تقویت قدرت جنسی با تریاک و حشیش و دیگر مواد مخدر چگونه است ؟

تقویت قدرت جنسی با تریاک

تقویت قدرت جنسی با تریاک و حشیش و دیگر مواد مخدر چگونه است ؟

شاید خیلی از مردها مشکلات جنسی داشته باشند . مثلا اختلال نعوظ یا زودانزالی یا ضعف و ….

اما مشکل آنجا آغاز می شود که این باور غلط در بین مردم رایج شده است که با مصرف تریاک یا هر ماده مخدر دیگر این مشکلات برطرف می شود و می توانند رابطه جنسی و سکس خوبی داشته باشند .

برخـی آقـــایـان که مشکــلاتــی در مســائل جنـــسی دارند، بنا بر توصیـه افـــرادی که سابقه مصرف مخدرها را دارنـد، به مصــرف موادمـــخدر روی میـ‌آورنــد اما نمیــ‌ـــدانند به دلـیــل اثر افــســردگـی که مواد مخــدری مثـــل تریــاک و شبـه تریاک دارد به مرور دچار ناتوانــی جنــســی میـــ‌شوند.

شاید در ابـتـــدا افـرادی که به مصرف مخــدرهـــا روی آوردهــ‌ـــانــد و دچار مشکلاتی مثل زود انــزالـی بودهــ‌ــانـد، مشکلـشـان با مصـرف مواد برطـــرف شده باشد، امــا مصرف طولانی مدت، منجــر به مشکـــلـات بیـشتــری در ناتوانـی جنــسی آنـان خواهد شد.

مصرف مواد مخدری مانند گل، حشــیش، ماری جوانـــا و مواد شبـــه توهمـــ‌ـزا، تاثـیرات مخــربـی دارد و میــ‌ـتوانـد ناتوانـــی جنسی و تولد بچـــهــ‌ــهـــای ناقص را در پی داشتـه باشـــد.

اثـر شیشه و مواد محـــرک به افزایش کاذب و موقتی انـرژی و فعــالیت‌ــهای سیســـتــم سمـــپاتیـک بدن می انــجـامــد و باعـــث می‌شود افـــرادی که ناتوانی جنسی دارند، به سمــت مصـــرف شیشه روی بیاورند ولی به مرور مشــکلـات غیــر قابــل حلی برایشان ایـــجاد می‌ــشود.

درواقع شاید به صورت موقتی مصرف تریاک یا هر مخدر دیگر باعث سرخوشی و قدرت جنسی در سکس و رابطه جنسی بیشتر شود ، اما در طولانی مدت باعث ضعف شدید در رابطه جنسی می شود  .

متخــصـصــانــِ اختـــلالــات جنـسی راهـــکارهـایـــی برای کاهش مشکلات و درمــان این افـــراد دارنــد و ایـن افــراد نبـایـد بنا به توصیه اطرافـیـان به مصرف مواد روی بیاورنـد زیرا ترک اعـــتـــیـــاد بسیـــار سخت‌ــتر از درمـــان مشـــکلـات جنـسی است.

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.