تبریک تولد رمانتیک برزو ارجمند به همسرش پارمیس زند

برزو ارجمند برای تبریک تولد همسرش یک متن و یک عکس بسیار زیبایی را در اینستاگرام خود منتشر نموده و تولد همسرش را به وی تبریک گفت بروز ارجمند یکی از بازیگران پیشکسوت در ایران می باشد او در سریال ها و فیلمهای بسیاری به ایفای نقش پرداخته است درادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تبریک تولد رمانتیک برزو ارجمند به همسرش پارمیس زند را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: بـرزو ارجــمــنـد بازیگر سرشــناس سیـنمــا و تلویزیون کشورمــان که این شبـــهـــا با مجموعه سر دلــبـران مهمان خانــه های مردم است با انتشار دلــنوشتـه ای عاشقانـــه تولد همســـرش پارمـیس زنـــد را تبــریک گفت.

پارمـیــس زند همسر برزو ارجـمنـــد طراحـی صحـنـه خوانـــده و ایـن دو در دانــشـکـــده با هم آشــنــا شدنـد و حاصل ازدواجشان پسری به نام جانـــیـار اســـت.

عکس عاشقانــه برزو ارجـمـــند و همســرش


عاشـــقــانـــه های برزو ارجمـــنـد و همـســـرش

برزو ارجـــمند با انــتـــشـار عکســـی در کنـار همــسرش نوشت :آن هنگـام که مکان زند گی مان را به کارگاه هنـری بدل می کنــی دوستت می دارم….

آن هنـگـام که نگـــرانی ها و زمــان را از یاد می بری دوستــت می دارم….

وقتـی نامه ها و روزنامه ها بر سرتـاسرِ خانه پخـــش شده اند دوستت می دارم…

پذیـــرش ، آزادی می بخشـد ، عشق حقیــقت را در آغوش می کشـــد …. از ایــن رو یکـــدیگر را دوست می داریـــم….

تولدت مبـــارک عزیزتریــن…..


برزو ارجمـــنـــد و همـــســرش پارمیـــس زنـــد در کنـار پســـرشان

این زوج هنرمنـــد در 12 شهــریورماه 82 با هم ازدواج کردنــد و عکـس های عاشقانه این زوج هنـــرمند در اینـســتاگـرام برزو ارجمـــند تعـــداد بسیار بالـایـی دارد.

 


برزو ارجــمـــنــد و همـسرش پارمـــیـس زند

پارمیس زند همـسـر برزو ارجمنـــد در سال 1353 در تهران متولد شد. پس از اخــذ دیپـلم در رشته تئاتــر ادامـــه تحـــصـــیــل داد. با گرایش طراحی صحنــه و لباس با مدرک کارشنــاســی فارغ الـتــحصیل شد و پس از آن به کار چهره پردازی مشغول شد .


برزو ارجمــند و همســـرش در یزد

برزو ارجـــمـــنـــد ایـن شبهـا در نقشــی متفـاوت در سریــال سر دلبران ایـفـــای نقــش میــکـنـد . ایــن هنرمـــند کشورمان در سریال سر دلبران در نقــش یک روحانــی جلوی دوربیــن رفتـــه و با خواهرش بهــار ارجمـند همـــبــازی اسـت.

ب
برزو ارجـــمـنـد و همســرش در کنار امــید حاجـیــلـی

تبریک تولد رمانتیک برزو ارجمند به همسرش پارمیس زند

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.