ترکیبی از بنفش و زرشکی رنگ سال ۲۰۱۸ است

رنگ سال یکی از مهم ترین انتخاب در جهان می باشد افرادی که درحال تولید لباس و کیف و کفش هستند باید بدانند که رنگ سال چه رنگی می باشد تا تولیدات خود را در رنگ های سال وارد بازار نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ترکیبی از بنفش و زرشکی رنگ سال ۲۰۱۸ است را در مجلهخبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

رنگ سال ۲۰۱۸

رنگ بنفش با سایه ارغوانی را موسسه پینتون رنگ سال ۲۰۱۸ معرفی نموده است . این رنگ الهام گرفته شده از عرش است . رنگ بنفش با سایه ارغوانی بازه زمانی طولانی است که نشانه جنگ با ضد تمدن , و درخشندگی هنری است .

رنگ سال ۲۰۱۸

 

استفاده از رنگ بنفش در فضاهای مدیتیشن و دیگر مکانهای عمومی ( جوامعی را که در آن جا جمع شده و الهام بخش ارتباطات هستند،، انرژی می دهد.لاری پریسمی Laurie Pressman می گوید : رنگ سال ۲۰۱۸ خیلی بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید می تواند در دنیای طراحی و مد موثر باشد، همانطور که تا به حال بوده است.

 

رنگ سال ۲۰۱۸

موسسه رنگ Pantone

موسسه رنگ Pantone یک خدمت مشورت کردن در است که پیش گویی پروسه رنگ های جهانی را ارائه می‌دهد و موسسات را در رنگ در نام‌و‌نشان مارک و گسترش محصول , برای استفاده و مخلوط رنگ تحت عنوان یک بودجه استراتژیک پیشنهاد می نماید . این موسسه با برند های جهانی همیاری می نماید تا از توان , روانشناسی و احساسات رنگ در راهکار پباده سازی خویش فایده مند شوند در سراسر دنیا تحت عنوان منبع دارای اهمیت داده ها رنگی از روش پیش گویی فرایند فصلی , رنگ سفارشی و سفارش های پالت برای نام و نشان محصول و نام‌و‌نشان سازمانی .

رنگ سال ۲۰۱۴ الی ۲۰۱۷

ترکیبی از بنفش و زرشکی رنگ سال ۲۰۱۸ است + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.