تیپ و استایل لیلا حاتمی،لیلی رشیدی در جشنواره بین المللی برلین

جشنواره بین المللی برلین با حضور ستاره ها و بازیگران زن ایرانی برگزار شد فیلم سینمایی خوک یکی از کاندیدی های این جشنواره بین المللی بود لیلا حاتمی و بسیاری از بازیگران این فیلم با تیپ و استایل زیبایی روی فرش قرمز رفتند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تیپ و استایل لیلا حاتمی،لیلی رشیدی در جشنواره بین المللی برلین را در سایت دانستن خواهیددید با ماهمراه باشید.

حـقــیقــی دربـاره سوالــ‌های سیـاسی گفـــت:
به گزارش سایت دانستن: «نمیـــ‌ــتوانـم به شمـا بگویم که چقــدر آزار دهنـده است که مدام از ما سوال سیـــاسی پرسـیده میــ‌ــشود.همه شما آزادیــد که سوال سیاسـی بپـــرســـیــد و هیــچـکس نمـــی‌ـگوید که نپـــرسـیـد. ولی ما یک اثــر هنـری ساختهــ‌ـایـــم که می‌ـــتوانـدخوب یا بد باشــد. دوست دارم درباره ایــن صحــبت کنـــم که چطور کارمان را انـجــام داده‌ـایم و معـنایش برای شما چیــست.»
او با بیـان این که «بیــاییــد فراموش نکــنیم که هنـــر قرار اســت نوعی زبـــان جهـــانی باشـد و بر مرزهایـی که ما را از هم جدا میـــ‌ــکنــد، غلبه کند» انـــتــقـــادهــای خود را ادامه داد:
« هر مصاحبهـ‌ــای که می‌ـکنــم، در این مورد است که اصلــاح طلـــب‌هـا دربـــاره شما چه فکـر می‌ــکنـــند،

تنـدروها دربـاره شما چه میـ‌فــکـــر میـــ‌کنــنـد؟ کارتان سانـــسور شده؟ سانسور نشـده؟ چطور با سانسور کنــار می‌آیید؟
بسیار خب! چنـــد بار باید ایـــن را بشنوید؟ بله در ایران سانسور هســـت. بله، زنــدگــی با آن سخــت اســت.
بله، ما به روش‌هـــای متـــفاوتی که به وضعیـــت سیــاسی بستـگـی دارد، با آن کنار میــ‌ـآیــیـــم.»
بازیـگـران و عوامــل فیلــم خوک در جشنواره برلین ایــن کارگــردان و بازیــگـر در ادامـــه گفــت: «چیـزهــای زیـــاد دیــگـــری هم برای بحــث کردن وجود دارد.

بگــذاریـــد من از شمــا سوال کنم: چرا فکـر می‌ـکـــنید فیــلـــمــ‌های ایـرانـی قرار اسـت برای شمـا نوعی راهنمـای گردشـگـری از ایـران باشـــنــد؟
قرار نیـــســت ما ایـنــجا باشـــیـــم و کشورمــان را عرضـــه کنــیم و بگوییـم: ببــیـــنـــید ما چقــدر قربــانـی هسـتـیـم. بیــایید ما را کمک کنــید!
ایـن خستـــه کنـنـــده و حال به هم زن اسـت. پس شما را تشویق می‌کــنـــم ایـــن فیـلم را به عنوان فیـــلـــم ببـــیـنیـد.»«خوک» یکی از فیلـمـــ‌هــای بخـــش مسابــقه برلــیـنـــاله ۲۰۱۸ اســـت که برای دریــافـت خرس طلــایی با دیــگـر آثار رقابت میـــ‌کـنــد.

تیپ بازیگران زن ایرانی در جشنواره بین المللی برلین

استایل لیلا حاتمی

تیپ بازیگران زن ایرانی در جشنواره بین المللی برلین

لیلی رشیدی

لیلا حاتمی و همسرش علی مصفا

حسن معجونی و لیلا حاتمی و مانی حقیقی

پریناز ایزدیار روی فرش قرمز جشنواره برلین

پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار و لیلی رشیدی

لیلا حاتمی و مانی حقیقی

لیلا حاتمی و همسرش علی مصفا

تیپ و استایل لیلا حاتمی،لیلی رشیدی در جشنواره بین المللی برلین

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.