عکس های لو رفتهاز مراسم تولد المیرا شریفی مقدم گوینده شبکه خبر

المیرا شریفی مقدم گوینده شبکه خبر می باشد که صدای بسیار زیبا و رسایی دارد او در تبریز به دنیا آمده است و در حال حاضر 37 سال دارد  المیرا شریفی مقدم  یکی از مجریان پیشکسوت در عرصه تلویزیون ایران است داوود عابدی همسر  المیرا شریفی مقدم  می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس های لو رفته از مراسم تولد المیرا شریفی مقدم گوینده شبکه خبر را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

جــشن تولد الـــمیـرا شریـفـــی مقدم گوینده خبــر

به گزارش سایت دانستن: الـــمـیــرا شریــفی مقــدم گوینده خبر کشورمان شمــع تولد 37 سالگی اش را فوت کرد و جشن تولدش را در کنـــار همـسر و فرزنـدانش جشن گرفت . الـمـیرا شریــفـی مقــدم 18 خرداد 1360 در تبــریــز متولد شد.


کیک تولد الـــمیـرا شریـفی مقــدم گوینـــده خبـر

الـمیـرا شریـفـــی مقـدم گوینـده خبــر شبکـه خبر با انتــشـــار پستــی در ایـــنســتاگـــرامش از پیـامــهــای تبـریـک تولدش تشـکـر کرد و نوشت :سی و هفت سال هم تموم شد . آرزوی بهتریـــنهـــا برای همـه شمــا…. از پیـامــهای پرمــهـرتون بی نهـایت ممـــنونم….


المـــیـــرا شریفــی مقــدم گوینده خبر و همســـرش داوود عابـــدی

داوود عابــدی همـــسر المیـرا شریـــفـــی مقدم و گوینده خبــر ورزشی شبــکـه خبــر هم با انتشــار پستـــی تولد همــسرش را تبـــریـــک گفت و نوشت :همــسرم تولدت مبـارک ، صدسالـــه بشـــی …


المـیــرا شریفـی مقـدم گوینـــده خبر

المیـرا شریفـــی مقدم گوینده خبر شبـــکه خبر در سال 79 از طریـــق آزمون به شبـــکــه خبــر راه یافــت و سالهــاســـت در این شبــکـــه فعالـــیت میــکـــنـــد.


الـــمــیــرا شریـــفــی مقـــدم گوینده خبـر در کنـــار همــسر و فرزندانــش

این گوینـده خبـــر سال 82 با داوود عابدی گوینده خبر ورزشـــی شبــکه خبـر آشـــنا شد و ایـــن آشنــایی به ازدواج ختـــم شد.


الــمـیـــرا شریـفـی مقدم و همســرش در کنـــار فرزنـدانــش

این زوج سرشـنـــاس گوینده خبــر دو فرزنـد به نام امیـر ابوالفــضــل و امــیـر ارسلـــان دارنـــد که متولد سال 89 هســـتـنــد و تنـهـا 10 ماه با هم اختــلـــاف سنـــی دارند.

عکس های لو رفته از مراسم تولد المیرا شریفی مقدم گوینده شبکه خبر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.