توجه بیش از حد به مردان باعث دوری آنها از شما خواهد شد

مردان از زنانی که بیش از حد به آنها توجه نمایند بدشان می آید پس بهتر است به مردان کم توجهی نموده تا باعث جذب آنها به سمت خود شوید بسیاری از مردان از توجه بیش از اندازه زنان ناراحت شده و فکرهای بدی در مورد آنها می نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر توجه بیش از حد به مردان باعث دوری آنها از شما خواهد شد را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

ممکن است برایتان اتفاق افتاده است تا شیفته مردی بشوید که او‌را چنددفعه ملاقات نموده اید و دوست دارید بدانید آیا وی هم همین احساس را به شما دارد؟ آیا دوست دارید در لحاظ وی قشنگ , دیدنی , تیزهوش و کریم جلوه نمائید تا عاشقتان شود؟ در شرایطی که این طور است , می بایست روی مسایلی تمرکز نمائید که مردها زیاد دوست دارا هستند .

علاقه علاوه بر این که به طور کامل قلبی و احساساتی است , عامل منطقی هم می طلبد . برای شیدا بودن علاوه بر عالی بودن , بایستی فهم بالایی نیز داشته باشید تا نیازهای معشوق را تشخیص دهید و در حین مطلوب به آن‌ها رسیدگی فرمایید . عشق و علاقه حفظ میخواهد . ولی میباشند شغل های معمولی ای که منجر ساخت عشق در دل طرف مقابل میگردند .

1 . هیچ وقت به مردان بیش تر از آنچه آن‌ها به شما دقت می نمایند , دقت نکنید

برای این‌که بتوانید عشق و علاقه و محبت یک مرد را برای مدام برای خویش داشته باشید نیازمند این است که شما نیز از وی عشق و علاقه اخذ فرمائید . بخش اعظمی از زنان تصور می نمایند هر چه بیشتر به یک مرد اعتنا نمایند و نیازهای کوچک و بزرگ اورا برآورده نمایند , بیشتر در دل وی جای خواهند داشت . ازآنجاکه این عمل را بیشتر جامعه زنان در جهان انجام می دهند , زنان تصور می نمایند این مسیر صراحت دارد و به سرعت به سوی انتهایی که نمی دانند چه چیزی است می‌تازند . ولی هر چه بیشتر در عمق این روش می‌روند , بیشتر آسیب‌پذیر می‌شوند و کمتر عشق و علاقه اخذ می نمایند .

 

مردها زمانی بیشتر از آنچه به شما می دهند از شما اخذ نمایند , دلزده می گردند . خاموش می‌شوند و احتمال دارد روش رفتاری خویش را تغییر‌و تحول دهند . زمانی که یک مرد دایما با حجم متعددی دقت , نگرانی , هدیه , عشق , قربان‌صدقه , فراهم بودن طعام و منزه بودن منزل و . . . . مواجه میشود احساسش به شما عوض خواهد شد . وی شمارا همچون مادری می بیند که دایما مراقب فرزند خویش است تا چیزی کم نداشته باشد . این همگی دقت و زحمتی که شما می‌کشید هیچ زمان به چشمش نخواهد آمد و نمی تواند برای آن ها به شما علاقه بیشتری بدهد .
برخلاف تصور زنان , توجهات بیش تر از میزان خیر صرفا سبب ساز ارتقا عشق مردان به زنان نمیشود که صحیح برعکس , احساسات عاشقانه آن‌ها‌را از بین میبرد . مردها به واسطه حاذق خیس فهمیدن خویش بیشتر دوست دارا‌هستند دهنده باشند تا گیرنده . آن ها می‌خواهند آنان باشند که نیازهای زن را تامین می نمایند . زمانی زن کلیه عمل را انجام دهد , مردها نقش خویش را زیاد کمرنگ میبینند و تصور می نمایند آن جذبه مردانه را ندارند و این سبب ساز میگردد تا زنی که‌این شم را در آن‌ها بوجود آورده است را دوست نداشته باشند .

2 . در حالتی که هنوز با نیز تزویج نکرده اید , به وی خیلی اختیار ندهید

بیشتر زنان هنگامی وارد ارتباط با مرد مناسب خویش می‌شوند , همگی تامل و شم خویش را برای وی سپرده گذاری می نمایند . همین سبب میگردد تا هرگز متوجه نشوند ارتباط کنونی آنان در چه قوانینی جای دارد و قرار است به کجا رسد . هر چه بیشتر در خصوص ارتباط خویش با رابطه خود با مردتان حرف بزنید، او را بیشتر از خود دور خواهید کرد.

اگر این طور به رابطه نگاه کنید، راحت تر می توانید برای انتخاب گزینه های مختلف ذهن خود را باز بگذارید. به جای اینکه مرد خود را تهدید کنید یا با او اتمام‌حجت کنید که حتما این رابطه را به سرانجام برساند وگرنه شما به خواستگارتان جواب مثبت می دهید، چشمان خود را باز کنید تا مردان دیگر را نیز ببینید.

ملاقات کردن با مردهای دیگر که طالب ازدواج با چشم هستند نه تنها بد نیست که برای آینده شما بهتر هم هست. می توانید از میان انسان های مختلف، فردی را انتخاب کنید که وافعا ارزشش را دارد. خود را به یک مرد و یک رابطه محدود نکنید تا او نیز اگر نخواست تعهدی را قبول کند، شما سرخورده شوید.

3. برای او غذا درست نکنید، برایش کادو نخرید و هزینه رستوران و تفریحات را پرداخت نکنید

بله، این کار به نظر بسیار غیرمنصفانه است اما کسی که هزینه رستوران و … را پرداخت می کند باید میان دوستی و وقت گذرانی با یک دوست معمولی و قرار گذاشتن با یک زن را فرق بگذارد. اگر مرد از اینکه همیشه هزینه ها را او پرداخت می کند به شما شکایت کرد، به او بگویید برایتان مهم نیست او خرج های سنگین انجام دهد، شما فقط دوست دارید در کنار او باشید و می توان این با هم بودن را بدون هزینه پول هم انجام داد. به طور مثال، با هم در خیابان یا فضای سبز قدم بزنید، به کتابخانه بروید، پیک نیک بروید و … کارهای زیادی وجود دارند که با صرف کمترین هزینه می توان لحظه های شادی را رقم زد.

اما مراقب باشید برای مثلا پیک نیک رفتن شما غذایی درست نکنید. از بیرون یک خوراکی ساده و ارزان بگیرید و در کنار هم در پارک آن را میل کنید و از بودن در کنار هم لذت ببرید. اگر بی جهت به یک مرد هدیه بدهید در واقع همه توجه و انرژی خود را برای او صرف کرده اید. این معنای خوبی ندارد. در این حالت بیش از اندازه توجه نشان داده اید. این از حس های مردانه ای است که در وجود زنان است هست. این مساله برخلاف تصور شما اصلا برای یک مرد جالب نیست.

توجه بیش از حد به مردان باعث دوری آنها از شما خواهد شد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.