تجاوز و آزار جنسی رضا ضراب در زندان آمریکا

رضا ضراب متولد تبریز و یکی از بازرگانان ایرانی بین المللی بود که به دلیل فساد اقتصادی بازداشت و در زندان آمریکا محکوم به حبس شده است او با بابک زنجانی و احمدی نژاد همدست بود رضا ضراب همسر یکی از خواننده های مشهور ترکیه به نام ابرو گوندش می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تجاوز و آزار جنسی رضا ضراب در زندان آمریکا را در مجلهخبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

 

به گزارش مجلهخبری دانستن : یک هم‌سلولی قدیمی رضا ضراب , بازرگان اهل ایران – ترکیه‌ای زندانی در ایالات متحده , با ثبت شکایتی در دادگاهی در نیویورک او‌را به تجاوز و آزار جنسی تبهکار نموده است .

رضا ضراب , به آزار جنسی جنایتکار شد

هم‌سلولی کهن رضا ضراب داعیه نموده است که آقای ضراب بین نوامبر ۲۰۱۶ و مارس ۲۰۱۷ ( آبان تا اسفند سال پیشین ) در زندان منتهن , که هر دوی آن ها در آن حفظ می‌شدند , به وی تجاوز نموده است . وی همینطور آقای ضراب را به انجام یکسری مورد آزار جنسی دیگر هم جنایتکار نموده است .

 

رضا ضراب با اعتراف به همیاری در بدور زدن تحریم‌های جمهوری اسلامی ایران , با دادستانان آمریکایی همیاری می کند و در روزهای اخیر دراین مورد شهید شدن داده است . ضراب علاوه بر اعتراف به پول‌شویی , بدور زدن تحریم‌ها و پرداخت زیرمیزی به مقام‌هایی در ترکیه , اعتراف نموده است که در بازه بازداشتش در ایالات متحده به یک زندانبان آمریکایی ۴۵ هزار دلار زیرمیزی داده تا مشروبات الکلی بگیرد و از تلفن همراه این زندانبان استفاده نماید .

 

در شکایت‌نامه‌ای که در رابطه اتهام نو تجاوز ثبت شده , آمده است , آقای ضراب بعداز گلایه هم‌سلولی‌اش به محل دیگری منتقل شده‌است . معترض نیز هنوز در زندانی در ایالات متحده به رمز می برد . گلایه مند مردی ۶۲ ساله و اهل کنار دریا عاج است و منتظر حکم محکومیتش در پرونده‌ای دیگر است .

شکایت‌نامه وی میگوید که رضا ضراب ابتدا در زندان با وی دوست شده و بعداز جلب اعتمادش به وی تجاوز کرده و آن گاه با تهدید منجر شده که وی با‌گاز مورد ها تجاوز و آزار را به مقام‌های زندان گزارش نکند .

رضا ضراب در کنار همسرش ابروگوندش

رضا ضراب در کنار همسرش ابروگوندش

رضا ضراب در کنار همسرش ابروگوندش و دخترش

 

تجاوز و آزار جنسی رضا ضراب در زندان آمریکا

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.