تونیک سفید هانیه توسلی در سلفی جدیدش با دوستان

هانیه توسلی سلفی جدیدی را در صفحه مجازی خود قرار داده است هانیه توسلی تیپ جالب و جدیدی دارد هانیه توسلی این تصویر را در اینستاگرام خود قرار داده است که مورد توجه هوادارانش قرار گرفته است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تونیک سفید هانیه توسلی در سلفی جدیدش با دوستان را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

دوستـــان هانـــیـه توسلــی

دوستـــان هانـــیه توسلــی , هانیه توسلـی با انتـشـــار عکـس زیر در صفــحه اینسـتــاگرام نوشت : من و دوست هام.اجراى
خشم و هیــاهو.

تونیک سفید هانیه توسلی در سلفی جدیدش با دوستان

سـلـفــی دوستـان هانـیه توسلی

بیوگرافی هانیــه توسلـی
هانیه توسلـی بازیــگر مطـــرح سیــنـــمـــا
، تئاتر و تلویزیون در چهـاردهــم خرداد ماه پنــجاه و هشــت (۱۳۵۸/۳/۱۴) در شهر همدان دیـــده به جهـان گشود .هانـــیـه توسلـی چهــار خواهـر دارد و پدر او، نادر توسلــی ، در سال ۱۳۷۸ فوت کرده است .ایـن بازیگــر زن سرشـنـــاس ایرانــی دیــپلم تجربـــی و لیـسـانس نمایــشــنامـــهـه نویســی از دانــشــگاه آزاد تهران دارد و به دلـیـــل دریـافـــت لیســانـــس به تهرانن آمـــد.
هانیـــه توسلـــی به نقــاشی و عکـاســی علـــاقــه فراوان داشـتـه و اطــرافـــیانش او را دخــتری شیطان می دانــند.
از نخستیــن کارهــایش در سینمـــا حضور همـــچون سیـــاهی‌ــلـــشکـــر در سگ‌ـــکشــی بهرام بیـــضــایــی بود. با فاصــلــهـٔ یکـی دو سال تنـــدیــس بهــتریـن بازیگـر نقـــش اول زن را برای بازی در شبــ‌ــهــای روشن از «هفتـــمیـن جشـن خانه سینـمـــا» (۲۲ شهریور ۱۳۸۲) گرفـــت. وی همــچـنیــن در سی و یکـمـــین دوره جشنواره فیـلم فجر در سال ۱۳۹۱، برای بازی در فیلمـــِ دهـلــیـــز، برنـــده سیـمرغ بلورین بهــتریـــن بازیـگر نقـــش اول زن شد.

تونیک سفید هانیه توسلی در سلفی جدیدش با دوستان

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.