تیما پور رحمانی بازیگر در کنار همسرش + بیوگرافی

تیما پور رحمانی بازیگرزن ایرانی در عرصه سینما و تلویزیون می باشد تیما پور رحمانی علاوه بر بازیگری به گویندگی نیز پرداخته است او بازیگری خاله سارا آغاز نمود تیما پور رحمانی هنوز ازدواج نکرده است و مجرد می باشد او چند سریال در تلویزیون بازی نموده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تیما پور رحمانی بازیگر در کنار همسرش + بیوگرافی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایتدانستن: تیما پور رحمـــانـی متولد 10 خرداد 1366 در تهــران، بازیــگر اســـت.

فارغ التحـصـــیـــل فوق لیـــسانـــس ادبـــیات نمایـــشــی اسـت، بجز بازیگری تجــربـه گویندگـی را هم دارد، هدفـــش رسیـــد به قله های موفقــیـت در عرصـــه ملــی و جهـانـــیـــســـت.یک برادر بزرگتر از خود دارد.

بیوگرافـی تیـمـــا پور رحمانـــی بازیـگـر + زندگی شخـصی و همـــســـرش

شروع فعــالـــیـت

اولین تجربــه بازیگــری اش در سال 1371 وقتـی 5 ساله بود با مجـموعه خالـــه سارا شروع شد سپس سالـها بعـــد بصورت آکـادمیـــک و تئاتر جدی پیـــگیـری شد.

کلاس و آموزش

بازيگــری را به صورت آکادمیــک در دانـــشگـــاه آموختــم و همچنــين بازی در تئاتــر كه بهتــرين دانــشگاه بوده و كماكـــان هســـت.

عکـس تیـما پور رحمــانـــی – عاطــفـــه جلــالی و سعـيد داخ

هدف بازیـــگــری

هدفــم اینـــه که در کنار ادامه تحــصـيل بتونم به جايگـــاهی برسم كه بتونم نه تنــهـا در كشور خودم بلــكـه در عرصه های جهانـــی حرف هايی برای گفتن داشــته باشــم و با حرفه و هنر خودم مردم سرزمينــم رو سرافــراز كنم.

گوینـــدگـی

جز بازيگـــری كار گويندگـــی انـــجام ميدم و اين كار هم شيرينــی های خاص خودش رو برام داره امـــا در كل بازيگـــری تئاتــر كه بزرگـــتــرين كلـاس درس بوده هميشــه اصـــلــی ترين فعــالـــیـــت هنری ام اســـت.

عکـس بیوگرافی تیــمـا پور رحــمانـــی

آرزوی هنـری

با تمام وجودم آرزو می كنـــم كه فرهــنـگ تئاتــر و تئاتــر ديدن در كشورمون رشد بكنه و همـچـــنـــين آرزوی قلبيم اينه كه مردم منو بپـذيرنــد و بتونم جايگــاه منـاسـبـــی در جامـــعـــه داشته باشـم.

ازدواج

تیمـا پور رحـــمانــی 31 سالـه هنوز ازدواج نکرده و مجــرد است.

عکس تیــمـــا پور رحمــانـی + بیوگرافـــی کامــل

برخــی از سریال و فیلم ها

● سریـــال پروانـه ای در باد

● سریال با من بمـــان مادر

● سریـال عاطــفه

● سریال آسمان هميشـــه ابــری نيست

● فیـلم ٥٧ــ٨ روز انـتـــظار

● فیـــلـــم بی خوابــی

و …

عکس تیما پور رحمانی بازیگر زن ایرانی

عکس تیما پور رحمانی

عکس تیما پور رحمانی

عکس تیما پور رحمانی

تیما پور رحمانی بازیگر در کنار همسرش + بیوگرافی

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.