کارناوال ریو دو ژانیرو،فستیوال Holi در بمبئی و دهلی و بهترین فستیوال ها در جهان

بهترین فستیوال ها در جهان همه ساله برگزار می شوند و بیشتر مردم برای دیدن این جشنواره ها و فستیوال ها به این کشورها آمده تا از نزدیک این مراسم را ببینند بیشتر این  فستیوال ها در جهان خیلی طرفدار دارد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر کارناوال ریو دو ژانیرو،فستیوال Holi در بمبئی و دهلی و بهترین فستیوال ها در جهان را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجلهخبری دانستن: اکــنون که در آغــاز سال ۲۰۱۸ میلادی هستـیم می خواهیـم بهـترین فسـتیوال ها و رویدادهای جهانـی را که در سال ۲۰۱۸ در گوشه و کنـــار جهان برگـزار می شوند به شما معرفـی کنـیـــم.

نمـایــش های فوق العاده، موسیقـــی، سرگـرمی های جذاب، رویدادهای ورزشـــی هیـجـــان انـــگیــز، غذاها و نوشیــدنــی های دلـچـــســب ایـــن فستیوال ها را جذاب و به یاد ماندنی می کند. اگـــر قصد برنـــامه ریزی برای تعـــطــیلـات خود را دارید ما به شمـــا این رویدادهـــا را معرفـــی می کنیم تا بتوانیـــد از الــان پروازتـان را به مقـــصـــد شهر مورد نظر رزرو کنـــید.

Winter X Games ، کلورادو ، آمریکا

ایـن رویداد ورزشی منـــحصـر به فرد برای اولیـــن بار در سال ۱۹۷۰ آغــاز شد و بیــش از ۳۸۰۰۰ تمـاشـــاگـر داشت.ایــن مســابــقـات از ۲۵ تا ۲۸ ژانویه برگزار می شود و در آن بهــتریـن ورزشــکاران ورزشــهـــای زمستانــی شرکــت می کنـــنـد حضور در ایـن مسابــقـــات برای شرکــت کنـــندگان آزاد و رایگان اسـت. همــچـــنین در این رویداد که یکی از بهـتـریــن فستیوال ها رویدادهای جهــانـــی اســت از اجـرای موسیـقی نیـز لذت خواهــید برد.

فستـیوال Wakakusa Yamayak در ژاپن

در ژانویه هر سال ( امـسال ۲۷ ژانویه) یک نمایـش حماسی به همراه آتش بازی در کوه Wakakasuyama برگزار می شود.ریــشــه این فستــیوال به درگیری بیـــن دو معـــبـــد Nara – Todai-ji و Kofuku-ji می رســد از طرفــی برخی دیگـــر معتقــدنـــد که ایـــن روشی برای دور کردن گرازهای وحشی اسـت. هیچ کدام از ایـــنــهــا نمی توانــنـد زیبـایی تپه ای شعــله ور را که از گوشه و کنــار شهر دیده می شود را تغییر دهـنــد.

کارناوال ریو دو ژانــیرو ، برزیل

این رویداد فوق العاده از ۹ تا ۱۴ فوریـــه برگـزار می شود و بزرگتــریـن نوع آن در جهان است و حدود ۲ میـــلیون نفـر در خیــابانـهــای ریو به تفریــح و سرگرمـی می پردازنــد.این فســـتیوال قبل از جشــنواره Lent برگـزار می شود که در بهـــتـــریـن مدارس سامـبا در ریو به موسیقـی و پایـکوبی می پردازنـــد. این فســـتیوال که همـه ساله برگـــزار می شود طرفـــداران زیادی را از سراسـر جهــان به خود جذب می کند.

بازی های الــمپیک در PayeongChang – کره جنوبی

بازی های المـپـــیـک یک رویداد منـــحـــصر به فرد است که بسیاری از طرفـــداران ورزش های زمــستـــانــی را گرد هم می آورد. بهــتریـــن ورزشکـاران سراسـر جهـــان در این رویداد سالـــانـــه شرکـــت می کنــنــد و قدرت و اشـــتــیاق خود را به مردم سراسـر جهان ارائه می دهـنـد. ایــن رویداد از ۹ تا ۲۵ فوریه برگــزار می شود ( پس از آن بازی های پارالـمپــیـک در همــین مکان برگـــزار می شود). ایـن یکی از بهـــتــریـــن فســـتیوال ها و رویدادهای جهــانی اسـت که به شدت مورد توجه ورزش دوستـان قرار گرفـتـــه اسـت.

فســـتـیوال Holi در بمــبئی و دهـلی – هنـــدوستان

در دومیـــن روز مارس ماننــد هر سال در هنـدوستان جشن وحدت Holi به همراه رنگ بازی برگزار می شود. پریــدن در پودرهــای رنـگ، بازی در خیابـــان های شهـــر، رقـــص و خوردن انواع غذاهــای خوشمـزه هنـــدی آن هم از صبح تا شب یکی از زیــبـاترین جشــن های جهان را می سازد. جالـب اســت بدانید هرساله شرکـت کنــندگانــی از سراســـر جهان می آینـد تا در جشــن رنـــگ شرکت کننـــد.

روز سنــت پاتریـک در دوبلـــیـــن ایرلــنـد و نیویورک آمــریکا

روز سنـت پاتریک هر سال در ۱۷ مارس جشـــن گرفتـه می شود و یکی از جشـــن های جدایی ناپذیـــر از سنتـهــای ایرلنـدی است. در تمـــام شهر همه چیز با رنـــگ سبــز تزئین شده است صورتـــهای شاد جمــعیـــت شلوغ و بوی نان کشــمشـــی زیبایــی ایــن فضــا را چنـدیــن برابـــر می کنـــد.

در نیویورک جشـــن سنــت پاتـــریــک از سال ۱۷۶۲ برگـزار می شود و نیویورکی ها حتی ساختـــمان امـــپراطوری را هم با نور سبــز روشن می کنـــند. روز سنــت پاتـــریــک بدون شک یکـــی از جالب تریـــن روزهــای سال اســـت.

اسنوبامبیــنگ در Mayrhofen – اتریـش

هر سالــه در ماه آپریل ( امســال از ۹ تا ۱۴ آپـــریــل ) Mayrhofen اتریـش برگــزار کننده بزرگتــریـــن فسـتیوال برفی موسیـــقـــی و ورزش های زمسـتــانی در جهان اسـت. مسابقات اســنوبرد و موسیــقـــی یک فرصـــت شگــفت انــگــیـز و منــحـــصـر به فرد اســت که شرکــت کنـنـــدگـــان را هیـجــان زده خواهـد کرد. اگــر برف و موسیـقی را دوست دارید ایــن فرصــت را از دســـت ندهـید.

بیـــســت و یکمــیــن رقـــابـــت های جام جهـــانـــی – روسیـــه

۱۴ ژوئن تا ۱۵ جولای امــسـال طرفداران فوتبال تنهـا بر یک کشور تمرکـز می کننـــد و آن هم روسیـــه اســت! مســابقات جام جهانی که از رقـــابت های بیــن ۳۲ کشور در ۶۴ مسـابقه در ۱۲ اسـتــادیوم ۱۱ شهر برگـزار می شود یکی از بهتـریــن فستـــیوال ها و رویدادهای جهــانی سال ۲۰۱۸ برای طرفـــداران و ستـــارگـــان فوتبال است اگـــر شمـــا هم یکــی طرفــداران پر و پا قرص فوتبـــال هســتـــیـد از همـین الان به فکر رزرو پروازتان باشــیـــد.

کارناوال ریو دو ژانیرو،فستیوال Holi در بمبئی و دهلی و بهترین فستیوال ها در جهان

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.