باران کوثری از روحانی خواست تلگرام رفع فیلتر شود

باران کوثری برای اینکه افرادی در تلگرام کار می نمایند و در حال حاضر بیکار شده اند درخواست از روحانی کرد و گفت تلگرام محل کسب و کار بسیاری از افراد می باشد اگر تلگرام برای همیشه فیلتر شود به ضرر برخی از افراد در ایران می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر باران کوثری از روحانی خواست تلگرام رفع فیلتر شود را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : درخواست باران کوثری برای تلگـرام , باران کوثری با انــتشـــار پســـتی در ایـنـسـتـاگرم، به پویش حمـــایـت از شاغلـیــن تلــگــرامـی پیوست.

باران کوثری با انتــشار تصویری در اینـــســـتــاگـرام از ریـــیـس جمــهور درخواســت کرد که تلـــگــرام را رفع فیـــلـتـــر کند.او با پیوستن به پویش حمایت از شاغـــلیـــن در تلـــگرام، تاکیـــد کردکه فیلتریــنــگ این شبکه اجتـــمـاعی آسیـــب جدی به فرصتـــ‌های شغــلی کشور میــ‌ــزنـــد.

درخواست باران کوثری برای فیـلــتـــر تلگرام

حمــایـــت باران کوثری لز شاغــلــین تلگـرامـــی

باران کوثری (زادهـــٔ ۲۵ مهر ۱۳۶۴ در تهـران) بازیـگـــر، طراح صحنه، طراح لباس و منـــشی صحنه ایـرانــی اسـت.وی فرزنـد رخـــشان بنیـ‌اعـتـمـــاد (کارگردان سینما) و جهـانــگیــر کوثری (تهیهـــ‌کــنــنده سیـــنــمــا و کارشـناس فوتبـال) اســـت.

باران کوثری از روحانی خواست تلگرام رفع فیلتر شود

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.