تصاویری از مکان های زیبا در کره زمین

مکان هایی که به شکل های طبیعی و زیبا تتشکیل شده اند و بیشتر مورد توجه توریست ها قرار می گیرند این مکان های زیبا بسیار شگفت انگیز هستند و محیط اطرافشان از رنگ های عجیبی تشکیل شده است طبیعی که منظره های خارق العاده ای دارند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر  تصاویری از مکان های زیبا در کره زمین را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: چشم اندازها و مناظــر بسیـار زیـــادی با رنـگهای مهــیـج و حیــرت انگیـز در نقــاط مخــتـلــف جهان وجود دارد.از دریاچـــه های صورتی در جزایــر قنـــاری تا نورپـردازی های شگـــفـــت انگـیز در توکیو.وجود رنـــگــارنگ تریـــن مکان های جهان گاهی کاملـا تصــادفی است و گاهــی اســتـــادانـــه و با مهـــارتی بسیــارگاهـی ایــن رنـــگ ها و هارمونی آن به قدری اســت که هرگز از چشم هیـــچ بازدید کننده ای دور نمی مانـد.

جشنواره های مقـــدس هنــدوستـان، دریــاچه صورتـی در جمــهوری دومیــنـــیکـا و غارهـای کریستـــالـی ایــسـلندهـــمه ایـــنهـــا نمونه هایـی از هارمونی رنگ ها اسـت و خالــق رنگـــارنگ تریـــن مکـان های جهـــان.

مزارع اسـطوخودوس در فرانسـه

حتـــی اگر عطر گلـهای اسوخودوس شمـــا را سرمــست نکنـــد، تمـــاشـای مزرعـه یکـپارچـــه به رنـــگ بنــفـــش برای ساعتـی از خود بی خودتــان خواهـد کرد. مزارع اســـطوخودوس در فرانســه از زیــباتریــن چشم انـــدازهای جهان است.

دریـــاچــه هلــیر در اسـترالیــا

رنگ صورتـی ایـن دریـــاچـــه به خاطر امـلـاح و نمک بسیار زیـاد موجود در آن و نوعی جلــبـــک اسـت

که در اکوسیــستم ایـن دریــاچه زنـــدگـــی می کنــد.

غار مرمـــر در شیـلـــی

رنــگ ایـــن غارهـای زیــبــا به واسـطـه رنگ آبـــی که در حفره های آن جاری اسـت متغــیـــر است. انـــحنـــاء سنگهـــای دیواره غارهــا همانـنــد آیــنه ای رنــگ آب را انعـکـــاس داده و تالـاری باشکوه از رنـگـهـــای زیبـــا را پدید می آورد.

مزارع لاله در هلـــنـــد

با رسیـــدن هر بهـار مزارع رنـگارنـگ لاله در ردیـــف های منظـــم و هر ردیـــف به رنـــگـی زیـــبـا خودنـمـایـی می کنــد. ایــنــجـــا بهــشـت دوست داران گل و گیاه است. حد فاصل ماه های مارس تا آوریل بهـــترین زمان برای سفـر به این کشور اســـت.

غارهای کریســتــالـی در ایســـلند

اگـر می خواهــیـد تعـــطـــیلـــات متـفاوتی را تجـربه کنـــیـــد به دیــدن این غار زیبا در ایـســـلنـد بروید.غار کریــسـتـالـی در دل یک یخدان بزرگ معـــروف به Vatnajökull glacier قرار دارد.ایـن تونل یخـی بزرگ مدام در حال تغــییر شکــل است بنابـرایـــن برای بازدیـــد از آن به یک راهنــمـای محــلی خبـره نیـاز خواهــید داشت.

خیابــان لوئیس د کومس، اگودا، پرتــغــال

ایــن خیـابان کوچک در شمـال غربی پرتـــغــال موضوع بسیاری از پســـت های ایـنســـتاگـــرام کاربـران شبــکه های اجــتمـاعــی اســـت.چتـــرهـــای رنـــگـارنـــگ که سایه بان عابریـن پیـاده هستند. در کشورهای بسیاری به تقـــلیــد از خیابـــان معروف و کوچک،ــخیـــابـــان هایـــی را به ایـــن سبـک آراسـتـه انـــد.

صخره مرجــانی بزرگ در استـــرالـیــا

شایـــد تا حالـــا فکر می کردید همه چیــزهـــای رنگارنگ دنـیــا روی زمـیـــن قرار دارند،ـاما صخــره مرجانی بزرگ جهان که در زیر اقـــیانوس قرار دارد این فرضیــه را نقـض می کنــد.رقص ماهی های رنگارنـــگ و سایـــر آبزیـــان دنــیـــای دیـــگری را به روی گردشــگران عاشـق غواصی نشان می دهــد.

دریـاچه ناترون، تانــزانیــا

دریـــاچه “نــمک و سودا” از جاذبه های دیدنـی تانزانیـا اسـت که آب آن برای برخی جانوران حتی می توانـــد کشنده و مرگـــبار باشد.طبق گزارش Live Science میزان PH آب ایـــن دریاچـه به حدی است که هرچــیزی را می سوزاند.

چشـمـه گرانــد پریــسـماتیک، پارک ملی یلوستون

ایــن چشــمــه آب گرم عمـیــقترین نقــطـــه در پارک ملــی یلوستون اســت.نام ایـن چشمـه از وجود آب مایــل به سبــز تیره ای اســـت که از آن می جوشد.گویا تونلی به عمق زمــیــن حفر شده باشد که انتـــهــای آن معـــلوم نیسـت.

جشنواره مقـــدس هندی ها

افــراد بسـیـاری از سراسر جهــان برای شرکــت در ایـن فسـتـــیوال به هنــدوستــان سفر می کنــنـد.“جشـنواره رنـگ ها” که شروع فصل بهـار را نوید می دهــد. از جالبتریـــن مراســم این جشـــنواره پاشیـدن پودرهـــای رنـگی به سر و صورت یکـــدیگـــر است.

رو تارگوی، شی چاون، مراکــش

شهـــری با خیــابـــان های آبــی در مراکش، تمــام خیـــابان ها و خانـه ها به رنـگ آبی در طیف های مختــلــف نقـــاشـــی شده اند.دروازه های ایـن شهــر تا ۵۰۰ سال پیـــش به روی غریبـه ها بســتـه بود اما اکنون آغوشش را برای گردشـــگــران گشوده است.

تصاویری از مکان های زیبا در کره زمین

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.