کتایون ریاحی و تهدید صدا و سیما به خاطر عدم پخش برنامه دورهمی

کتایون ریاحی مهمان دیشب برنامه دورهمی صدا و سیما را تهدید نمود که برنامه دورهمی که او در آن مهمان بود باید پخش شود دلیل اینکه دیروز برنامه دورهمی پخش نشد به خاطر پوشش نامناسب کتایون ریاحی بود که او را بسیار ناراحت نموده است و اقدام به تهدید صدا و سیما نموده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر کتایون ریاحی و تهدید صدا و سیما به خاطر عدم پخش برنامه دورهمی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: دیـــشب طبــق اعــلـــام قبـلـــی قرار بود کتــایون ریاحی در دورهـــمی حاضر باشد که در اتــفــاقی عجـــیب برنامـه دورهـــمـی با حضور او و حامـــد همــایون پخـــش نشد.
کتـایون ریـاحــی در دورهـمی

ساعـاتـــی قبــل کتـــایون ریاحی در اینســتاگـرامـــش نوشت:مسئولیـن پخـش و ناظـران سازمان بایـــد به یک ملـت پاســخـــگو باشـــنـد که کجای این پوشش دارای مشکــل است.

مهران مدیری و کتایون ریاحــی در دورهمـی

لبـاس کتـــایون ریاحـی در دورهمی

دراســـتوری حامــد همایون درباره علـت ایـــن اتـفـاق نوشتـــه شده اسـت:به علت تغــیــیـر در کنـداکتور برنامه دورهمی، ویژه برنامـــه روز زن، به فردا موکول شد.

استوری حامد همــایون

حاشـیـه های حضور کتایون ریـاحـی در دورهــمـی

حالا ریاحی یادداشــتـــی خطــاب به مدیران صدا و سیمـــا نوشتــه، که در آن به شکـــایــت تهدید کرده اســت.ایـن بازیـگـــر در سریال تلویزیونی یوسف پیامــبـــر فرج‌الله سلــحـشور، نقش زلخــیا را بازی کرده بود.

با عرض سلـــام و احــتـــرامایـنجـــانب کتـــایون ریاحى از طریـــق ایـــن پیـام مکــتوب رسماً به شمـــا اعلــام میــدارم به هیـچ عنوان با پخـــشقــســمـت مربوط به خود در برنــامهء دور همى در ساعاتِ باز پخــش و تکـــرارِ ایــن برنامهاز شبــکــهء نسیم صداو سیمــاى جمهورى اسلـــامى ایران رضایت نداشـتــه و صورت پخش، شکـایت خودرا از طریق مراجـع ذى صلاح و قانون پیـگــیــرى خواهـــم کرد.

مگر ایـنـکه در ساعـــت عُرف و معـــمولِ برنـامه، همچون روالِ همیشــگـــى ، پخـش و در ساعاتـــِ مقرر تکــرار، باز پخــش شود.لذا با توجه به عدم پاسـخـــگویى آقایــان مسئول در برنـامــه از جمـــله تهیـه کننده ،کارگـــردان، ، مجرى و مدیـر شبــکه، و با توجه به شرایـــط دشوار شخــص بنــده در زمان حضور و ضبـــط برنـامه وبا در نظر گرفـــتـن منـاسـبـــتِ مبــارکِ این روز و نیــتِ خیــر ایــنجانـب نســـبت به هموطنانـم، هرگونه اعـمالِ نظر و انجامــِ امرى غیـــر از این خواستـهء به حق، به منزلــهء حقــنـــهء اجـــحاف به میـهمان برنامـه تلــقى خواهـد شد و من سکوت نخواهـم کرد.

امیــد اســـت بیــش از اینـــهـا شاهد رفــتـــار حرفه اى در برنامه اى با ایــنــمیـزان مخـــاطــب باشـــیم.رســانـــهء ملـى جاى آزمون و خطـــاى مدیــریــت نیـسـتـ…ـــصـداى یک ملـــت اســـت. نبریـد از بُـن ، نفـــس هارا…


عکس کتـــایون ریـــاحـی در دورهمـــی

کتایون ریاحی و تهدید صدا و سیما به خاطر عدم پخش برنامه دورهمی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.