بهنام بانی در دورهمی مهران مدیری + عکس

بهنام بانی در دورهمی

بـرنـامــه دورهـــمی با اجـــرای مهران مدیــری دیشب 19 بهمن ماه 1396 ساعت 23 روی آنـتــن شبـکــه نسیـم رفت . مهـران مدیـری در برنــامه دشیب دورهـــمــی میـــزبان بهـنــام بانــی خوانـنـده پرطـرفـدار و جوان کشورمان بود .

بهـنام بانـی مدتـی پیـش در یک گفتـــگو دربــاره حضور در برنامــه دورهـمـــی گفـت : من در سری اول برنــامــه دورهــمـی به عنوان مهـمان حضور پیدا کردم اما آن برنامه پخش نشد و در حال حاضر چندیـــن بار با من برای حضور دوباره تماس گرفــتنـد امـــا من رد کرده ام و دیگـــر نمی خواهــم قبول کنـــم امــا ایـن هنـــرمند کشورمان امشـب مهمــان برنـــامه دورهــمی میشود.

بهنــام بانـی در 8 سالـــگی قاری قرآن در صف مدرســـه بود و از همان بچگی آرزوی خوانـــنـــدگــی و کنـســرت را در سر داشـــت. دوران دانـــشجویی خود را در رشـتــهٔ مهنـدسـی عمران در سال 84 در شاهــرود آغاز کرد و از همـــان هنــگام در زمـــیــنـهـــٔ موسیقــی فعالیــت می کرد .

بهـنـــام بانـی در 10 سالگــی نزد پدرش تمــرینات موسیقـی را شروع کرد سپس در دوران نوجوانــی بصورت حرفـه ای نزد استــادان موسیــقی مانـــنــد محمد نوری به آموزش پرداخـت. بهنـــام بانـــی در ادامـــه از سن 19 سالـــگـــی از سال 1385 همزمــان با دوران دانـشجویی خود با گروه موسیـــقی روژان آشــنـا شد و با آنـها همـکــاری کرد که در این گروه مهــدی یغمایی نیز حضور داشـــت. وی در مرداد ماه 1395 با قطــعـه علـاقـه خاص با آهـــنـگـــســازی حامد برادران به شهــرت رسیـــد.

 

بهنام بانی در دورهمی,عکس بهنام بانی در دورهمی,عکس جدی دبهنام بانی عزیز,عکس خنده دار بهنام بانی,عکس سیبیل بهنام بانی,عکس سیبیل بهنام,کلیپ بهنام بانی در دورهمی,کلیپ مسخره کردن بهنام بانی,کلیپ سوریلند بهنام بانی,

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.