ترکیبی از بنفش و زرشکی رنگ سال 2018 است

رنگ سال یکی از مهم ترین انتخاب در جهان می باشد افرادی که درحال تولید لباس و کیف و کفش هستند باید بدانند که رنگ سال چه رنگی می باشد تا تولیدات خود را در رنگ های سال وارد بازار نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ترکیبی از بنفش و زرشکی رنگ سال 2018 است را در مجلهخبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

رنگ سال 2018

رنگ بنفش با سایه ارغوانی را موسسه پینتون رنگ سال 2018 معرفی نموده است . این رنگ الهام گرفته شده از عرش است . رنگ بنفش با سایه ارغوانی بازه زمانی طولانی است که نشانه جنگ با ضد تمدن , و درخشندگی هنری است .

رنگ سال 2018

 

استفاده از رنگ بنفش در فضاهای مدیتیشن و دیگر مکانهای عمومی ( جوامعی را که در آن جا جمع شده و الهام بخش ارتباطات هستند،، انرژی می دهد.لاری پریسمی Laurie Pressman می گوید : رنگ سال 2018 خیلی بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید می تواند در دنیای طراحی و مد موثر باشد، همانطور که تا به حال بوده است.

 

رنگ سال 2018

موسسه رنگ Pantone

موسسه رنگ Pantone یک خدمت مشورت کردن در است که پیش گویی پروسه رنگ های جهانی را ارائه می‌دهد و موسسات را در رنگ در نام‌و‌نشان مارک و گسترش محصول , برای استفاده و مخلوط رنگ تحت عنوان یک بودجه استراتژیک پیشنهاد می نماید . این موسسه با برند های جهانی همیاری می نماید تا از توان , روانشناسی و احساسات رنگ در راهکار پباده سازی خویش فایده مند شوند در سراسر دنیا تحت عنوان منبع دارای اهمیت داده ها رنگی از روش پیش گویی فرایند فصلی , رنگ سفارشی و سفارش های پالت برای نام و نشان محصول و نام‌و‌نشان سازمانی .

رنگ سال 2014 الی 2017

ترکیبی از بنفش و زرشکی رنگ سال 2018 است + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.