تیم فوتبال استقلال برنده دربی شد/ آبی ها فاتح دربی 86

تیم استقلال در بازی برگشت دربی برنده شد و هوادارانش را خوشحال نمود این بازی یک بر صفر به نفع استقلالی ها به پایان رسید و تیم استقلال توانستند انتقام بازی رفت را از پرسپولیس بگیرند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر فوتبال استقلال برنده دربی شد/ آبی ها فاتح دربی 86 را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن : دیـدار تیم‌هــای فوتبال اســتقلال و پرســـپولیــس در چارچوب هفـتــه بیـــســـت و پنـــجم هفدهــمیـن دوره رقـــابت های لیــگ برتـــر از ساعـــت ۱۵:۳۰ دقیــقـه امروز با قضـــاوت علـــیـــرضـا فغانـی در ورزشـگـاه آزادی تهران آغاز شد که در پایـان با برتـــری یک بر صفـر اسـتــقلال به پایان رســید. وریـــا غفوری(۴۴) برای اســـتـقـلــال گل زد.

ترکیـــب اســتـــقـلال:
سیـــد مهــدی رحمتـی، وریـــا غفوری، روزبه چشــمـــی، مجید حسـیــنـــی، امــید نورافکــن، فرشـــیـد باقـری، امیــد ابراهـــیــمــی، سرور جپـارف(۹۱ آرمـــیـــن سهـــرابـــیـــان)، فرشید اســـمـاعیـلــی(۶۷ علـی قربانی) ، داریوش شجــاعـــیان(۹۴ جابر انـــصاری) و مامه بابـــا تیام

ترکـیـــب پرسپولیـس:
علـــیرضـا بیـرانوند، سیـدجلـــال حســـینــی، شجـاع خلـیـلـــ‌زاده، محمد انصاری، حسیـــن ماهـینـی، کمـــال کامیابــیـــ‌ــنــیــا(۶۷ صادق محـرمــی)، محســـن ربیـع‌ــخواه(۷۵ احمد نورالـــهـــی)، فرشاد احـــمــدزاده، وحید امیـری، بشار رسن(۶۰ گادوین منـــشــا) و علی علـــیپور.

* دقیقه یک: پرسپولیس بازی را آغـاز کرد و محـمــد انـــصـــاری قصـد داشت علـــیـــپور را پشت مدافـــعان استـــقلــال صاحــب توپ کند اما مدافـعـان اسـتـقـــلال در میـانه راه توپ او را گرفـــتـنـــد.

* دقــیقـــه ۵: بابـا تیام در مرکـز زمــیـــن توپ را کنـترل کرد و سعــی در حفظ بازی داشـت اما ربیــع خواه روی او مرتـکب خطا شد و اســـتقلـالی ها را صصــاحب یک موقعیت کرد اما در نهـایــیــت اتـفـــاق خاصـی رخ نداد.

* دقـیـــقـه ۷ : سرور جبـــاروف با یک پاس عالی شجـاعیـان را درون محوطه جریمـــه پرســپولیس صاحب موقعیـت عالی کرد امـــا ضربـه آرام این بازیـکــن را بیـــرانوند مهــار کرد.

* دقیـقه ۱۰ : استــقـلـــال نبض بازی را در اختیـار گرفـت و موقعـیــت های بهـتری را روی دروازه حریـف ایــجـاد کرد امـا اکــثـــر بازی با تعادل دنـــبـال شد.

دقـــیــقـــه ۱۱: درحــالـــی که وحید امــیری پشت مدافــعـان اســتقــلـال فرصـــت خلـق موقعیت را داشت غفوری روی او مرتــکب خطـــا شد. امــا کار گروهی امــیـری و بشـار رسن ثمری نداشت.

* دقـیـــقه ۲۰: در دقـــایـق قبل از ایـــن دو تیم بازی را با سردی و پراشتـــبـــاه پشت سرگـذاشتــنـد و در حالـــی که انتظـار می رفت بازی هیجــانی تر شود دو تیـــم نمـایــش کم رمقــی داشتـــنــد.

* دقــیقــه ۲۴: ارسـال خوب غفوری از سمت راست توپ را درون محوطه شش قدم به داریوش شجـاعــیـان رســـیـد امـا این بازیکن باوجود موقعــیـت خوبی که داشـــت توپ را با ضربه سر به بیـرون زد.

* دقیقه ۲۶: بابـــا تیام روی پاس شجـاعیـــان بهتریـــن فرصـــت بازی تا ایـــن دقیــقه را به دست آورد امـــا ضربه آرام ایـن بازیکـــن را بیــرانوند به کرنر فرسـتاد.

* دقـیقـه ۲۸ : وحیـــد امـیــری پاس در عمـقی را برای فرشـاد احــمدزاده ارســال کرد امــا حسیـنی مدافع حریــف اجازه کنترل توپ را به وی نداد تا بازیـکن حریـف سرنگون شود و اعتـقـاد به پنـــالتـــی داشـــته باشــد امــا فغانـــی تصــمیـمـــی غیـر از ایــن گرفت.

* دقــیقـه ۳۰ : جیـــانی ایـــنـــفانتـــیـنو رئیس فیفا برای تمـاشــای دیدار دو تیـم وارد ورزشگــاه آزادی شد.

* دقیـــقه ۴۴: درحالی که بازی سرد و کســل کنـــنده دنبــال می شد استقــلـــال در یک موقعـــیـــت خوب به گل رسید. ابتدا ارسال جباروف را تیام درون محوطه کنـتـــرل کرد و پس از یک رفــت و برگـــشت و اشـــتبـــاه مدافـــعـــان پرسپولیــس وریـــا غفوری صاحب موقعــیت شد و توانــست ضربـه نهایی را بزنــد. ضربه او به هر دو تیـــر دروازه برخورد کرد و گل اول بازی به ثمر رسـیــد.

* دقیقـه ۴۵: پرسـپولیس می توانـــسـت بازی را به تســـاوی بکشـاند اما شجـــاع خلـیــل زاده از درون محوطه شش قدم توپ را به تور کناری دروازه زد.

* دقــیـقه ۴۷: وحید امـیــری از سمت راست خط دفاعی پرسـپولیس قصـــد نزدیــک شدن به دروازه استـقـلال را داشت اما امید ابراهــیـمی روی او مرتکـــب خطــا شد که ارســـال توپ ثمری برای سرخپوشان نداشت.

* دقـــیـقه ۵۰: خطــای فرشـــاد احمــدزاده روی بازیـــکـــنان اسـتقلال در جنــاح راست فرصـت ارسـال را برای آبی ها فراهم کرد امـا ضربـه مستـــقیـم سرور جبـاروف از روی دروازه به بیـــرون رفت.

* دقـــیقه ۵۲: علــی علـــیپور در معدود موقعـــیت هایــی که در ایـــن بازی صاحب موقعـــیــت شد شوتی را به سمـت دروازه استــقـــلال زد که رحمتی به راحتــی ایــن توپ را مهـــار کرد.

* دقــیقــه ۵۴: بعــد از تیام و وریا غفوری، فرشـیـــد اسمــاعـیــلـی هم از علیـــرضـا فغـانی کارت زرد دریافــت کرد.

* دقــیقـه ۵۸: پرسـپولیــس که دقایق ابتـــدایـــی نیـــمـــه دوم را بهتر از اســتـقـــلال بازی کرد صاحب موقعــیت هایـــی شد اما نتوانست دروازه حریــف را با خطر جدی مواجه کند.

* دقـــیقه ۶۲: پرســـپولیـس بعد از چنـــد حمله کم رمـــق در دقـیقه ۶۲ توسط امیـری صاحـب فرصـــت شد اما ضربـه آرام ایــن بازیــکـــن را رحـمتی مهار کرد.

* دقیــقه ۶۸ : فرشیـــد اسماعیـــلـــی در ضد حمــلـه ای که نصیـب استقــلـال شد می توانـست گل دوم را به ثمر برســاند اما ضربه او از بالــای دروازه به بیرون رفــت.

* دقـیــقه ۷۵: پرسپولیـــس حملـاتـــی را در زمیـــن اســـتـقلال طراحــی کرد امــا دفــاع خوب و منـطقی اسـتـقـــلـال در این دقـایـق اجــازه ایجاد موقعــیت خطرنـاک روی دروازه رحــمــتی را نداد.

* دقیــقـه ۷۷: سرور جبــاروف از داور مسابــقه کارت زرد دریــافــت کرد. اســمـــاعــیــلـــی، تیـام و غفوری دیـگـر بازیکنـان اخــطـاری استقلال در این دیـــدار هستند.

* دقـــیقه ۸۷ : پرســپولیـــس صاحــب یک ضربــه کرنـــر شد که ایــن ضربه مقـدمات چنـد حمله را فراهــم کرد تا فشار سرخــپوشان در دقـایــق پایــانــی بیشــتــر از قبـل شود.

* دقـــیـــقه ۹۷ : اســـتـــقـلال در دقیقه پایـانــی بازی می توانست به گل دوم دســت پیـــدا کنـــد امـا جابر انــصـاری در موقعـیـــت آفـــسـایـد صاحـب موقعــیــت شد و توپ را هم به بیـرون زد.

تیم فوتبال استقلال برنده دربی شد/ آبی ها فاتح دربی 86

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.