ترن هوایی با امکانات ویژه در پارک های مختلف دنیا

ترن هوایی در پارک های مختلف جهان بسیار مخاطب دارد ترن های هوایی در بخش هایی از پارک ها ساخته می شوند برای تفریح و هیجان خیلی از افراد ترن های هوایی سوار می شوند بسیاری از افراد دوست دارند با ترنهای هوایی به اوج هیجان برسند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ترن هوایی با امکانات ویژه در پارک های مختلف دنیا را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

ترن هوایی با تجهیزات ویژه در بوستان های متعدد جهان
به گزارش مجله دانستن: شما نیز از آن مدل اشخاصی می‌باشید که در پی تفریحاتی می‌باشید که آدرنالین بدنتان را تا بی غایت بالا ببرد؟ در سال 2017 , بعضا از شهربازی های بزرگ عالم سواری هایی ساختند که فریاد شما‌را واقعاً بلند می نماید . این سواری ها مطلوب هر ذوق وسلیقه ای می‌تواند باشند , چه طرفدار منزل های تسخیر شده و آکنده از زامبی باشید , یا این که این‌که علاقمندید مشاهده کنید که حقیقت مجازی چه طور بازی ترن های هوایی را تغییر‌و تحول می‌دهد .

1 . نگهبانان کهکشان , مأموریت : فرار و گریز ( Guardians of the Galaxy – Mission : Breakout )

دیزنی لند , کالیفرنیا , ایالات متحده

جدیدترین سواری دیزنی لند ( که در اولِ فصل‌تابستان بهره‌برداری شد ) با استقبال بی نظیری از سمت علاقمندان به هیجان مواجه شده‌است . این یک سواری سقوط است که پیچشی هم در آن موجود هست . جلوه های ویژه و موسیقی کرکننده , سوارشوندگان را توانمند تولید میکند که به شش شیوه گوناگون آن را تجربه نمایند . سرگرمی از به عبارتی ابتدا در هنگام تشکیل صف آغاز می شود . مسافران از کنار شخصیت های مارول ( Marvel ) که تعدادشان در مجموع 2200 مورد است ( اعم از سلاح هایی از فیلم های پر اسم و رسم ) عبور می نمایند و ماجرا پیش موضوع سواری با یاری Taneleer Tivan و Rocket Raccoon دو شخصیت دوستداشتنی هوا داران توضیح داده می‌شود .

 

2 . سرسره آبی رنگ کراکاتاو ( Krakatau Aqua Coaster )

بوستان آبی‌رنگ وُلکانو بِی , اورلاندو , ایالات متحده

او‌لین بوستان آبی رنگ شرکت Universal در اورلاندو فصل‌تابستان همین سال بهره‌برداری شد و بیشترین هیجان را این ترن آبی رنگ مهیج ساخت کرده , که در آن سوارشوندگان به لطف فواره های قدرتمند آب که قایق های بادی را در حین سرسره هل می‌دهد , نیز به بالا و نیز به زیر پرتاب می‌شوند . این ترن آبی‌رنگ به خاطر تکنولوژی های‌تک مستعمل در آن کاملاً مخصوص است . کمپانی یونیورسال به عبارتی تکنولوژی معمول در دوست داستنی ترین جاذبه های شهر بازی های خویش را به فعالیت برده , البته این توشه در یک سرسره آبی رنگ و خیر ترن هوایی . با وجود پیچ های تند , سقوط های ناگهانی , پر سرعت و سربالایی های شیب دار , این سرسره آبی‌رنگ از کلیه لحاظ بی نقص است , اما خصوصیت جذاب خیس آن آتشفشان بخاری است که نصیب مرکزی بوستان آبی رنگ را صورت میدهد .

 

3 . چرخش تندر ثور ( Thor Thunder Spin )

شهربازی IMG Worlds of Adventure , دوبی

شهربازی بزرگ دوبی تفریحات خویش را به فیس دیزنی می‌کشد . این شهربازی صرفا یکسری ماه پیش بهره برداری شد , البته همین هم اکنون تحت عنوان یکی شایسته ترین شهربازی های عالم از آن یاد میشود . یکی‌از تفریحات پر بازدید آن «چرخش تندر ثور» است . این تفریح , سواری چرخشی و سرعت بالایی است که در ارتفاعی بالا صورت می‌گیرد , پس اشخاصی که واهمه از طول دارا‌هستند احتمالا پیش از سوار شدن خوب تر باشد راجع‌به تصمیم خویش پاره ای بیشتر نمایند . به صورت خلاصه , این سواری تجربه ای ایده آل برای اشخاصی است که مدام از خویش می پرسیدند باطن خودرو لباسشویی بودن و گیر کردن در سیکلی چرخشی چه حسی داراست . مسلماً تجربه آن برای تمامی دلخواه نیست , البته اشخاصی که دوست دارا هستند آدرنالین خویش را بالا ببرند و شیفته سرعت میباشند مأیوس نخواهند شد .

 

4 . قطار شبح درن براون : طلوع ابلیس ( Derren Brown ‘ s Ghost Train : Rise of the Demon )

تورپ بوستان , انگلیس

این جاذبه خلاقانه اثباتی بر این قضیه است که هیجان اضطراری نیست حتماً پر سرعت و وحشیانه باشد تا مردمان را به شکلی ناگهانی بترساند . ورژن دوم قطار شبح درن براون اوایل سال جاری رو نمایی شد , و واقعاً ترسناک است . دلیل خوف با استفاده از حقیقت مجازی و فعل و انفعالات مازاد مانند بازیگرانی که خرقه زامبی ها را پوشیده اند , تاسیس شده است . قصه این بازی داخل واگن قطاری آمریکایی در ده سال 1870 چهره میدهد . همان طور که توقع میرود , این هجرت با سفرهای معمول شما با قطار یک عالم مسافت داراست و همگی چیز خیلی زود در مسیر اشتباهی پیش می‌رود : به زامبی های گوشتخوار , گازهای سمی و فاجعه آخرالزمانی تصور کنید .

 

5 . نیروی سرخ ( Red Force )

شهربازی فِراری لند , تاراگونا , اسپانیا

هر هر کس جنون سرعت داشته باشد شیدا این سواری خواهد شد , که با بهره برداری در فصل تابستان همین سال تبدیل به پر سرعت ترین ترن هوایی اروپا شد . معنا آن بی آلایش است , و به شکلی پباده سازی شده که به سوارشوندگان شم بودن در اتومبیل فرمول یک را بدهد . سوارشوندگان کمربند خویش را داخل وسیله نقلیه می بندند و در پهنا پنج ثانیه از صفر با‌گاز 180 کیلومتر در ساعت می رسند . توقع دیده اندازهایی خوشگل در زمان خط ساحلی اسپانیا و همینطور نیروی گرانش زیاد بالایی را داشته باشید . مشکل؟ نرخ عجله به حدی پر سرعت است که سوارشوندگان مجبورند عینک های ایمنی خیر چندان جذابی را به دیده بزنند , تا در صورت برخورد با پرنده ها ( که اما احتمالش کم است ) به آنان آسیبی نرسد .

 

6 . موج شکن : ترن نجات ( Wave Breaker : The Rescue Coaster )

بوستان دنیای آبی رنگ سن آنتونیو , ایالات متحده
این ترن هوایی برای افرادی که فیلم تازه گارد ساحلی ( Baywatch ) را چشم باشند خوب است و سبب ساز میشود شغلی تحت عنوان نجات غریق را تجربه نمایند , فارغ از این که ناچار باشند خرقه شنای تنگی بپوشند . این سواری تازه ترنی دونفره است , و جنبه منحصربه‌فرد آن اتومبیل های مشابه جت اسکی است . این سواری ملایم و آرامی است , و صرفا محدودیت آن کمربندی است که مسافران بایستی روی پای خویش ببندند . اکثر این ترن از دریاچه بوستان عبور می نماید , و مسافران می‌توانند از مناظر تعجب آور لذت ببرند . این سواری نشان دهنده این قضیه است که شهربازی Seaworld قصد داراست نمایش های وال و دلفین خویش را به‌تدریج کنار بگذارد و در ازای , بوستان را با هیجان لبریز نماید .

 

7 . پگاسوس اکسپرس ( Pegase Express )

شهربازی بوستان آستریکس , فرانسه

بوستان آستریکس , یکی شایسته ترین شهربازی های اروپا اخیراً از نو ترین جاذبه خویش پرده برداری نموده است : ترنی هوایی که از اسب های سپید و پر و بال دار اسطوره های یونانی الهام گرفته شده‌است . سورپرایزهای بخش اعظمی توقع مسافران این تفریح مهیج را میکشد . مسافران پگاسوس اکسپرس می بایست توقع معبدهای باستانی و بعضا از زیباترین جلوه های ویژه که تا به امروز در شهربازی ها چشم شده را داشته باشند .

 

8 . مسابقه بزرگ لگو ( The Great LEGO Race )

لگولند آلمان

این تفریح دارای هیجان که مورخ بهره‌برداری آن قرار است آخرها 2017 یا این که اوایل 2018 باشد , اثباتی دیگر بر این مورد است که لگو صرفا برای کودک ها نیست . این سواری های‌تک مطمئناً سوارشوندگان از تمام سنین را راضی خواهد کرد . این ترن هوایی که تحت عنوان هیجان انگیزترین تفریح لگولند از آن یاد میگردد , با یاری حقیقت مجازی هیجان بیشتری هم ارائه خواهد بخشید . سوارشوندگان محترم های لگوی مد نظر خویش رقابت خواهند کرد , و در دنیایی خوشگل کاملاً درست شده از آجرهای رنگین کمانی پرواز خواهند کرد .

 

9 . مارماهی برقی ( Electric Eel )

بوستان دنیای آبی رنگ سن دیگو , ایالات متحده

مارماهی برقی اوایل سال 2018 گشایش خواهد یافت , و کارشناسان پیش گویی می نمایند که ترسناک ترین سواری این بوستان باشد . رینگ , پیچ , و افزایشی 45 متری در عمل خواهد بود . این ترن هوایی بلندترین و پر سرعت ترین ترن بوستان خواهد بود . مسافران قرار است از دیده اندازهای تماشایی در زمان این شهربازی ساحلی لذت ببرند , هرچند احتمالاً خیلی از آن‌ها ترجیح خواهند اعطا کرد که چشمان خویش را سفت ببندند .

 

10 . زمان معلق ( HangTime )

شهربازی ناتز بری فم , کالیفرنیا

نام این سواری به آسانی توضیح می‌دهد که قرار است چه باشد . به صورت خلاصه , مسافرانی که شجاعت سوار شدن بدین ترن هوایی که قرار است اوایل سال آتی میلادی بهره‌برداری شود را دارا‌هستند , بایستی توقع میزان قابل توجهی زمان از نزولی معلق بودن در هوا را داشته باشند . این ترن از نیروی گرانش منفی برای تولید احساس سقوط آزاد استفاده خواهد کرد , و شیب دارترین سرپایینی را بین تمام ترن های هوایی در کالیفرنیا خواهد داشت .

ترن هوایی با امکانات ویژه در پارک های مختلف دنیا + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.