بهنوش بختیاری در یک سالن آرایشی با تیپ جذاب

بهنوش بختیاری با پست جدیدش صفحه اینستای خود را بروز نمود این بازیگر در سالن آرایشی می باشد و با آرایشگر خود عکس زیبایی را ثبت نموده است بهنوش بختیاری طرفداران بسیاری در فضای مجازی دارد فالورهای او بسیار زیاد می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر بهنوش بختیاری در یک سالن آرایشی با تیپ جذاب را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : بهـــنوش بخـتیـاری عکـــس زیر را در صفـحـــه اینـــســتاگرام منـتـشــر کرد و در ایـــن باره نوشت:

با دوست عزیز و گل و مهـربـانمــ…خـانـــم ارجـمــنـدی عزیـــز
درسـالـنی که فقط آرامـش است
همـیــن امـروزکـــه برف بارید..هیچــی به انــدازه دیـدنـــت دلــم رو گرم نکردو همیـــنـــطوروجدانی که در کارت میــذاری همـیـــشه برام باعث خوشحــالیـهــ….مگـــه وجدان کاری کم چیـــزیـــهـ….کاش مسولین داشتنـ…ـمدیـــرا داشــتــنــ….خیلی از مردم داشـتـنـــ…در سالـن تو..علـــاوه بر زیـبـــایـی های ظاهر…ـقــلـــب من زیـبا میـشود….ضمنا با اکــســـتنـــشنام کلـــی دارم کیـف میکـــنــم.


عکــس بهنوش بخـتـیاری در سالـــن زیـبـایــی

بیوگرافــی بهـنوش بختیاری
بهـــنوش بختیـــاری (متولد ۱۳۵۴ در تهران) بازیــگــر زن و منشـــی صحنـه ایـــرانـــی است.وی در سریال تلویزیونی چون شبـ‌های برره (در نقـش لیلون) و فیلـــم سینمـــایــی اخــراجـــی‌ ها ۳ بازی کرده اسـت. او دارای مدرک کارشناسی در رشـتـهــٔ زبـــان فرانسوی از دانــشــگاه آزاد اســلـــامـی واحـــد تهران است.مادر بهــنوش بخـتـــیـــاری اهل شهـــر قم میــ‌ـبـاشد.
اودرتـــیـرماه ۱۳۷۸ با محـــمدرضا ارین ازدواج کرد وتا کنون همـــســر او اسـت.او در سی و چهــارمین جشـــنواره فیلــم فجر در سال ١٣٩۴ برای فیـلــم سینـــمایــی من نامزد دریــافـت جایـــزه سیمــرغ بلوریـــن شد.
اجر بهنوش بخـتـــیـاری در مجـموعه مستند اجـــتماعـــی شکـلــات تلخ به کارگردانی شاهــین صمــدپور که برای شبـــکــه نســیـم در بخــشــ‌هایــی از ایــن مجموعه ۲۶ قســـمتـی به عنوان مجری جلوی دوربین رفت.

بهنوش بختیاری در یک سالن آرایشی با تیپ جذاب + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.