متخصصین کایروپراکتیک بایستی اصول دانش طب را بدانند عصر آموزشی آن را به صورت بدون نقص طی نمایند تا جواز معالجه بگیرند پزشک معالج فرهاد علی همتی اعم از متخصص ها این حرفه است که به معالجه دردهای گوناگون اعم از میگرن در بیماران می‌پردازد .

کایروپراکتیک و معالجه میگرن

سردردها اشکال مختلفی دارا‌هستند که استدلال آنان قادر است استرس , آلودگی هوا , مدل تغذیه , شیوه خوابیدن و چه بسا ژنتیک باشد . بشتر سردردهایی که امروزه با آن مواحه هستیم , در استرس و دسته تغذیه ریشه دارااست و یک کدام از ریشه های دارای اهمیت آن هم به نصیب بایومکانیک گردن بستگی دارد , یعنی ستون فقرات در گردن و حتی‌در پشت تن قادر است سیستم های عصبی را تحریک نماید . سردردها نام ها و موقعیت متفاوت دارا‌هستند ; البته یک استدلال اساسی بر آنها تاثیرگذار است , یعنی هنگامی در گیر سردرد می شویم که سیستم عصبی صحیح فعالیت نمیکند . برای این‌که بتوانیم سیستم عصبی را تهیه و تنظیم کنیم , یک‌سری سطح را می بایست پشت رمز بگذاریم و کایروپراکتیک یکی‌از تعیین ها دراین باره است .

بخش اعظمی از پزشکان معتقدند که سردردها می‌توانند از سیستم های عصبی گردن ناشی شده باشند , یعنی سیستم عصبی گردن که به مغز می‌رسد , احتمالا در بخش ستون فقرات گردن , زیر فشار باشد . چنانچه این فشار برداشته شود , سیستم عصبی هم رها می گردد و آگهی در تن خوبتر رخداد می افتد و سردرد زدوده شود .

ولی این طور نیست که روش یادشده حتما به فیض رسد تا زمانی که کارشناس کایروپراکتیک این فعالیت را انجام دهد و ببیند برخورد تن مریض مقابل آن چه است , زیرا فرضیه درین روش تنها آزادکردن سیستم عصبی است . تجربه اینجانب در مورد کایروپراکتیک نشان داده که‌این روش به معالجه میگرن یاری می نماید , اما نمی توانم بیان کنم کایروپراکتیک به همگی بیماران یاری می نماید تا‌زمانی‌که به تراز گزینش این روش تحت عنوان معالجه وارد شویم .

ول کردن عصب ها برای معالجه میگرن

درواقع , مکانیسم همت کایروپراکتیک این دسته است که سیستم عصبی رها می نماید تا تن به طور درمانگر , خویش را معالجه نماید . اما تا‌هنگامیکه این روش روی تن مریض انجام نشود , نمیتوان اعلام‌کرد که فیض می‌دهد یا این که خیر . فرضیه کایروپراکتیک این است که در حالتی که ستون فقرات در نصیب گردن زیر فشار باشد یا این که به اصطلاح , مهره راز جای مهم اش قرار نگرفته باشد و به سیستم های عصبی گردن فشار وارد نماید , دراین‌صورت سیستم عصبی در برزو سردردهای میگرنی تحریک کننده است .

کارشناس کایروپراکتیک با تهیه و تنظیم ستون فقرات و برداشتن فشار به صورت تدریجی و به مرور زمان از روی سیستم عصبی و مهره ها سبب ساز می گردد , آگهی در تن خوب تر صورت بپذیرد , در سود , فضایی تولید میگردد که تن بتواند خویش را مثل یک آسیب ترمیم نماید . این روش میتواند با کم کردن درد مریض یا این که راحت خیس کردن گردن تاثیرگذار باشد . کارشناس با یاری کایروپراکتیک , سوای تجویز دارو و جراحی و صرفا با انجام مانورهایی با دست روی تن مریض براساس تکنیک های گوناگون کایروپراکتیک , برای معالجه بیماری کارایی می نماید .

کایروپراکتیک سن و سال نمی شناسد

کایروپراکتیک را در هر سنی می توان انجام اعطا کرد , زیرا براساس فرضیه بایومکانیک تن , یعنی استفاده از اصول مکانیک در سیستم های بیولوژیکی نظیر بشر , جانوران , گیاه , اندام , یاخته ( سلول ) است . متخصصین کایروپراکتیک معتقدند که سیستم مکانیکی تن که در رابطه میگرن , ستون فقرات در نصیب گردن است , صحیح کار نمی‌کند و مثل لولای دری شده که اثبات است و کارشناس کایروپراکتیک آن را آزاد می کند. البته اگر بیمار مشکلات دیگری مانند پوکی استخوان داشته باشد، اجرای این روش به تشخیص متخصص بستگی دارد.

«نه» به دارو!

دارو در روش درمانی کایروپراکتیک تجویز نمیشود , بلکه بیشتر در رابطه دسته تغذیه , روش خوابیدن , محافظت های روزمره تاکید و آگاهی رسانی می‌شود و کارشناس در‌این روش , بیشتر با سیستم ارگانیک تن رمز و عمل دارااست که در حین عصر معالجه , تلاش این سیستم به مریض فراگیری داده می‌شود .

ارتفاع عصر معالجه با کایروپراکتیک

دوران زمان معالجه مختلف است , به عنوان مثال اینجانب بین 7 تا 10 روز برای تصاحب کردن سود , کایروپراکتیک روی بیماران انجام می دهم , البته دقیقا نمی‌توان بازه زمانی زمان ثابتی را برای معالجه معین کرد , به این دلیل که بشر ها و واکنش تن آنان نسبت به معالجه متعدد است و استاندارد کلی ندارد ; البته برای اینکه بدانیم این روش به مریض یاری می نماید یا این که خیر , بایستی این پروسه طی شود تا فیض آن را روی تن مریض ببینیم . مثل این‌که یک شخص با تناول کردن یک مدل قرص مُسکن بهبود می‌یابد , اما شخصی دیگر با تناول کردن به عبارتی آرامبخش , فیض متفاوتی می‌گیرد .

در کایروپراکتیک تا مریض به سیستم درمانی وارد نشود , واکنش وی علیه این روش درمانی به صورت استانداردی قابل پیش گویی نیست . احتمال دارد شخصی پس از استارت زمان کایروپراکتیک , تا بازه ها زیر لحاظ باشد ; مانند این‌که افرادی که میگرن شدید دارا‌هستند , سالیان دارو مصرف می نمایند , فیزیوتراپی می نمایند یا این که زیر حفظ های ویژه می باشند که پزشکان با روش تفکرهای گوناگون به مریض توصیه میکنند . این طور نیست که کایروپراکتیک انجام دهید و جاودانه معالجه گردید ; ولی با این روش می آموزید که چه چیزی به شما امداد می نماید .

بررسی اثرگذاری کایروپراکتیک

مهم‌ترین مکانیسمی برای تحلیل میزان تاثیر کایروپراکتیک روی مریض , بررسی درحال حاضر مریض است . ولی در اولِ آغاز معالجه , تصاویری از تن گرفته می‌شود , البته در دورانی که‌این فرآیند را طی می‌کنیم , از مریض پرسیده میگردد که حالش چطور است . علیه جواب به‌این پرسش , معالجه ادامه مییابد و در شرایطی‌که تغییری در مریض تولید نشود , در مان هم متوقف می‌شود . مقیاس اساسی برای اینجانب , این است که مریض در درحال حاضر به چنگ آوردن بهبودی نسبی اش است , زیرا برای مثال قابلیت داراست دیسک گردن یک شخص خارج باشد , البته هیچ عکس العملی نشان ندهد . میزان , سعی سیستم عصبی است که علیه معالجه چه واکنشی دارااست .

هزینه یا این که آگاهی ; سختی ها کایروپراکتیک

هزینه ای که برای هر گرد‌همایی معالجه کایروپراکتیک از مریض گرفته می‌شود , به حالت مریض و تعرفه هایی مربوط است که اداره نظام پزشکی می گوید . دانش پزشکی در جمهوری اسلامی ایران از حدود 200 سال پیش وارداتی و کایروپراکتیک از حدود 20 سال پیش , درین زمان بخش اعظمی از مردمان مشتاقانه برای معالجه این روش را گزینش کرده اند . خلل این است که در کشور ایران , آن طور که سایر حرفه ها معرفی گردیده اند , تبلیغ و آگهی قابل قبولی در رابطه کایروپراکتیک نشده است .

کایروپراکتیک در کشورهای دیگر در کالج ها درس دادن میگردد , ولی در کشور‌ایران هنوز این حرفه را در دانشکده ها نداریم , در فیض مردمان نسبت به کایروپراکتیک آگاهی ندارند و این روش بیشتر از روش بیماران به یکدیگر معرفی می گردد . اکنون در جمهوری اسلامی ایران , نسبت به سایر اشکال معالجه ها ارزان خیس است , ولی آگهی صحیح در رابطه آن نمیشود .

بهترین روش درمان میگرن با دست کایروپراکتیک

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.