تصادف خونین امیر کربلایی زاده کمدین خندوانه

امیر کربلایی زاده یکی از کمدین های برنامه خندوانه می باشد که شوهای دیدنی و استندآپ کمدیهای بسیار خنده داری را در برنامه خندوانه اجرا می نماید دیشب 17 خرداد 97 با اتوبوس تصادف نموده و در حال حاضر در بیمارستان می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تصادف خونین امیر کربلایی زاده کمدین خندوانه را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: روابـط عمومی شبکه امـــیــد از تصــادف شدیــد امــیـر کربلـایی زاده خبر داد و گفت:سحـرگـــاه شب بیــســت و یکم ماه مبارک رمضـان در حالـــی که کار تصویربـرداری برنــامه زنده “کوچه بهـار” به پایان رســـیـده بود، امـیـــر کربـــلـایــی زاده در راه منـزل با یک اتوبوس تصــادف کرد و راهـی بیـمارســـتـــان شد.

در حالـــی برنـــامــه زنده و ترکـــیــبـی «کوچه بهـار» هر شب ساعـــت 3 بامداد به مدت 70 دقیــقـــه با اجــرای امـــیـــر کربـــلایی زاده و رامـــتـــیـن چیت سازان در فضــای با نشاط معنوی سحر در منـزل تاریـــخی شهـیـد مدرس(محلــه سرچـشــمـــه)به روی آنتـــن شبکـــه امید می رود که روح الــله عبـــداللـــهــی روابط عمومی ایـن شبکــه اعـــلام کرد که چنــد شب پایانـــی این برنـامه با یک مجـــری کار خود را ادامــه می دهد.

چرا که در سحـــرگـــاه شب بیـسـت و یکم ماه مبـــارک رمـــضـان امـــیر کربـــلـــایی زاده بعد از پایــان تصویربرداری در راه خانـه با یک اتوبوس، تصـادف شدیـــدی داشت. به گفتـــه عبـــداللـــهی او در حال حاضــر از ناحـــیـه لگـــن آســـیب جدی دیــده و در بیمـــارســتان آتـیـه بستـــری است.

برنامـــه «کوچه بهـار» در ایــن روزهـای انـــتهــایی با یک مجری به کار خودش ادامـه می دهد و تمام دسـت انـــدرکـــاران ایـن برنـامـــه و اهالی رسـانـه برای ایــن کمـدیـن محبوب و هنـرمـنـد ارزشـمـند، آرزوی صحت و سلـامـــتــی دارد.
همچـنـــیــن بخوانیـد : تصادف مرگـبــار اتوبوس و تریلـی در جاده سرخـــه – آرادان + عکــس


امیــر کربلایــی زاده پس از تصادف شدید

براسـاس این گزارش، امـــیــر کربلـــایـی زاده را شایــد خیـــلی ها اولین بار بر روی صحنــه استنــدآپ کمــدی “خنـــدوانه” یا در سریال قرعـه و معمای شاه، امـا هنـــرمــنـدان تئاتـری او را بارها و بارهـا در صحـنـــه های نمـــایــش دیـــده انــد. او در سال های 78 و 79 برنــده دیـــپـلـم افـــتخــار بازیگــری اول در جشـــنواره سراسری تئاتــر دانـشجویی مراکز عالـــی سراسر کشور شد.

کربلایـی زاده در سال 77 با حضور در نمایـش ” تلـخ بازی قمر در عقرب ” به کارگردانـی شهره لرستــانـی وارد مجموعه تئاتر شهـر شد و درسال 1391 با حضور در فیــلــم روز روشن حسیـــن شهابی به سینــمــای ایــران معـــرفی شد.

تصادف خونین امیر کربلایی زاده کمدین خندوانه

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.