بیانسه،ترانه علیدوستی،هیفا وهبی و زیباترین زنان در سال 2017

زیباترین زنان در سال 2017 انتخاب شد با بررسی کارشناسان زیبایی 30 نفر از زیباترین زنان جهان در عرصه بازیگری و هنری انتخاب شدند که دو تن از آنها ایرانی می باشند زنان خواننده مانند هیفا وهبی نیز جزو زیباترین زنان 2017 انتخاب شده اند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر بیانسه،ترانه علیدوستی،هیفا وهبی و زیباترین زن در سال 2017 را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : زیـبــاتــرین زنــان حال حاضـــر دنــیا کدامــند؟ فکـــر می کنـیــد چه کســانی شایـــسـتـه عنوان زیـــباتــریـن زنـــان دنــیـــا در سال 2017 هســـتــند؟ توجه داشتــه باشـیـــد که همـه بانوان زیــبـــایــی خاص خودشان را دارند. ولی فهـرســـت که در ایــنـــجــا تهـیه شده، بر اســاس نظرسنجــی ها و رأـی های آنـــلــایــن کاربـــران اسـت، زیـرا هیــچ معیار اســـتـانـداردی برای زیبایـــی وجود ندارد. زیبایی یکی از پر بحـــث ترین موضوعات حال حاضر دنیــای ماسـت و هرگز یک برنده قطــعی و مسلـــم در این بحـث وجود ندارد. ممکــن اسـت کسی که در برهه ای از زمــان عنوان زیـبـــاتــریــن را به دست می آورد، مدتـــی بعد جایگـاهش را به فرد دیگـــری ببــازد.

بانوان معمولاً به کاراکـتـرهـــای فیزیـکـــی از جملـه جذاب و گیـرایی و شیـــک پوشی اهــمـــیت می دهند. الــبـتـــه فاکــتورهای دیــگری از جملـه میــزان شهـرت و سطح هر سلبـــریتی، اعـــتـمـــاد به نفس، هوش، محبوبیـــت و مهــارت ها نیز در نظرسنـجـی ها دخـالت دارند.

ولی اصـل کلـــی بر این اســت که زیبـایـــی در چشــمـان بیـنــنـــده اســت و بایــد دیــد آیـــا فردی که زیـــبا قلـمــداد می شود از زیـــبایی باطنی نیز برخوردار هست یا خیــر. زیرا زیـــبــایــی ظاهــری با افـــزایـش زن و گذشت زمان کاهــش می یابـد، ولی فاکـتورهــای دیگـر کهـــنه نمـی شوند و فرد را برای همیشـــه زیــبا نگه می دارنـــد. زنانــی که نامشـان در زیـــر آورده شده، به زعـــم رأـی دهـــنـــدگـان این وبسایـت، از اعـــتماد به نفــس، هوش، جذابـیــت و گیـرایـی، پویایی و فداکـاری برای شغـــلشـــان برخوردارنــد. قطــعاً زنـــان بســـیار دیـــگری نیـــز هســـتنــد که بایـــد در ایــنجـــا نامــشان ذکـر می شد.

30. ابیــگیل اســـپنسـر – ایــالات متحــده

ابـــیـگـیل لی اسپــنـــسر که اهــل فلوریدا اسـت، از سوی مجله پیـپل به عنوان زیـــبــاتـرین زن سال 2017 انتخاب شد. وی بازیگـری آمریـکایی اسـت که به خاطر بازی در سریــال های تلویزیونی این کشور شهـــرت دارد. وی حرفه بازیـگری را با سریـــال «همــه فرزندان من» در نقــش ربه‌ـــکا تایری آغـــاز کرد که بیـــن سال های 1999 تا 2001 پخش می شد. وی در سریـــال های «مد من» و «سوتس» نقش آفریــنــی کرده اســت و در سریـال های Rectify و Timeless نیـــز بازی کرده است که شهرتـش را بیــشـتــر مدیون نقش لوسی پرسـتون، استــاد درس تاریخ، است.

29. نیـکـــی کریمــی – ایـــران

ایـن هنـــرپـــیـــشه، کارگـردان و فیـلـمــنامه نویس 46 ساله ایرانی در شهـــر تهــران به دنیـا آمــده و از دوران تحــصــیلـــات ابتدائی تاکنون در حوزه تئاتــر فعــال بوده است. وی تابـحال چنــدین جایزه از جمــلـــه جوایــز بهتریـــن کارگـردان، بهترین هنرپــیـشه و بهـتــرین تهــیه کنـنده را از آن خود نموده است. علــاوه بر فیلمسازی، وی کار ترجمـه هم انـجام می دهـد. نیکی تابـــحـــال چندین بار عضو هیئت داوران جشنواره های فیلــم بیــن الملــلــی بوده است.

28. آلیســـیا ویکـــانــدر – سوئد

 

این هنرپـیـشه و رقصنـده سابق سوئدی، رتبه 28 این لیســت را بدست آورده اسـت. وی در گوتنبرگ به دنیـا آمد و بزرگ شد و در کودکی بازیگــری را آغـــاز کرد. وی در نوجوانـــی درس های بالـــه می گرفت و بطور حرفه ای کار بازیگری را در فیلم های کوتاه و سریـال های سوئدی شروع کرد. اولیـــن بار با نقــش جوزفـیـــن بیورن-تگـــبــراند در درام تلویزیونی «انـــدرا اونیــن» شهرت یافـــت.

وی با نقــش ورا بریــتیـــن در «عهد جوانی» و نقش رباتــی در «اکــس-ماشـیــنـا» شهــرت بیــن الـملـلی یافـــت که برای آن نامزد جایزه گلـدن گلوب و بفــتـــای بهتــریـــن بازیگر زن در نقــش مکـــمل شد. به علاوه وی جایـزه اسکـار و جایــزه SAG بهتـرین بازیـــگـر زن در نقـش مکـمـل را نیــز بدســت آورده اســت. وی قرار است در سال 2018 در فیلــم «مهـاجم مقـبـــره» در نقش لارا کرافـت دوباره روی پرده سینـــماهـا دیــده شود. ویکـــانــدر در لندن زنـدگی می کند و در اکـتــبر 2017 در ایــبــیزا با مایــکـل فاسبـــندر ازدواج کرده اســـت. وی یک فعـال حقوق زنان است و علــنـــاً نابـــرابــری جنـــسـیتـی را محکوم کرده اســت.

27. آمــاندا سِرنـــی – ایالات متحـــده

 

این مدل 25 ساله آمـــریکایــی به لطف پســـت های جالـب صفحه ایـــنـستاگرامــش شهرت یافــتــه اســت. سرنــی در شبـــکــه های اجــتماعی از جملــه وایـــن، اینـســتــاگـرام و توئیتــر فالوئرهای زیــادی دارد و نفوذ بالــایــی بدست آورده است. به علاوه وی کمــپـین هایی برای فوربـس، اسکوایــر، پارامونت پیکـــچـرز، کمدی سنـــترال و کمپـانی قرن بیسـتــمـــی فاکــس انجـــام داده است.

26. لیـــندزی فونسکــا – ایالات متــحده

 

فونسـکـــا برای سال دوم متوالی، در لیــســت صد ستاره جذاب مجــله ماکـسیم قرار گرفـت. وی که در ژانویه 1987 در اوکلـــند کالیفــرنیا به دنیا آمـــد، در رتــبــه 26 ایـن لیست قرار دارد. وی بازیـگری را با سریــال «جوان و بیقرار» محـصول شبـکـــه سی بی اس آغاز کرد و پس از آن در فیـــلــم ها و سریال های تلویزیونی متــعــددی نقـش آفـریـــنـــی نمود.

25. آن کرتـــیس – استـــرالیا

ایــن هنرپـیشـه و مجـــری تلویزیونی فیـــلیـــپـــینی-اســترالـیـایـــی در لیست «30 زن زیـــبـــای دنیا در سال 2017» از ایـن مجــله اجـــتمــاعـی نیویورکـی قرار گرفـته اســت. آن کرتــیـس تنــهـا زیبـــاروی فیـلـیــپــینی اسـت که در لیست وبسایت بازنـت رتبـه نهـــم را بدست آورد.

24. آدریــانـــا لیما – برزیل

 

مدل و هنرپـیشه برزیــلـی، آدریــانـــا لیــمــا، از سوی بازنت یکی از زیــباترین زنان سال 2017 نام گرفت. وی در رنکیــنــگ سال 2016 وبســایـت wonderslist رتبــه هشــتـم را داشت. وی در لیست ده نفـره زیـباتـرین زنان برزیلی نیز قرار دارد.

23. گل گدوت – رژیـم صهـیونیـــستی

 

این هنــرپیــشـه و مدل 31 سالـــه که در رتــبــه هشـــتم ایــن لیـــســـت در سال 2015 قرار داشــت، یکـــی از پردرآمد تریـن مدل ها در کشور زادگـــاهش است. وی قبلـــاً سرباز بوده و دو سال در ارتش خدمـت کرده است. به عنوان یک هنـــرپیشه وی با نقش جیـزل یاشـــار در سری فیلــم های «سریع و خشمــگــیـــن» شهــرت دارد. با بازی در نقش اصلـــی فیلـم سینـــمایی «زن شگـــفـــت انگــیـز» وی شهرت جهــانـــی یافته اســت.

22. جیــ‌ـجــی حدید – آمریکـا

 

ایـن مدل زیبــای آمـریـــکایـی در رتـبه 22 زیبــاتریــن زنـــان سال 2017 قرار دارد. با موهای بلـــند بلوند و چهـره جذاب و میــکاپ طبـــیعـــی اش، وی همیشـــه مظـــهــر زیبایی دخــتران کالـــیفـــرنــیــایــی بوده اســـت.

21. الیــزاوتا بویارســکایا – روسیــه

 

ایـن هنــرپیشه 31 سالـــه فیلم و تئاتــر روسیـه که یکی از زیـبـــاتریـــن زنان روسیه نیز هســـت، در رتــبه 21 لیـــســـت ما قرار دارد.

20. هیفـا وهبـــی – لبنان

 

وهبــی خواننده و هنرپـــیـشه لبــنانی یکــی از مشهورتریـــن خواننـدگان دنــیـای عرب است و یکـی از موفق تریــن خوانـــندگـان لبـــنانی نیز محسوب می شود. در سال 2006، وی در لیســت 50 نفره زیـباتـــریـــن زنــان مجله پیپــل قرار گرفت.

19. مونا ابو حمـــزه – لبنـــان

 

مونا ابوحمـــزه، مجری تلویزیونی و چهـــره محـــبوب مردم لبــنــان است و به خاطـــر هوش، زیـــبـــایی و خوش پوشی اش شنــاخــته می شود. وی که یکی از زیـبـاتــریــن بانوان مسلـــمان نیز هست، در لیست 100 نفره قدرتــمنــدتــریـــن زنــان عرب مجلــه CEO خاورمـــیانـه قرار گرفته اســت.

18. داکوتا جانسون – ایـــالات متـــحـده

 

بانمـــک و شیرین جزو صفـاتی هسـتــنــد که به ایـــن ستـــاره نوظهور آمریـکایی نســـبـت می دهـــند که با نقـش آفــریـنی در سری فیلـم های «پنجاه طیف خاکســـتری» به شهرت بیـن الـملــلــی رســـیـد. وی در دنـــبالــه آخــر ایـن سری فیــلـم ها که «پنـــجـاه سایه آزاد شده» نقــش آنـاستازیـا استیل را بازی کرد که قرار است در سال 2018 اکــران شود. وی در سن 27 سالــگی به شهــرت رسـیـــد.

17. کیت آپتون – ایالــات متــحده

 

خانـــم آپتون با چشـم های زیـــبـــایـش و هیکـــلش، از سوی بسیاری از وبسایت ها به عنوان یک زن زیبـــا شنـــاختـــه شد. این مدل مجله اسپورتــس ایـــلوستـریتد توانســت ظرف مدت کوتاهـــی تبــدیــل به یکـــی از تاپ مدل های صنعـــت فشـن شود. به علاوه وی بطور مداوم در لیســت های زیبـاتـــریـــن و جذابترین زنـان دنیا قرار می گیرد.

16. آیــریــن اِـــسر – ونزوئلا

 

این بانوی شیک پوش و هنـــرپیـــشــه، مدل و دخـتـر شایـــســـتـــه ونزوئلایـی، یکـی از زیباترین زنــان ونزوئلا و دنیا در سال 2017 شد. زیبـــایی طبـیــعی، چهــره جذاب و شخــصـیــت گیـــرایــش باعــث شده که در میان طرفدارانــش بسـیــار محـبوب باشد.

16. ابـــتســام تیـــســکــات – مراکش

 

ابـتـــســـام تیسکتــند، خواننـده و ترانه سرای مراکـشـی بدون شک یکی از زیـــباتــرین زنان ایــن کشور است. وی هنــرپیـــشه ای است که با رقـابت در فصـــل دوم «عرب آیدل» و فصـل دهـم «آکادمـــی ستاره های دنیــای عرب» محــبوبیـــت بیشتری یافت. وی در ایـنستـاگــرام نیـز حضور فعالـی دارد.

15. الـیـزا تیــلور – اسـترالیا

 

الیـزای 27 سالــه رتـبه پانـــزدهـــم لیــسـت ما را بدســت آورده اســـت. به علـــاوه وی با نقش جانــای تیمیـــنــز در سریـال اســتـــرالیـایـــی «همــسـایه ها» شهــرت دارد. در سریال آمـریــکـایــی «100» محــصول شبـکه سی دبـلــیو نیز وی نقـش کلارک گریـــفـیــن را بازی می کنـد.

14. الیـشـا کاتبـــرت – کانـــادا

ایـن هنـرپیشه و مدل 34 ساله با بازی در نقش کیـــم بائر در سریــال «24»، نقش دارسـی گلدبـرگ در کمدی «مکتـب قدیمــی» و نقـــش دنـیـل در فیلـــم کمدی «دخـتــر همســایــه» مشـــهور است. به علـــاوه مجله ماکسـیم او را در لیـــست خود با عنوان «زیـــبـاتـرین زنان تلویزیون» قرار داده اســت.

13. مژده جمــالـزاده – افــغـــانسـتــان

 

زیبــاتــریـن زن مسلـــمـان، مژده جمـالـــزاده، مجـری تلویزیون و فعـــال اجتـمــاعی است که علاوه بر این فعالـیت ها، شهـر هم می سراید. در میــان شعـــرهــایش، ترانه «دخـتــر افـغـان» قرار داشت که در شبـــکـه های تلویزیونی و رادیوی افغانسـتان شهـرت آنـــی یافــت.

12. تیلور سوئیفـت – ایـــالـات متحـــده

 

محبوبتـریــن خوانـنـده زن معـــاصر، تیلور سوئیفـت نه تنهــا زیـبایـــی باطنــی دارد، بلکه از زیـبایی ظاهــری نیز برخوردار اســت. سوئیفـــت موفق شد یکــی از محـــبوبترین و دوست داشـــتـــنـی ترین ستاره های دنـــیـــا شود. به علاوه وی پر درآمــد تریـن خوانـــنده حال حاضــر دنــیا نیـــز هســـت.

11. سلــنـــا گومز – ایــالات متحـده

سلنا، زیبـاتریـن ستـــاره جوان آمریـکایـی، یک بار دیگـــر در لیست زیـــبـاتریــن زنان دنیا قرار گرفـــت. وی در لیـــست زیـــباتـریــن دخـــتـران دنــیا رتـبـــه برتر را داشـــت و حالــا در ایــن لیسـت نیز از رتـبـــه بالـــایی برخوردار شده است.

10. لیـــزا سوبرانو – فیـلیـــپــین

 

ایـــن هنرپیــشــه مدل فیلــیــپـینی-آمریکایــی در رتــبه دهـم لیسـت مان قرار دارد. سال گذشته، وی رتـبـــه دوم «زیباتـــریــن دختــران دنــیــا» را داشـت. علـــاوه بر حرفه بازیـگــری، وی چهــره تبـــلیـــغــاتی برنـــد آرایشی میـــبــلــیــن نیز هست.

9. امــا واتسون – بریـــتـانیــا

 

یکــی دیـــگـر از زیبـاتــرین زنان دنیا در سال 2017، هنـــرپـــیـــشه و مدل 27 سالـــه اهل انــگـلســتــان یعنـی امـــا واتسون اسـت. وی در پاریـس به دنیــا آمـــد و پدر و مادرش وکلای انـگـلـیـســی به نام های ژاکلـــین لوسبی و کریـــس واتسون هســتــند. وی تا 5 سالـگـــی در پاریــس زنـــدگـــی می کرد.

8. پریانـــکـا چوپرا – هنـــدوستـان

 

ستاره 34 ساله بالیوودی، پریانـــکا چوپرا، رتبـه هشــتـم زیباتـــرین زنــان دنیـــا در سال 2017 را دارد. وی رتبه 15 زیــباتــریـــن زنــان هنـدی سال 2017 را نیز کسب کرده اسـت.

7. ایم جیـــن-آه – کره جنوبی

 

وی که با نام صحنــه اش یعـــنی نانــا شناخـــته می شود، رتبـــه هفتم زیباتـــریـــن زنـــان دنیـا در سال 2017 را از سوی وبسایـــت wonderslist به دست آورده است. وی هنـــرپیــشـه و خوانـنـــده ای از کره جنوبی اسـت که در فیلـم های چیـنـی نیز نقش آفرینی می نمایـــد و همچنیــن برای برنـدهــا، چهــره تبلـــیـغاتـــی می شود. وی رتــبـه برتر زیـبـــاتـــریـن زنان کره ای را نیز کسب کرده است.

6. فاهـریه اوجن – ترکیــه

 

فاهـریه که یکــی از زیــباتریـن زنـــان ترکــیـه ای است، رتبه ششـم لیست ما را کسب کرده است. وی در ژوئن 1986 در سولینگن آلـمان و از والـــدیـن آلمانــی و ترکـیه ای به دنیا آمد. وی با بازی در سریال های ترکـــیـه ای به شهـرت رســـید. او به زبــان های ترکی اسـتـــانبولی، آلــمانی، انـگــلـــیـــسی و اسـپـانیـایـی مسلط است.

5. الکــســانـــدرا داداریو – ایالات متحــده

 

داداریو که از زنانی اسـت که زیـــبــاترین چشم های دنـیــا را دارنــد، جزو دارندگان رتبــه های برتر این لیـسـت اسـت. ایــن زیباروی آمـــریـکــایـــی، تبـــار ایـــتـــالـیایی، ایـرلـنــدی، مجــاری، آلمــانـــی و انـگلـیـــســـی دارد. وی در ماه مارس 1986 در نیویورک سیـــتی به دنیـا آمد و علاوه بر هیــکـــل جذابش، در لیـســـت «سلــبـــریتـــی هایـی که زیباتــریـن چشمـان دنیـا را دارنــد» نیـز قرار دارد.

4. مانوئلا آرکوری – ایتـالـــیا

 

مانوئلا که مدل و هنرپیشـه ایـــتالـیایی اســـت، یکــی از زیـــبـاتـرین زنـــان دنــیا اسـت. وی در میان مردم ایتالیـا به عنوان قهـــرمان دو سریـــال «غرور و احـتـرام» و Il peccato e la vergognaمحـبوبیــت و شهـرت دارد.

3. تیــلور هیـل – ایالات متـــحـــده

این مدل 21 سالـــه آمریـکا، یکـــی از فرشتــه های برنــد ویکتوریاز سیـکـــرت است که رتبـه سوم ایـن لیست را کســـب کرده است.

2. ترانــه علیـــدوستـــی – ایـــران

 

هنـــرپـیــشه 33 سالـــه ایرانـــی و برنـده سیـــمـــرغ بلورین بهـــتــریـــن هنــرپیـشـــه ایــران، یکــی از زیـــبـــاتریـن زنـان سال 2017 است. علـــیــدوستـی به عنوان بهـتـریـــن هنـرپــیـشه تلویزیون ایـــران در دهــه گذشتـه نیــز نام گرفــت. وی یکی از بهـــتـرین هنـرپـــیشـه های ایـرانی اســـت.

1. بیانــســه – ایـالات متــحـده

 

ایــن زیـبــاروی سیـاهپوست 35 ساله آمــریکایـی از سوی وبسـایــت بازنت به عنوان زیـــبـاتریــن بانوی دنـــیـــا انـتـخـــاب شد. این مجـــله و شبـــکـــه اجــتـــماعــی نیویورکــی-لس آنجــلـسی، بیـــانسه را زیـبـاتریـن زن سال 2017 دانـسـت.

باز هم به ایــن نکتــه بایـــد اشاره نمود که ایـــن انـــتخـاب و نظرســـنـــجـــی بر اســاس میـــزان شهــرت، خوش پوشی، محـــبوبیت، اعتــماد به نفس، هوش، موفقیـــت و جذابـیــت تهـیه شده است! پس اگـر نظــرتان روی افــراد دیـگـــری است یا ما فرد دیـگـری را جا انداخته ایـم، در بخش نظـرات، پیشنهـــادتــان را بنویســیـــد.

چهـره های دیـــگری که در نظرسنـــجـــی ما قرار داشتـند، شامـــل اما استون، نائومی کمـــپــل، روندا روسی، اپــرا وینـفـــری، میشـــل اوبامـا، بلیک لایولی، آنـــجلـــینـا جولی، جنیـــفـــر لارنـس و مادوری دیــکسیت و بسیاری چهـره های دیــگر نیز می شوند. فراموش نکنیـــد که زیـبایـــی در نگـاه بیننـــده قرار دارد!

بیانسه،ترانه علیدوستی،هیفا وهبی و زیباترین زنان در سال 2017

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.