بیماری سرطان مادر هازل کایا بازیگر زیبای زن ترکیه

هازل کایا یکی از بازیگران زن در ترکیه می باشد او در سریال های بسیاری به ایفای نقش پرداخته است و همیشه یکی از بازیگران محبوب در ترکیه می باشد مادر هازل کایا به تازگی به بیماری سرطان دچار شده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر بیماری سرطان مادر هازل کایا بازیگر زیبای زن ترکیه  را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: چندی پیش بازیگـر جوان و زیــبای ترکیــه ای «هازل کایـا» در یک مصاحــبـه گفــت که به بیـماری دیـابت مبـتلــا شدهو ایـــن بیمـــاری بر شکل و ظاهـر او تأـثــیـر گذاشـتـــه، به طوری که در طول یک ماه و نیم یازده کیلوگرموزن کم کرده اســت. دیــابــت باعـث شده او در سبــک زنـــدگـی خود تغیــیرات اساســـی بدهـــد. هازل می گوید:
هازل کایا بازیـگــر معــروف ترکیــه ای

” بیــمــاریـِ دیـابـــت آســـان نیـست, به خصوص ایــن که من جوان هســتـم, قنــد خونم نامـنـظم استو گاهـــی پس از خوردن غذا قند خونم به شدت بالا می رود و حتی باعث شده تا بیــهوش شوم.“هـــازل کایا همــچــنــین دربـــاره ی بیــمــاری اش می گوید: “دیابـــت من را ضعــیـــف کرده.رنج زیــادی کشـــیدم. دوران تشـــخیص برایـــم ترســـنـاک بود.”

الـــبــته او سعـی کرده تا با پیاده روی و ورزش منـــظـــم با ایـن بیـــمــاری کنــار بیاید. او از خوردن شیریـنـــی هاو غذاهای چرب خودداری می کنــد و می گوید‌ با شجـــاعت تمام با این بیــمــاری دست و پنـجـه نرم خواهــد کرد.


هازل کایا بازیـــگـر زیـبـــای ترکــیـه ای

اینـــک هازل کایا در یک مبارزه ی جدیـد پا گذاشــتـه اســت. مادر او خانــم عایـــشـــه گُل (وکیل، فعـال حقوقی و هنــرمند هنـرهای تجـــســمی) به بیـماری سرطان مبـــتــلا شده. عایـشــه گل با انتـشـــار تصویری از دخـــتــر معروفش که در حال کوتاه کردن موهای او است نوشتـه بود:


هازل کایـــا و مادرش

“مــا زن ها نبـــاید با شنـیـدن کلمه ی سرطـان دچار ترس بشویم. باید چکـاپ منــظــم داشـته باشیـــم.تشخــیــص زودهنگـــام سرطـان فرصت بزرگی برای درمـان است. ”

تصاویر نشـــان می داد که هازل کایــا با قدرت و جدیـّــت در حال کوتاه کردن موهای مادرش اسـت.عشق و حمایـــت در چهـــره ی هازل موج می زد.
هازل کایــا در حال خارج شدن از مطب پزشـــک

در جدیـدتـریـن تصــاویر منـــتشر شده از ایـــن ستاره ی ترکیـــه او در حال خارج شدن از مطــب پزشک به همراهمادرش در منــطـقــه “نــشـان تاشــی” اســـت. آثـار شیــمی درمانــی در چهـــره ی عایـــشـه گل دیـده می شود.او تمــام موهای خود را در طول فرآیـــند درمــان از دســـت داده و هازل هم وزن زیــادی کم کرده اســت.هازل در همـه ی جلسـات شیمی درمانــی با امـــیـد و مهـــربـانــی مادرش را همراهی می کنــد.


هازل کایـا بازیـــگـر معروف ترکیـــه ای

وقتـــی یکــی از روزنامـــه نگـاران می خواست از او درباره ی سریــال جدیـدش سؤال کند هازل گفــت: ”مـن و مادرم باید الـــآن غذا بخوریم، نمـــی توانـم با شما حرف بزنـم.” اودر این لحظه دستان مادرش را می گیرد و با هم به رستورانی در همـان نزدیکی می روند.

هازل و مادرش بسیـار به هم وابـستـــه هســـتـــنــد. وقتی هازل هفت سال داشــت پدر و مادرش از هم جدا شدند. پدر او با زن دیـــگـــری ازدواج کرد و (عایشـــه گل) زندگی با دخــتـرش هازل را ترجـــیح داد.

هازل کایـا در دهم اکــتبر ۱۹۹۰ در شهر (غازی عیـنتاب) ترکیـــه به دنیـا آمــد. او اولیــن نقش مهـــمــخود را در سریال گنـــجو ایـفا کرد و پس از آن در سال ۲۰۰۸ میـــلــادی در سریـــال عشـــق ممــنوع در نقش نیـــهالزیاگـــل ظاهـــر شد. بخـش عمـــده ی محبوبیت او مرهون ایـفـــای نقش در سریــال بســـیار موفق « اســمش را فریـحا گذاشـتـم» است.او در این سریال نقـش دختـر فقــیـری به نام فریـــحا را بازی می کرد که عاشق پســر ثروتمنـــد و مشهور دانـــشگاه می شود.

دربـــاره هازل کایا بیشـتر بدانید:

لیــلـا هازل کایا از هنـــرمـندان مطرح سیـنــمـای ترکــیـه اســت و در سریـال های زیادی ایـــفای نقـــش کرده اسـت.او با بازی در سریــال عشـق ممـــنوع به شهرت رســـی در ادامـــه بیوگرافی ایـن هنرمــند ترکـــیـه ای آشــنا خواهــیــد شد.

هازل کایا در یک خانواده طبــقـــه بالا در شهر غازی عیـــنتــاب ترکیـــه در ۱۰ اکتـبـر ۱۹۹۰ به دنیـــا آمد.او در دبــیــرسـتـان ایـــتــالـیـــایـــی در اسـتانـــبول درس خواند و در سال ۲۰۰۹ فارغ التـــحــصیل شد. او هم اکـنون در اســتــانـبول درس می خواند. پدر و مادرش هر دو وکیـل هســـتـند و وقتــی او هفـت ساله بود از هم جدا شدند.

او به عنوان یک کودک هفت سالـــه که ویولن و بالـــه می آموخت به دنـــیــای هنـر وارد شد. او همـــچنین عاشـق رقـص تانگو است و دوست دارد مهارت هایــش را افزایش دهــد.او به جز ترکــی استانبولی به انـگلــیـــسـی و ایتالـیایـــی تسلط دارد و در حال یادگــیری زبان چهـارمش ، آلـمــانـــی ، است.

لیـــلا هزال کایا (متولد ۱۰ اکــتبــر ۱۹۹۰) یک بازیگر ترکیـــه ای اســت.

بیماری سرطان مادر هازل کایا بازیگر زیبای زن ترکیه

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.