بیانسه رقاص مشهور آمریکایی از خیانت شوهرش اطلاع داشت ؟

بیانسه رقاص مشهور آمریکایی از خیانت شوهرش اطلاع داشت ؟

بیانسه رقاص مشهور آمریکایی از خیانت شوهرش اطلاع داشت ؟

بیاسنه جیـــزل نولز-کارتر (به انـگـلــیسـی: Beyoncé Giselle Knowles-Carter) (زاده ۴ سپتامبر ۱۹۸۱)، خواننده، ترانـه‌ـســرا و هنرپـیـشـه آمریــکایـی اســت.

او در هوستون، تگزاس به دنیا آمـد و از کودکــی در مسابـقات مختلـف خواننــدگی و رقص شرکت کرد و در اواخر دهه ۱۹۹۰ به عنوان خوانــنـــده اصلـی گروه آراندبـی دستینیـــز چایــلد به شهـــرت رسـید.

با مدیـریـــت پدرش متئو نوولس، ایــن گروه از پرفروش‌تــریــن گروه‌های موسیـقـی دختـرانه شد. پس از وقفـهــ‌ای چنــدســالــه، بیانـــسه اولین آلبوم خود به نام به طرز خطـــرنـــاکـی عاشـــق را در سال ۲۰۰۳ منـتـــشـر کرد. ایـن آلبوم برای او پنـج جایزهـٔ گرمـــی به ارمغــان آورد و دو آهنگ مجنون عشــق و پســـر بچه از این آلبوم، در نمودار ۱۰۰ آهــنـــگ داغ بیــلبورد در صدر قرار گرفتـــنـــد.

پس از انـحلــال گروه دستیـنــیز چایلد در سال ۲۰۰۵، بیانـــسه دومین آلـــبوم اسـتودیویی خود به نام زادروز را که شامل آهنـــگ‌هــای موفق دژاوو، غیــرقـابل‌تــعویض و دروغگوی زیبا بود، در ۲۰۰۶ منـتــشــر کرد. او در بازیـــگری نیـــز بخـت خود را آزمود و در فیلم‌ــهای دختـران رؤیایـــی (۲۰۰۶) و پلنگ صورتــی (۲۰۰۶) نیـز بازی کرد و به خاطـر فیـلـــم دختـــران رؤیـایـــی، نامزد بهــترین بازیگر زن گلدن گلوب شد.

او تحت تأثیـر اردواجـش با جی زی و ایفــای نقش اتـــا جیـمز در فیلم کادیــلاک رکوردز، سومیـــن آلبوم استودیویی من… ساشــا فیـــرس هســتـــم را منتـــشر کرد.

بیانسه رقاص مشهور آمریکایی از خیانت شوهرش اطلاع داشت ؟

این آلبوم در گرمـی ۲۰۱۰ برنـدهٔ شش جایــزه گرمی، از جمـــلـه ترانـــهٔ سال برای خانمـــ‌ـهـای مجـرد (یک حلـــقـــه رویش بگـذار)، شد. بیـــانـسـه در سال ۲۰۱۰ مدتی از موسیـقــی فاصلـه گرفـــت و در چهارمین آلــبومش به نام «۴» سری به قالبـ‌های موسیقی فانـک دهـــهـٔ ۱۹۷۰، پاپ دههـٔ ۱۹۸۰ و سول ۱۹۹۰ زد. پنجمــین آلبوم تحــســـیــن‌ـــشـــدهٔ منتقدیــن او، بیانـســه در سال ۲۰۱۳ منـــتشر شد. ششـمــیـــن آلبوم تحـــسیـنـــ‌ـشده او به نام لیموناد در سال ۲۰۱۶ و متـعاقـــب فیـــلمی به همین نام، منتـــشــر شد.

آیا می توانید حدس بزنــید که بزرگ ترین پشــیــمــانــی جی زی در زنـدگـی اش چیسـت؟ رابــطـه او با همسـرش، بیــانسه، همیــشـه مورد توجه مردم و خبـرنـگاران است.

در سال 2017، جی زی در مصـاحبـــه ای اعـتـــراف کرد که به بیـــانســـه خیـانـــت کرده امــا از صمــیـم قلب از این کارش پشیمـان اســـت.

به گفـــتــه او: «سخـت ترین حالــت زمانـی است که باعـــث درد و رنجی کسی می شوی. در آن زمـــان باید با خودت و کاری که کرده ای کنار بیـــایـی.» او گفت که پس از خیـانـــت، چقدر برایش سخـــت بود تا بتوانـد با همســـرش ارتبـاط برقرار کند و ایــن یکی از بزرگ تریـــن پشیـمـــانی های زندگـــی اش است.

بیانسه رقاص مشهور آمریکایی,کلیپ های بیانسه,عکس جدید بیانسه,عکس لختی بیانسه,عکس لختی بیانسه خوشگل,جدیدترین عکس های بیانسه,کلیپ رقص جدید بیانسه,فیلم رقص سکسی بیانسه,کلیپ رقص سکسی بیانسه,کلیپ رقص لختی بیانسه,

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.