ترفندهایی برای چیدمان آپارتمان کوچک و مدرن

آپارتمان های کوچک دکوراسیون و چیدمان خاصی دارد اگر شما برای چیدمان این نوع آپارتمان ها ایده ای ندارید باید با یک طراح دکوراسیون مشورت نمایید و بیشتر سعی کنید از وسایل سبک و کوچک استفاده نمایید تا برای رفت و آمد دراین آپارتمان ها دچار مشکل نشوید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ترفندهایی برای چیدمان آپارتمان کوچک و مدرن را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : با دقت به بها بالای آرامبخش مخصوصا در شهرهای نو , خیلی از ما در هم اکنون کشتی دریافت کردن با این سوئیت های کوچک هستیم . بعضی وقت ها کوچک خیس از آن چیزی که میباشند به لحاظ می رسند . آنقدر زود بهم ریخته و آشفته می گردند که همیشه در اکنون تروتمیز کردن هستیم . این سوئیت به هیچ عنوان شیک نیست! در شرایطی که قصد کشتی دریافت کردن با خانه کوچکتان را دارید خوبتر است یک سری حرفه استادی به شما یادگرفتن دهم تا این توشه برنده این عرصه باشید! چیدانه شما‌را تشویق خواهد کرد!

اکسسوری ها در خانه کوچک به دیده می آیند!

شرط می بندم تا به درحال حاضر از این زاویه به موضوع نگاه نکرده بودید! تأثیری که یک شمع یا این که یک جفت کوسن در چیدمان آپارتمانتان کوچکتان میگذارد به مراتب بیش از تأثیر همین وسایل در یک خانه بزرگ است . این یعنی شما با کم ترین هزینه میتوانید هم اکنون و هوای منزل خوبتان را تغییر و تحول دهید و پس از مدتی که خسته شدید , فقط یک سری اکسسوری نو تهیه و تنظیم نمایید و نیازی به تغییر تحول وسایل بزرگ تر و گران تر ندارید . برای تغییر تحول فراهم شوید!

سوئیت کوچک جای بدور ریختنی ها نیست!

صلح و دوستی داشتم که ناچار به نقل مکان از یک منزل حیاط دار به یک سوئیت نقلی شد . سه برابر وسایلی که با خویش موفقیت را بدور جاری شد ; زیرا حقیقتا نیازی به آنان نداشت! یک نگاه به منزلتان بیاندازید . معاش سوای این بدور ریختنی ها خوبتر است , تنها می بایست یه خرده جسارت به خرج دهید و دل بکنید . با به دور ریختن وسایل مازاد و بلا استفاده , نظم بخشیدن به فضاهایتان راحت تر میشود و فراموش نکنید همان گونه که یک اکسسوری کوچک در سوئیت کوچک طولانی تر به دیده میاید یک وسیله به دور انداختنی نیز طولانی تر به دیده می آید! به نظم در منزلتان خوش آمد بگویید!

مینیمال شایسته ترین سبک برای منزل های کوچک!

در جمهوری اسلامی ایران کم تر از سبک مینیمال استفاده میگردد ; خوبتر است راحت خیس با شما حرف کنم ; اهل ایران ها نا مرتب پسند می‌باشند و در هر فروشگاه ای که می‌روند بزرگ ترین سایز از یک وسیله را خریداری می نمایند . آنگاه که به خانه می رسند جدید متوجه می گردند ای اعطا کرد بی اعطا کرد به هیچ وجه جا نمیشود که نمی شود! زمانی در یک فضای کوچک گذران زندگی می کنید این جمله را با خویش تکرار فرمایید : هرچه معمولی خیس خوب تر و شیک خیس . آسانی سبک مینیمال در خانه شما , فضایتان را بزرگ خیس نشان می‌دهد و سبکی است که منجر کم ترین شدن استرس می‌شود . به معاش بی آلایش و فارغ از استرس سلام کنید!

فضاهای کوچک پرسرعت خیس پاک می شوند!

به نصفه مالامال استکان نگاه کنید! نظافت کردن یک منزل بزرگ به مراتب زمانبر تر و دشوار تر از یک سوئیت کوچک است . خویش اینجانب از این که تمام پایان هفته ام را صرف نظافت کردن منزل بکنم , بیزار هستم . شغل های بهتری برای انجام دادن می باشد . زمانی در یک سوئیت کوچک زندگی میکنید در واقع نیز پول و نیز در وقتتان صرفه جویی می کنید!

ترفندهایی برای چیدمان آپارتمان کوچک و مدرن

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.