تورفتگی سینه،فرورفتگی نوک سینه و چند مورد از نشانه های سرطان پستان

سزطان سینه یکی از سرطان های خطرناک در بین زنان می باشد محققان و پزشکان از نشانه هایی که روی لیمو ترش بود پستان زنان را به لیمو تشبیه کرده و نشانه سرطان پستان را در شکل این لیمو ها نشان دادند که این علائم نشانه بسیار خوبی برای سرطان پستان می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تورفتگی سینه،فرورفتگی نوک سینه و چند مورد از نشانه های سرطان پستان را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن : یـکـی از اقــدامات مهم و حیـــاتی برای تشخـیــص به موقع سرطان سیــنه و حتـــی پیــشگیری از رشـــد غده سرطانـــی داخــل بافـــت پستان معایـنات منـــظـــم توسط خود فرد اســت ، معایــناتی که بارهـا پزشــکـــان در مورد زمان و شرایط صحیـــح انجـام آن به خانم ها توضیـح داده انــد . یکی از دیگـــر از راهــهـــای موثر در درمـان به موقع و جلوگیری از پیـــشرفت این نوع سرطان متـــاسفانه شایـــع در میان زنــان امــروزی شنـاخـت و آگاهی کافی در مورد ایـن بیـــماری است که ایــن بخــش از بهـداشت و سلـامت نمنـــاک به آن پرداختــه اســـت.


تشخیص سرطان سینــه از روی نشــانــه های ظاهری

مطــمئنا اگر تصویری از شکل پســتان مبـــتلا به سرطـان سینـــه را ببــیـنــید به ساده ترین راه ممـــکن آگــاهـی شما در مورد این مسئله افزایش خواهد یافـــت به این ترتـیـب که اگــر هرکدام از حالت ها را در خود دیـــدیـــد متوجه نشـــانه خطــرناک می شوید.
در ادامه تصـــاویری از چند لیــمو با شکـــل غیـرطبـــیــعی مشــاهـــده می کنـــید ، ماجرا چیست؟
ایـن لیمو ها مجـــریـــان کار اطـلاع رسـانی و آشـــنـــایـــی زنـــان و مردان با شکـل سیـــنه مبتلـا به سرطـــان را برعهـده دارند .

سرطـان سینه
شکــل های مختلـف از لیـمو برای نشـان دادن 12 نشــانه متــفاوت از سرطـان سیـنه روی پستـان
برای جلوگیـری از رشد سرطـــان سینــه لیموی خود را بشنـــاسیــد
یکی از کاربران فیـس بوک به نام ” اِـریــن اســـمیت ” بعـــد از ابتـــلا به سرطان سیـنـه و آگاهی از آمــار نگران کنـــنده رشد آن در میـــان زنـــان جهـــان تصـــمـــیـم گرفـــت تا تصویری از شکـل پســـتـان مبتلـا به سرطــان را به دوستـانـش ارســال کند تا مبــادا آنــهـا با دیدن تغییرات مشـابـه در سینـه خود به دلــیـل بی اطلاعـی دچــار مشـــکــل جدی تری شوند اما مشـــکلـی که وجود داشت محـــدودیت انتــشار این نوع تصـاویر در فضـای مجـــازی داشت بود برای همــیــن راه خلاقانــه ی دیگـــری خلــق کرد .
10 لیـــموی چیده شده در یک بسـته کاغذی که اشکال مخـتـــلف سرطــان سیــنـه را نشـان می داد.
از ردیـــف بالـــا و سمـت راسـت تصویر یک به یک علــائم نشـان داده شده روی لیمو ها را خواهیــم گفـت هرکـــدام از ایــن لیمو ها نشــانـه ای از سرطان سیـــنه روی پسـتان را نشــان می دهــد نشـانـــه هایی شامـــل:
گوله گوله شدن
ترشح جدید و عجیب غریــب از نوک پســـتان
گرمی یا سردی
همچنـیـن بخوانید : تمـــام دانـســـتـنــیـهـــای بیـمــاری سرطان سینـــه و درمــان آن
فرسودگی پوست
تورفتـگی سیـنه
توده ضخــیــم و برجستـــه روی پستان

ردیـــف پایین:
توده ی پنــهـــان که با زوم کردن روی شکل نشان داده شده اســـت
پوست پرتـغالی شدن پسـتـــان
تغــیــیـــر اندازه و شکل
فرورفـــتـــگـی نوک سینــه
برجســتــگــی رگـــهـا
برآمدگــی

او توانســت با کمـک عکـــس های لیـــموهای مختـلــف، کمـــپــیـــن جهـــانــی «لیـــموی خود را بشنــاســیــد» را با کمــک بنـیاد جهانی خیـــریـه سرطـــان پســتـــان، راه اندازی کند. شایــد برای تان جالب باشـد که بدانیـد انـــتــشار عکس ایـــن لیموها، تنــهـــا در یک پست فیس بوکی، باعـث شد تا 3 میـلـیون نفر اعلام کنند که تجربـــه یکی از 12 علـــائم سرطان پستان را دارنـد. ایـن پست، به سرعــت تا حدود 21 هزار مرتـبه، بازنـشــر شد و صدای کمــپیــن «لیــموی خود را بشنــاســیـد» را به گوش بیشتر مردم جهـــان رساند.

تورفتگی سینه،فرورفتگی نوک سینه و چند مورد از نشانه های سرطان پستان

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.