تصاویری از زیباترین زنان جهان در دنیای هالیوود

هالیوود همه ساله به انتخاب زیباترین زنان می پردازد که این بار هم 10 زن که از هر نظر زیبا و در سال 2017 فعالیت هنری بسیار بالایی داشته اند را انتخاب نمود بیشتر این زنان زیبا را مردم و طرفدارانشان انتخاب نموده اند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تصاویری از زیباترین زنان جهان در دنیای هالیوود را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : هــر سالــه بعــد از پایان سال لیست زنـــان زیبــای سال گذشــتـــه منــتـــشـر می شود. امــسال هم به تازگی لیســـت 10 زن زیـــبای سال 2017 منتـــشــر شده و به عبارت زیـــر است . در ایـــن بیـن زنانــی مثـــل بیــانــســـه، تیـــلور سویفـــت و فحریه اوجن بازیگر ترکیـــه ای به چشــم می خورد.

لیســت 10 زن زیـبـــای هالـیوود در سال 2017

بیانــسه جیزل نولز کارتر Beyoncé Giselle Knowles Carter متولد ۴ سپـــتــامـبـــر ۱۹۸۱، خوانــنده، ترانــه‌سرا و هنـــرپیــشـــه آمریکایـــی اســت. بیـانـــسـه Beyonce در لیــست زنــان زیـبـای سال 2017، رتبـــه 1 را از آن خود کرده اسـت.

زن زیــبای شماره 2 : لیـــزا سوبرانو Liza Soberano از کشور آمریکا

تیــلور ماری هیل Taylor Marie Hill متولد ۵ مارس ۱۹۹۶ مدل آمــریکـــایــی اسـت. او در لیســت زنان زیبـــای سال 2017 رتـبـه دوم را از آن خود کرد.

 

3 – فحریــه اوجن Fahriye Evcen از کشور ترکـیه

 

فحـریــه اوجن Fahriye Evcen زادهـٔ ۴ ژوئن ۱۹۸۶ هنـــرپـیـــشه اهـل ترکـــیه است. از نقـش های مهـم او می توان به بازی در سریــال های چکـاوک , برگ ریزان و سعیــد و شورا اشـــاره کرد. فحـریــه اوجن در لیست زنــان زیـبای سال 2017 رتــبـه سوم را از آن خود کرد.

4 – الکــســانـدرا داداریو Alexandra Daddario از کشور امـریـکـــا

 

الکساندرا داداریو Alexandra Daddario (متولد ۱۶ مارس ۱۹۸۶) بازیگـر و مدل اهـــل ایـالــات متحــده آمریـکا است. او در لیست زنان زیـبـای سال 2017 رتبه چهارم را از آن خود کرد.

5 – نانـا ایــم جیـــن آه Nana Im Jin Ah از کشور کره جنوبی

 

نانـا ایـم جین آه Nana Im Jin Ah خوانــنـده کشور کره جنوبی در لیـســـت زنــان زیـــبــای سال 2017 رتـــبــه 5 را از آن خود کرد.

6 – پریــانکــا چوپرا Priyanka Chopra بازیگـــر هندی

 

پریانـــکـــا چوپرا Priyanka Chopra متولد ۱۸ ژوئیه ۱۹۸۲ هنـــرپیشـــه هنــدی و چهــره سرشناس بالیوود اســـت. پریـــانـکا چوپرا در سال ۲۰۰۰ به عنوان ملکـــه زیــبــایـی جهـان انـــتــخاب شد و بعـــد از بازگشت به هندوستــان به بالـــیوود روی آورد و با فیــلـــم انـــداز به بالـیوود معــرفی شد. پریانکـــا چوپرا Priyanka Chopra در لیســت زنان زیبای سال 2017 رتبه 6 را از آن خود کرد.

 

7 – امــا واتسون Emma Watson بازیـگـــر انگـلـــیــسـی

اِـما شارلوت دوئر واتسون Emma Charlotte Duerre Watson متولد ۱۵ آوریل ۱۹۹۰، بازیــگر و مانکن بریـتانــیــایــی زادهٔ فرانسه ، شهـر پاریس اســت. او در لیـــست زنان زیبای سال 2017 رتــبــه 7 را از آن خود کرد.

8 – لیــزا سوبرانو Liza Soberano بازیگــر آمریکایــی – فیـــلـیــپـیـنــی

لیزا سوبرانو Liza Soberano متولد ۴ ژانویهــٔ ۱۹۹۸ یک خواننـــده، مدل و هنـرپــیشـه اهل فیـلیپین اســت. وی از سال ۲۰۱۰ میلـــادی تاکـنون مشـغول فعـــالــیـــت بوده‌ اســـت. او جزو ده زن زیـــبای سال ۲۰۱۶ شنـــاخـــته شده است. در سال 2017 هم در لیســـت زنـان زیـبــای سال، رتــبه 8 را از آن خود کرد.

9 – سلنا گومز Selena Gomez خوانــنــده آمــریکــایــی

سلــنــا مری گومز Selena Marie Gomez متولد ۲۲ ژوئیه ۱۹۹۲ بازیگر و خوانــنـــده و طراح مد اهل آمریـکا است. سلـنـا گومز در ایـن لیـــست رتبه نهم را از آن خود کرد.

10 – تیلور سوئیفـــت Taylor Swift

تیـــلور آلـیـسون سوئیفـت Taylor Alison Swift متولد ۱۳ دســـامــبـــر ۱۹۸۹ خواننده و ترانهـــ‌ــســرای اهـل آمــریکا است. او در لیســت زنـان زیـبـای سال 2017، رتـــبـه دهـم را از آن خود کرد.

تصاویری از زیباترین زنان جهان در دنیای هالیوود

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.