تقویت رابطه جنسی و زناشویی با این روش ساده و خانگی !

تقویت رابطه جنسی

تقویت رابطه جنسی و زناشویی با این روش ساده و خانگی !

اگــر به شما بگوییـم راز داشتن رابطـه جنسـی بهتـــر و بیشـــتـــر درســـت در وسط اتــاق خوابـتان اســـت و اســـتـــفـــاده از آن کاملـا رایگــان و راحت اسـت و نتـــیجــه آن شگــفت انگــیـز، چه خواهـــیـد گفت؟

شایـــد باورتـان نشود ولی پاســخ این سوال بیـــشـتر خوابیـــدن است.

دانستن : تحــقیقــات نشـان داده انــد که خواب بیـــشتر با رابطـه جنـسی بهـــتــر در ارتبـاط است. بر اسـاس مطـالعــه ای که در سال ۲۰۱۵ در مجلـه پزشکی جنسی منــتــشــر شد زنانی که خواب شبــانه خود را ۱ ساعت افــزایش دادنــد روز بعـد میل جنــسیشــان ۱۴ درصــد افزایش پیدا می کرد.

شایـــد ایـــن آمار برایـــتان کافی نبـــاشد ولی مســـلــما اگـــر به جای خوابـــیدن ساعت ۲ نصـــف شب در ساعت ۱۱ بخوابیــد، سه برابـــر شگـفـت زده خواهیــد شد.

یک خواب مناسب باعث نشاط بیشتر و در نتیجه توانایی و انرژی بیشتری برای یه سکس طولانی می شود  .

همـه می دانــیــد که خستگــی میل جنسـی را کاهـش میدهــد بنابــرایـن خواب شبـــانـه کافــی ۷-۸ ساعـــت. با کیفیت منـــاســـب به طور کلـــی می توانـــد انرژی شمـــا را افــزایــش داده و در نتیجــه میل جنـســـیــتان را بهبود دهــد.

خواب احــســـاسات را تنــظــیـــم می کنـــد، کمــک می کنـد حافــظـه خود را مدیــریت کنــید و اســتـرس های روزانـه را کنــار بگـذارید و روز بعد شاد تر و آرام تر باشــید در نتـــیجـه احـتمـال خواستــن رابــطـــه جنسی و سکس بیشتــر خواهـد شد.

خواب کافـی به تنـظـیم هورمون های جنسی از جمله اسـتروژن و تســـتوسترون کمک می کند. ترشـــح ایــن هورمون ها در اثر بی خوابی های مزمن کاهش پیدا می کند.

یک خواب خوب باعـث می شود بتوانــیـــد تمرکـز بیشـــتـری روی شریک زندگـیـــتـان داشــته باشیـــد و پاسخ های احــساســی بهــتری به او بدهـیـــد در نتــیـــجـه میل جنســـی بینـتـان را افــزایــش دهــیـــد.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.