تومور گلاره عباسی و جراحی سختش + بیوگرافی کامل گلاره عباسی

گلاره عباسی یکی از بازیگران خوب کشورمان دچار بیماری سختی شده بود که با جراحی حالش بسیار خوب می باشد گلاره عباسی درفیلم ها و سریال های زیادی به ایفای نقش پرداخته است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تومور گلاره عباسی و جراحی سختش + بیوگرافی کامل گلاره عباسی را در مجله خبری دانستن خواهیددید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن ک بـــیماری گلــاره عباســـی , گلاره عباســـی امـروز مهــمـــان برنــامه حالـــا خورشید بود.او در برنــامــه حالـا خورشــیـد گفـــت که سال گذشــته درگـــیر یک بیـماری سخت شدم ، توموری داشـتـم که مجبور به جراحـی شدم .
گلـــاره عباسـی ادامه داد که مورد حمایـت عاطـــفـی دوستانــش و همـچنـــیـن گروه شهـــرزاد و حسن فتــحی قرار گرفـتــه که به او گفــته بودنــد که نگــران چیزی نبـــاشد و ما تا آخـریــن لحـظــه حمـــایتت می کنــیم و نقــش تو محـفوظ اســـت و حتی یک سکـانـــس از نقـــشـــت کم نمی کنــیـم.

بیوگرافی گلاره عباسـی
گلـاره عباســـی بازیگـــر سیـنـــمـــا و تلویزیون متولد ۱۳۶۲ در تهران اســـت وی
فارغـ‌ الــتــحـصیل رشـتـه معماری از دانـشکـده هنر می باشــد و یک خواهـــر دارد که کارشـنـاس تغذیه اســت.گلاره عبــاســـی در اواخر ماه رمـــضان سال ۹۴ با همسر خود ادیـــب راد ازدواج کرده است.

گـلاره عبـــاســی از «شهـــرزاد» می‌ـــگوید

گلاره عبــاســـی معـــتقـــد است نقش «اکرم» در سریــال «شهـرزاد» بُــعــدهای مخـــتلفـی دارد که باعـث میـ‌شود مردم با آن ارتباط برقــرار کنــنـــد.گلـاره عباســـی، بازیگر نقش اکــرم در مجـموعه «شهرزاد» دربـــاره مســـیـری که در بازیـگـــری طی کرده اســت، اظـــهـار کرد: بیـــشــتر هدفم بیــن کارهـــایــی که پیــشـــنهـاد میــ‌شود، انتخـــاب کار خوب و کاری اســت که بهـتـــر و پربـــارتـر به نظــر میـــ‌رسـد. مدیومی که در آن حضور پیدا میـــ‌ــکـنـم، خیـــلی فرق ندارد. سریال مخـــاطـــب زیادی دارد و ایــن مخـــاطـــب میلـیونی و گســترده، بسـیــار ارزشمنـــد است.الـبـــتـه در سینــما هم تجـربـــیـات خیـــلی خوب و جذابی داشـــتـــم و امـیـدوارم این روند کاری، در سیــنمـــا هم بیشــتـــر شود.

گلــاره عبـاسی دربـــاره تجـــربه حضور در شبــکه نمـــایـــش خانــگــی توضیح داد:

خوشبختـانه کار در شبکه نمـــایـش خانگـــی را با سریــال «شهرزاد» که بسـیـار پرمـخاطــب بود، شروع کردم.به همین دلـــیـل «شهـــرزاد» برای من لذت‌ـــبـــخش و پرخــاطـره بود و خیـــلـــی از کار کردن در ایـن رسانــه لذت بردم.عبـــاسی کار با حسـن فتحی را تجربــه‌ای جذاب و لذتـــ‌بخش توصیـــف کرد و در ادامـــه، دربــاره دیالوگ‌نویســـی این کارگردان و
نویسنــدگـان سریال گفت: به نظرم تسـلــط ایشان به بازی گرفتن و همراه کردن بازیگر و یک دســـتی در اجراها، واقعــا از نقاط برجسته برای بازیــگر اســت.برای من هدایــت ایشـان به عنوان کارگردان همیــشـــه خوب بوده اســـت.

تا حدی ایـــن شیوه دیـالوگ‌ـهـا، چیدمان صحنـه و قصه با هم همراه است که نمـــیـــ‌ـــتوان مجزا و جداگانـه دربـاره آن صحــبـت کرد.خوشبـــخـــتـــانه مخــاطب هم خیلی با کارهای آقـای فتــحـــی همـــراه میـ‌ـــشود، کاراکترها را باور میـ‌ـــکند و همیـشــه کارها و سریال‌هــای بسیار
موفقـــی داشتند که در جان و دل مخـاطـــب اثـر کرده است.

بیــمـاری گلـاره عباسی و حمایت خانواده

مردم از اکرمــِ سریــال شهرزاد گلـــه میـــ‌کننـد!

گلاره عباسی ۱این بازیـگر که در فضای مجازی هم فعال است، دربـــاره بازخوردهایـــی که از ایـــفای نقـــش اکرم در فضـای مجازی گرفتـــه اســت، بیــان کرد: از آنـــ‌ــجــایـــی که با دنیـای مجـازی در ارتــبـاط هستم، همـــیشه تا جایــی که فرصـت باشــد، کامــنــتـ‌ــهــا را می‌خوانم.
مردم خیــلــی با کاراکــتر «اکرم» ارتــبــاط برقرار کرده‌ـــاند.
ایـــن نقـــش به نوعی نقـــش منفــی یا خاکـــســـتــری است و مردم تا حدی با قصه و کار ارتبــاط برقـرار کرده بودنـد که از من گله میــ‌کـــردنــد! آنـــ‌ــها واقـــعا با قصه همراه و نگــران کاراکتـرهای داســتـــان بودند.

عبـاســی در ادامه با اشاره به علاقه مردم به قصهـ‌ـهای عاشــقانـه و تاریـخی اظهـــار کرد: در « شهرزاد » به شعور مخــاطب احترام گذاشــته شده است. رای ایـــن کار زحــمــت کشـــیـدند و نخواسـتنـــد فقـط کاری ساخـــته باشـنـد. خواستند مجموعهـــ‌ای در شأن مردم بسازنـــد و مردم به خوبی ایـن اهمــیــت را متوجه می‌ـشوند. برای همیـــن هم از سریـــال حمایـت می‌ـــکنند./بیــماری گلــاره عبـاسی

خوشحالم که فقط نقش مثبت بازی نکرده‌ام

این بازیگر که در کارنامه کاری‌اش هم نقش‌های مثبت و هممنفی دارد، درباره ایفای نقش‌های متفاوت تاکید کرد: خیلی خوشحالم که فقط در نقش مثبت بازی نکرده‌ام و توانستم این تفاوت‌ها را تجربه کنم.نقش منفی و خاکستری خیلی جذاب است و وقتی با آن همراه می‌شوید، جای بازی زیادی دارد.
درباره اکرم در «شهرزاد» هم باید بگویم که من این نقش را خیلی دوست دارم، چون بُعدهای مختلف و پایین و بالای زیادی دارد.

به نظرم برای یک بازیگر، تفاوت و جذاب بودن نقش بسیار مهم است.بازیگر نقش «اکرم» که در هر دو فصل سریال شهرزاد حضور داشته است، در پایان گفت: از همراهی در این
پروژه خیلی خوشحالم و از ساخت فصل دوم آن خوشنود و راضی هستم. نقشم را خیلی دوست دارم و از همکاری با بازیگران توانای سریال مانند شهاب حسینیِ نازنین که بسیار همراه
است، استاد نصیریان، ترانه عزیز، پریناز عزیزم، خانم رویا نونهالی و همه دوستان خوشحالم ما لحظات خیلی خوبی داشتم.

ماجـــرای بیـمـاری گلـــاره عباسـی

گلـاره عبـــاسـی در برنــامه دورهمـی

گلاره عباســی، بازیــگـــر سیـنمـا و تلویزیون میـــهمان برنـــامــه دورهمـی از مهــران مدیری
بود گفتـگو بیش از همهـ‌ـــچیز شکــل روایـت یک بیوگرافــی و زندگـیــنـــامــه داشت.
در ابتـدا بحـث به سمت آرامـش درونی و آرام بودن او رفـت و گفت از کودکی همــیـــن‌طور بودم.
بیشتـــر شایـد، در فیلـم‌ــهــا که نه، ولی ظاهر بیرونی‌ـــام آرامــ‌ــتـر اســـت.گلـاره عبــاسی گفـت ۳۳ سال و نیمه اسـت، متولد ۲۹ تیرمـاه.

بــحران سیــ‌سـالـگــی گلاره عباسـی

گلاره عباسی گفت که دچــار بحران ۳۰ سالـــگی بوده اســـت! چون دهه ۲۰ و دهه ۳۰ با هم خیـــلـی فرق داشـته اسـت.او گفـــتـــه بوده که در سن ۲۵ سالگــی همــه‌چـــیـــز برای من تغــیــیـر کرد.شرایط زندگیــ‌ام در دهــه ۲۰ و دهه ۳۰ زندگی‌ــاش خیـلـــی متفاوت بوده است.

تجــربه کار کردن پشت دوربـــین را با دسـتیار و برنـــامه‌ـریـز شروع کرده بوده و از بیرون ماجرا را میـ‌ــدیـده ودوره پر مسئولیتـ‌ــتری داشـــتــه اسـت.گلـاره عباسـی دســـتــیـــار کارگردان مرضـــیــه برومنـد بوده است و از او برای آنــ‌چــه آدم مسئول‌تــری شده اســـت تشــکر کرد.

وسواســـی بودن گلـــاره عبــاســی

مهـران مدیری میـــ‌ـــگوید وقتـی گلاره عباســی سر صحـنه میـ‌ــآید مرتــب است،دیـالوگ‌هایـــشان را حفـــظ هستند و دیگـــران را ازایـن نظر عصبــی میــ‌کننـد.چون بیـــ‌نظـــم هستـیم.حوصلــه نداریـم اعصــاب نداریـــم.

مـــاجرای مرضیـه برومند

مهران مدیـــری در ایـــن‌جا گفـت خانـم مرضیـــه برومند من را دوست ندارد.
دلیـلـــش را هم هرگز نفهـــمـیدم، فقـط میـــ‌ـــخواهنـد سر به تن من نبـاشــد و هیــچـ‌وقت نفــهـمـیدم دلیلش چیسـت.او رو به دوربــیــن نگــاه کرد و گفت خانـــم مرضـیه برومنــد، شمــا دعوت می‌ـشوید به برنــامـــه دورهـــمی.

بخــشـــش یا نبـــخـــشــیــدن

مهران مدیری از گلــاره عباسی پرسیـد گفـــتهــ‌ــایــد جایـــی که ۲ نفر را نمـــی‌توانـــم ببــخـــشـم.درسـت اســـت این حرف؟ گلاره عبـــاسی یک نفر را تایـــیـــد کرد و گفت یک گروهی یک سیــسـتمـــی هست که در کار اذیتـم کردهـــ‌انــد.
وقتـــی آدم دوره ورودش به کار اســـت، من دو سه دوره آموزش بازیــگـری دیــدهـــ‌ـام که بهـــتــرینـــش امــین تارخ بوده. من از آن‌ــجــا فهمـیدم که اعــتمـــاد به نفـــس کاری میـــ‌توانــم داشتــه باشـم و میـ‌توانــم کار بکـــنـــم.
امـا قبـــلش خیـــلـی از دوستان من،‌از شهرسـتــان آمــده بودنـد، هزار ذوق و شوق داشـتند و تلــاشـی نمیـ‌کردنـد مدرسان آنـــ‌جـــا کهبچه‌هــا را وارد فضـــای حرفـــهــ‌ــای بکـــنند یا بگویند ایـــن مبـــلغ رقـــمی که داری به عنوان پولت را صرف نکـــن یا ترم بعد هم نیـا یا صبـــر کن تا وارد فضا شوی.این خیــلـــی آزاردهــنـده بود برای من.
بعد از ایــنـ‌که وارد بازار کار شدم همـیــشه یک خشــمـــی نســبــت به آن دوره دارم.
همـکـلاســـی‌های من که شاید بسیار با اســـتعـداد بودنـــد امـا شرایـطــش را نداشــتنــد.
آدم‌ـــهایـــی که مدرس بودند باید مسئولانه تر ببیـنند.
خدارا شکر که بعـــدش به کلاس‌هـــای اقـــای امیــن تاریـخ رفــتـــم و آماده ایـن کار شدم.
مهـران مدیری هم گفـــت ایـن بیـــ‌انصافـــیـ‌ها در بعـضی از آموزشـگــاهـ‌های هنـر یا بازیگـری میـــ‌ـــشود متاسفـــانـــه.

فیــلـــمـــ‌هـــای پربـیــننـدهــ‌ـتــر

بحــث به کارهایــی مثــل شیـار ۱۴۳ رسید.گلـاره عباســی گفت من مثل همـــیـشه اگر کاری که بهــم پیشنــهـــاد می‌شـد دوست داشتـم و آن‌ـــهـا هم دوست داشــتـند که
همـــکاری کنم رفتـــم و کار کردم. خدا را شکر که کارهـــا خیلـی دیده شدهـــ‌اند.

من «اشــیـــاء از آن‌ــچه می‌بینـــیـد در آینــه نزدیــک‌ـــتـر است»‌بــرای من یک حس خاصی دارد.
شایـــد بازیـــگـری که از اول تا آخـــر فیــلــم سکـــانســ‌ــها باهــاش اسـت یک تعـــلــق خاطـــر بیشتـری آدم احـــساس می‌ــکـــند.

همـســر گلاره عباسـی

او درباره ازدواجش گفت که سنـــتـی برخورد کردند و یک سال پیــش ازدواج کرده اسـت.
همه چیز خوب است و عالـــی است و بســـیـار آدم همراهـــی اسـت.
او گفت در یک سال گذشـته یک سریــال (شهـرزاد) بازی کرده اســـت و نمیـ‌تواند هنوز نظــر خاصی بدهــد.مهـران مدیری گفـت که ۵ سال دیـــگـــر دوباره ایـن سوال را از او میـ‌ـــپــرسد.

مـن آدم باحالـــی نیســتــم

او میـــ‌ـگوید زمـــانـــی به خبـرنــگــاری گفـتــه است من آدم لوتی و باحـــالـی نیـــستم.اگـر به دنــبـال چنــیـن کســی میـ‌ـگــردیــد فرد منــاســـبـی برای این کار نیـست.

هدیه برای خیریه

او قرار شد برای برنامه خیریه‌ای که برنامه دورهمی دارد، یکی از ظروف سفره عقدشان را از طرف خود و همسرش به این برنامه اهدا کرد تا به عنوان خیریه به فروش برود.

تومور گلاره عباسی و جراحی سختش + بیوگرافی کامل گلاره عباسی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.