تلگرام بدون فیلتر | آموزش نصب تلگرام بدون فیلتر ایکس

تلگرام بدون فیلتر نسخه تلگرام ایکس را از گوگل پلی روی گوشی خود نصب نموده و بدون فیلتر شکن وارد تلگرام شوید تلگرم ایکس فیلتر نمی باشد شما می توانید جای تلگرام معمولی از نسخه تلگرام ایکس استفاده نمایید تا با دوستان خود در تلگرام دور هم باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تلگرام بدون فیلتر | آموزش نصب تلگرام بدون فیلتر ایکس را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

تـــلــگرام ایکـــس با فنـاوری بلــاک چین و بدون فیلــتــر
تلــگرام ایـــکــس از نسخه اصلـی تلــگرام امکانات بیشتری دارد و خیـــلی سبک تر و البـتـــه ضد فیـلـــتـــر است. الـــبـــتـه گفــتــه می شود فنـــاوری بلــاک چیــن ( ضد فیـلـتر شدن) بر روی این نسخه راه اندازی می شود. Telegram X نرم افـــزار جدیــد سازنـــده مسـنـــجــر تلگرام اســت که توسط تیـم Telegram LLCبرای دستـگاه های اندروید عرضــه شده است و توانـــســتــه که امتـیاز عالـی 4.4 را در فروشگـاه گوگل پلی به دســـت آورد. ایـــن پیامرسـان سریـع و امن از API تلـگرام نســخـه اصلــی استفاده می کند و با اســـتفاده از ایــن مســنـجـــر می توانــید براحتــی با دوستــان و اعـــضای خانواده خود ارتـباط برقـــرار کنــید.

با کمـــک ایـن مســـنـــجــر میتوان گروههـایـــی با بیـش از صدهــا عضو ایـجاد کرده و علــاوه بر ارســال پیــام های صوتی و تصویری، فایل ها و سندهــای با حجم های بالـا ارســـال کنــید. وجود چت های مخـفی، تم های متــنوع، ویژگـی های کاربـردی است که در ایــن نســـخه میتوان از آنهـــا اســـتــفــاده نمود. همــچنیـــن در هر گروه یا کانـــال دسته بندی خاصی برای فایـل های اشـتراک گذاری شده وجود دارد و تمامـی آنــها در گروههایـــی مانند تصـاویر، ویدئوها، اسناد، لیــنـکــها و غیـره بصورت جداگــانه قابــل مشــاهده هسـتنـد.

ایـن برنــامه مشـــابــه نسخـــه اصلـی اسـت با این تفاوت که برخی ویژگـــی های ظاهری و منوهای آن تغــییر یافته و امـکانات جالــبی در آن گنجـانــده شده است. سرعــت بالـا، طراحـــی انـیـــمیـشن های جذاب و استیکـــرهـــای متنوع از جمــلـه ی این قابـلـیـت هاســت. اگـــر دنبال یک جایــگـــزین با قابـلـیـــت های بیــشـــتـری نســبت به تلـگرام هســـتیـــد، Telegram X پیـشنهـــاد خوبی برایتــان خواهد بود که اکـنون میتوانـیــد جدیــدتـریــن نســـخـه آنـــرا از انـدروید سیــتــی دریـافت نماییـد.

تلــگــرام بدون فیـــلتر با فنــاوری بلــاک چیـــن Telegram X

ویژگـــی های برنامـــه ی Telegram X اندروید :
طراحـی استیکــرهــای جدیـد و ظاهـری کاربر پســـند
دسـته بنـــدی چت ها و تمـــاس های صوتی با منوی جدیــد
امکــان جداسازی فایـــل های ارسـال شده در چت ها
دستــه بندی فایـــل ها در گروههــایی مانــنـــد تصاویر، ویدئو، اسناد
اســـتفاده از فضـــای ابــری نامــحدود و دستــرسی دائمی به اطـلـاعات
رمــزنـگــاری حرفــه ای و قدرتمـنـد برای افزایـش حریم خصوصی پیـــامها
امکان ارسال (forward) پیام ها و رسانــه ها بلـافـــاصــلــه پس از دریافت
استفاده بســـیـار کم از پهـنای بانـد ایـــنترنــت و اتـصـال حتی با ایـــنترنـــت ضعیــف
کاملـا رایگـان و بدون تبلـیـغــات با در اخـــتیـار گذاشتن تمامی امــکانــات و قابـلـــیـت ها

تلگرام بدون فیلتر | آموزش نصب تلگرام بدون فیلتر ایکس

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.