عکس ترلان پروانه با کلاه و لباس اسب سواری

ترلان پروانه به تازگی عکس جدیدی را در اینستاگرام خود منتشر نموده است او بعد از اکران فیلم فراری در حال اسب سواری و تمرین در پیست اسب سواری است ترلان پروانه از دوران کودکی در عرصه فیلم و سریال فعالیت می نماید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس ترلان پروانه با کلاه و لباس اسب سواری را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: ترلـــان پروانـه بازیگــر ایـرانی در شهر شیراز متولد شده اســتاو از ۳ سالگـــی بازیـــگری را آغاز کرده اسـت او مدتی اســـتـکه کار مدلـــیـنـــگ را انجــام می دهد و او عکـس هایی ازلـــباس هایـی با برنــد کمرون زیـگزال و ویدآل را منتـــشـــر کرده است.
تیپ جدیـد ترلــان پروانـه

زنــدگـیـــنـــامـــه ترلان پروانـهتـرلـان پروانــه متولد هجـــدهم تیـــرمـــاه ۱۳۷۷ در شهـــر شیـــراز اسـت.نکـتــه جالب در بیوگرافی ترلـــان پروانـــه اینست که از سن ۳ سالگیکار هنـری را آغـــاز کرده اســت. بعد از ایـــنـــکه چنــد تیـــزر تبلیـغاتـــی کار کرد وارد عرصــه تلویزیون و سینـــمـا شد.

بعـد از ایـــنــکه اسـتـعدادش در زمـینه بازیگری کشـــف شد فعالیتـش را در سینــمابه صورت حرفه ای تری دنـبال کرد. او برای بازی در فیلم آهوی پیشونیســـفید از جشـــنواره فیلــم کودک و نوجوان برنـده پروانه زریـن شد و به عنوان بهـتریــن بازیگر دخـتـر انتــخـــاب شد.


تیـپ جدیـــد ترلــان پروانه در پیست اسب سواری

 

فعالـیـت مدلــیــنـــگــتـــرلـان پروانه مدتــی اسـت کارهای مدلینــگ لبـاس هم انجــام می دهــد. او با دو برنـــدمـطــرح کمــرون زیگزال و ویدآل همـــکـاری می کند. برند کمرون زیگـزال لبـاس هایــافراد مشــهور را طراحـی می کنـــد ضمـــن اینـــکـــه ایـــن برند لباس های الـــمــپیک ریو ۲۰۱۶ را نیز طراحــی کرده اســت.

ترلان پروانه چنــد عکـــس از خود در ایـنــسـتاگرامش با لبـــاس های ایـــن دو برنـد منتــشـر کرده اسـتـــکــه در همین پست می توانیـد یک از لباس های طراحی شده این برند را که توسط ترلـان پروانـــه تبـــلیغ شده است را مشاهــده نمـاییـد.


ترلـان پروانــه و مادرش

شایعــه ازدواج ترلان پروانـــه با ارسلان قاسمی

مدت ها شایــعه شده بود که ارسلـان قاسمـی و ترلـان پروانه با هم ازدواج کرده انـــد.مادر ترلـــان پروانه ( پریسا ابوالــحســنی ) به ایـن شایعه واکـــنش نشـــان داد و گفـــت :این خبـــر فقط یک شایعه اســـت و به هیچ وجه ایـن خبـــر صحــت ندارد.

ما در وبلــاگ رسـمی ترلان متـنی منتــشـر کردیـــم و این خبـر را تکـذیـــب کردیــم. در ادامه گفــتــکــه این خبر برای من نگران کنـــنده است و هنوز نمی دانم باید با این مشئله چه کار کنـم.مشخـــص نیـــســت هدف شایعه پراکـــنـــان از انتشـــار این اخـــبـار دروغ چیســت.


ترلان پروانه و ارسلــان قاســمی

ترلان پروانه و ارســلان قاســمـی فقط نقـــش هایـی مقـابــل هم داشـــته انــد و از نظـر سن وسال اصــلا به هم نمـــی خورنــد. پدر ترلان پروانه هم شکـــایـــت خود را از سایــت هایی که اینخبـــر را منتــشر کرده انـــد از طریق سامــانه فیـلتریـنـــک اقـدام کرده اســـت.

شایعــه ازدواج با فرشاد احمـــدزادهـــبا انــتـــشار یک کلیپ و چند عکــس از فرشـــاد احـمــدزاده و ترلان پروانه که خیلی هم شفاف نیسـتـنـدگـــمـانـه زنـــی های در مورد نامــزدی یا ازدواج شان صورت گرفتــه اســـت. فرشــاد احمد زاده در یکـبــرنـــامه که در عیـــد نوروز پخـش شد خبـر ازدواجـــش را در سال ۱۳۹۷ داد.

ترلـــان پروانه و فرشـــاد احمـــدزاده

 

که بایــد دیـــد واقـعا با ترلـــان پروانه ازدواج کرده است یا ایـــن خبـر هم مانند خبرهای گذشــتــه شایـــعـــه است.تا به حال هیچکدام از ایــن دو فرد در مورد ایـن موضوع عکــس العمل نشــان نداده انـــد و ایـــن موضوع را تکــذیبـیا تایـیـــد نکــرده انــد. بایـد منـــتظر بود تا دید در ادامــه چه اتفــاقــی خواهد افـتـــاد.

عکس ترلان پروانه با کلاه و لباس اسب سواری

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.