تصاویری از خانواده و همسر مهران مدیری

همسر مهران مدیری دبیر آموزش و پرورش می باشد او با مهران مدیری ازدواج نمود و الان مهران مدیری  دو فرزند به نام فرهاد و شهرزاد دارد و مهران مدیری از از مردان با نفوذ در ایران می باشد همیشه با محافظ های شخصی خود در همه مراسم ها حضور پیدا می نماید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تصاویری از خانواده و همسر مهران مدیری را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

مـهران مدیــری در میـدان بروجردی، سرآســیاب دولاب در تهران ۱۸ فروردین ۱۳۴۸ بدنیا آمد .

مهــران مدیری آخــرین فرزند خانواده اسـت و سه برادر بزرگ تر دارد.

مهـــران مدیــری کارگـــردان، بازیگـــر، خوانــنـده، مجری، طراح صحنــه و لبـاس، مجری طرح، صداپیـشه و تهیـــه کنــنــده اســت.
همسر و فرزندان مهـران مدیـری

فرهــاد مدیری متولد ۱۸ اردیــبهــشـــت ۱۳۷۰ است. او در هنـرستان موسیـقی درس خوانـده و برای ادامه تحصـــیـل به خارج از ایـــران رفــته اســت. نه در فرم لبـــاس پوشیـــدن فرهــاد اثری از بچـــهـ‌ـــهــای هنـــری است و نه در مرتـب کردن چهـرهـ‌اش؛ البته همه اینــها را خودش انــتـخـــاب کرده و پدرش نقشــی در انـتـخــاب ایـن فرم لبـــاس پوشیـدنـش ندارد؛‌ حتــی میـــ‌تواند بخــنـدد و تعریف کنـد که ریــش فراوانــی داشــتــه و برای آمدن سر گفت و گو آنها را اصـلاح کرده چون نمی‌ـخواسته عکــسش با آن ریـــش‌هـــای بلـــنـد چاپ شود!

همـسر مهران مدیـری و مادر فرهاد و شهــرزاد رشتــهـ‌ اش هنـــری بوده و ادبـیات . او خانه‌ــدار اسـت و برای خودش میـ‌نویسد و هیچ وقت دغدغه انـتشـار نوشتـهـــ‌ــهایـــش را نداشــتـــه. اسـم فرهـــاد را هم مادرش انـتـــخـــاب کرده و بعــد از آن مهـران مدیـری زیــاد از ایـن اسم در شخــصـــیت‌هـــای تلویزیونی‌اش اســتفــاده کرده اســت.

مهران برادر ناتــنی امیـــد خوانـنده لس انجــلـســی

امـــیــد سلـــطـــانـــی در شبکه‌ای ماهوارهـــ‌ـــای اعلــام کرد «مهران مدیری برادر من است و ما با هم رابطـــهٔ خوبی داریــم گرچـه از هم دور هستـیم». امـــا مهـــران مدیـری ایـــن موضوع را تکــذیـــب کرد.

تصاویری از خانواده و همسر مهران مدیری

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.